Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

sydneyke001

2013. március 12.

Az egyetlen ami megvéd a 40 fokban is akár 12 órán keresztül.
Az illata is nagyon finom.
Nem szárítja a hónaljamat.
Nem csíp borotválkozás után sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Az egyetlen ami megvéd a 40 fokban is akár 12 órán keresztül.
Az illata is nagyon finom.
Nem szárítja a hónaljamat.
Nem csíp borotválkozás után sem.

naneee

2013. március 6.

sajnos ez az egyetlen dezodor már hosszú évek óta ,amivel magabiztosan tudok az utcára lépni.
az összetevői miatt sajnos.probáltam naturabra cserélni,de esélytelen sajnos az összes az én izzadásom ellen.csak ő illatozik egy át bulizott éjszaka után is a karom alatt (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

skorpió

2013. február 9.

Nekem is ez az egyetlen, ami bevált! Évek óta csak ezt viseli el a bőröm allergia nélkül. Olykor kaptam ajándékba mást, vagy magamtól kísérleteztem más márkákkal, de a vége mindig ugyanaz lett: 1 hét után kiütések, viszketés. A hatékonysága nagyon jó, még nyáron is megfelelően véd. Az illatokból van választék, mindig hangulatomnak megfelelőt veszek. Sajnos a csíkokkal nekem is meggyűlt a problémám, de ez olyankor fordult elő, amikor elbambulva óvatlanul ugrottam bele a fekete felsőimbe. Kellő odafigyeléssel elkerülhető! (A csíkozódás, és az elbambulás is!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Alice83

2012. december 7.

Utáltam..a szaga öregasszonyosan púderes igaz de finom, a ruhán fehér foltot hagy, mikor izzad az ember lánya szépen felnedvesedik a fehér réteg és nem szép látvány..nyáron mikor vékonyabban vittem fel h nem látszódjon, akkor bebüdösödtem, pedig deo nélkül sem szoktam ennyire..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

siss

2012. november 26.

Alumínium ide vagy oda,nekem bevált.Szeretem az illatát is,általában a Naturel illatúval váltogatom.Hol ezt veszem,hol azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

murmur

2012. november 9.

Nagyon jó izzadásgátló hatás, tűrhető illattal, de tényleg hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nagyon jó izzadásgátló hatás, tűrhető illattal, de tényleg hamar elfogy.

bogárkabogárka

2012. október 18.

Nem akarom lepontozni, de sajnos nekem sem ért semmit, pedig jó ideig vártam, hogy hasson. Egyszerűen semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

rhinestone

2012. október 11.

Az egyik legjobb deo amit eddig használtam! Mindig a krém verziót vettem, egész hamar száradt, nem volt kellemetlen használni, a hatása meg egyenesen szuper, az illatáról nem is beszélve! Egy baj van vele, hogy nálam hamar fogy.. ez lehet az én hibám, nyilván használat függő.. szóval így is megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

ernestina

2012. szeptember 17.

A kedvenc izzadásgátlóm. A Secret-ek közül csak a "Delicate"-et tudom elviselni magamon. Az izzadást ugyan nem gátolja (szerintem semmi sem), de a nyomait elfedi. A nap végén ledobott ruhámon is érzem az illatát. Nem viszem túlzásba a használatát, de kis rétegben is eléggé ragaszkodik a bőrhöz, ezt fürdéskor meglepve tapasztalom. A stiftes kiszerelés és az állaga nálam mindenképpen előny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Clinique

2012. július 13.

Jó pont, hogy stiftes és nem kell órákig várni reggel, míg megszárad. Illata is finom. Izzadásgátló hatása...hát...3-4 csillag között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol