Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

Clinique

2012. július 13.

Jó pont, hogy stiftes és nem kell órákig várni reggel, míg megszárad. Illata is finom. Izzadásgátló hatása...hát...3-4 csillag között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

orban.klaudia

2012. július 11.

Nekem semmit nem ért sajnos, egy darabig próbálkoztam vele, de felesleges volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

magnes

2012. július 6.

Hosszú évekig ezt használtam, aztán abbahagytam, mert félek az alumíniumos deóktól. Nyáron viszont ez utóbbiak semmit nem érnek, így mivel nyáron nem akarok olyan büdös lenni, mint egy oroszlán, visszatértem ehhez. Lehet, hogy van ehhez hasonló másfajta jó alumíniumos desodor is, de sem a golyósakat, sem a kemény állagú stifteseket nem szeretem használni. Ez egyértelműen azért nyert, mert krémdeó, és garantált a hatása. Egy pontot mégis azért vonok le sajnos, mert felöltözéskor bűvészkedni kell, hogy úgy vegyem fel a ruhámat, hogy ne kenje össze, mert foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 6.

Cicaslany

2012. július 6.

Legalább 6-7 éve használom az Acitve illatot, nekem nagyon bevált. Frissen fehér foltot hagy a ruhán, de ha megszáradt, 24 órát simán kibír, nyom nélkül. (Érdemes lefekvés előtt használni.)
Ismerek olyan (teljesen hetero) srácot, aki szintén erre esküszik (naturel illatban), mert semleges, tiszta illata van, és jobban véd, mint bármelyik másik férfi deo. :)
Minden előnye ellenére most tervezek váltani egy alumínium-mentes natúr deora, de lehet, hogy visszatérek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

vacska

2012. július 1.

Évek óta használom a zöld (Naturel) változatot és nagyon bevált. Kellemes az illata, ha be is fogja kicsit a ruhát, könnyen kimosható és a legfontosabb: tényleg gátolja az izzadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

the

2012. június 18.

A többi társával ellentétben (pl: a kék active) ez tényleg hat. Úgy a leghatásosabb, hogyha este fürdés után használod, mert sajnos a gyors száradás nem jellemző rá. Másnap reggel már csak spray kell és kész a tuti védelem. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol