Secret Key

Ár:   $30.30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   $30.30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Kifejezetten érzékeny bőrre. Kiegyensúlyozza a bőr nedvesség tartalmát, világosítja a bőr tónusát, feszesebb, egészségesebb bőrt eredményez.

Irritáló összetevőktől mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

naiva

2017. március 26.

Amikor az előző csigás esszenciám a végét járta, sokáig keresgéltem, olvasgattam inciket és véleményeket, mire elhatározásra jutottam.
Mindenképpen olyasmit szerettem volna, amiben van fermentált összetevő és niacinamide is, így lyukadtam ki ennél a terméknél és cicózás nélkül berendeltem belőle a nagy kiszerelést. :-) Most, hogy az üveg felét már elhasználtam, azt mondhatom, hogy jó döntés volt. Szeretem a folyékony, vizes állagú tonereket, esszenciákat, olyan szépen lehet őket egymásra rétegezni. Egyszerre könnyűek és mégis hidratálják a kombinált bőröm. Emellett úgy tűnik, hogy az én bőröm kifejezetten kedveli a niacinamidot, tehát az biztos, hogy ennek az összetevőnek fix helye lesz a rutinomban. (Nem csak ezt próbáltam, de a Balea pigmentfolt halványítóját is, amiben szintén a Niacinamidé a főszerep.) Alapvetően kíváncsi természet vagyok, de most úgy érzem, hogy ha elfogy az első üveg - ami még hosszú hetek, hónapok munkája - akkor is maradok ennél vagy kipróbálom a márka másik esszenciáját, amiben arbutin is van. Egy átgondolt rutinban mindenképpen érdemes helyet adni neki, arról nem is beszélve, hogy ennyi pénzért ajándék! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

v.szilvia789

2015. május 6.

A 20 ml-s utazó kiszerelést próbálgatom és egyelőre meg vagyok elégedve a hatásával. Az állaga nagyon híg, vízszerű, de ennek ilyennek kell lenni, mert ezt vattára kell "hivatalosan" önteni és a vattalapokat a bőrön hagyni pár percig, hogy beszívódjon. Így csak egyszer próbáltam, de én is inkább európai módra a bőrömbe tapicskolom. Pikk-pakk felszívódik, illata gyakorlatilag nincs, az összetevő listája igen rövid, de tiszta zöld. A bőrt hamar megnyugtatja, leviszi a pirosságot, a többi krémmel jól kijön, önmagában nehéz lemérni a hatását, mert sok más egyébbel együtt használom, de az összhatás számomra megfelelő. Ahhoz képest, hogy a Missha first essence milllió féle összetevőből áll, ennek a hatása is simán van olyan jó, mindössze 7 hozzávalóból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.