Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

Yummy

2018. augusztus 17.

Legjobban deó, egyáltalán nem izzadok ha használom és az illata is jó. Nem szárít, de sajnos mindent megfog!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Cdorcci

2018. július 19.

Nagyon szeretem, eddif ez a legjobb ami bevélt,és imádom az illatát is. Egyetlen bajom vele,hogy borzalmasan megfog mindent,mlg felkenés után is legalább egy oraval . Ezért sajna a minusz egy csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

lilitoth

2018. július 17.

Mivel édesanyám mindig ezt vette és nagyon szerette, így kb. 11-12 évvel ezelőtt én is átváltottam a korábbi golyósról (talán Rexona, de nem emlékszem már). Megesett, hogy kísérletező kedvemben mást vásároltam, de nem volt semmi ennyire hatékony.
Finom az illata, valóban izzadásgátló dezodorról beszélünk. Sajnos hagy nyomot a ruhán, bár én mindig öltözés után használom, pont emiatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Regiinaa

2018. március 26.

Izzadásra erősen hajlamos vagyok, nekem ez a csodaszer segített. Egész nap érzem magamon a kellemes illatát, és segít gátolni az izzadást. A nyári melegben is jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

egyedorsolya96

2018. március 19.

Legeslegeslegjobb deo! Kellemes illata van, teljesen megszűnteti az izzadással járó összes problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

enszlaj

2018. március 17.

Kb. minden fajta izzadásgátlót kipróbáltam, de ez az egyetlen ami mérsékli az izzadásomat, egész nap illatos maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Lona22

2018. március 3.

Még csak 1-2 napja használom, de eddig úgy néz ki megérte. Sajnos a nedvességet nálam nem akadályozta meg, de 24 óra után is éreztem az illatát, nem "büdösödtem be". Nagyon sok izzadásgátlót, dezodort kipróbáltam, de ez tűnik a leghatásosabbnak. Megéri az árát. Ja és nekem nem volt nehéz felkenni. Várni kell egy kicsit, míg beszívja valamennyire és akkor nem fogja meg a ruhákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Juca84

2017. december 4.

Rájöttem, hogy az összes izzadásgátlót utálom, leginkább minden márka spray változatát. Szerintem egyik sem jó igazán...De ha már stift vagy golyós dezodor, akkor ez. (vagy a Sanex) Az illata kellemes, nem csomósodik össze, könnyen lehet kenni, jó az állaga. Egyedül az zavar, hogy emiatt a lyukacsokon átengedős megoldás miatt nem látni, hogy mennyi van még benne, így a súlyára kell hagyatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

kocosfox

2017. szeptember 19.

Az illata jó, de szinte lehetetlen szépen felkenni. Ráadásul megfogja a fekete ruhákat elég csúnyán, így "véletlenül" a kukában landolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Marcipan84

2017. július 27.

Már több, mint 10 éve használom ezt a márkát. Eddig ez az egyetlen, ami a forró nyári kánikulában is "állja a sarat"- igaz, eddig nem is próbáltam váltani egyéb stiftre, mivel a Secret remekül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol