Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

bogibooo

2016. szeptember 3.

Imádom. Két éve elhatároztam, hogy váltok természetes AL mentes deókra. Végigpróbáltam mindent, darabját minimum 1000 de legtöbbször 3000 ft-ért vettem a bijóó csodaszereknek. Aztán két év bűzölgés után elegem lett: már előre rettegtem a nyártól. Ezt választottam és milyen jól tettem. Nincs többé nagy izzadtságfolt, nincs többé szúrós szag. Éééédes istenem milyen idióta voltam, senki ne kövesse el azt a hibát amit én, hogy kb hülyét csinál magából és kidob az ablakon egy csomó pénzt, mert most bio-divat van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

nyuszita

2016. augusztus 22.

Ajándékként kaptam a DM-ben a Gilette borotva vásárlásakor, amúgy nem ilyen deót használok, de amikor elfogyott otthon a dezodorom, gondoltam, kipróbálom. Engem a The Body Shop-os Havas szilva illatára emlékeztet. Én a ruha felvétele után használom, így nem lesz tőle fehér semmi. 4*, mert volt olyan többször, hogy stresszes helyzetben cserben hagyott. Amúgy egy átlagos napon jól bírja rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

catpaw

2016. augusztus 5.

Régen úgy rémlett, hogy jól védett az izzadástól nyáron is, de most nem voltam megelégedve vele. Ha ujjatlan felsőt veszek, a nap felénél elillan a frissesség és valami kellemetlen váltja fel. Lehet csak én vagyok ilyen, de eddig egy dezodort se találtam, ami ujjatlan vagy műszálas felsők esetén tette volna a dolgát. Mostanság nyáron a Dove uborkás stiffjét használtam még, de azt is a nap felénél újra kell kenni. Legalább annak az illata jó még úgy, de a secretnél sajna nem. És elég durván foltot hagy a ruhákon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

kriszta0

2016. július 29.

Kb. 1,5 hónapja elfogyott. Nagyon érzem a hiányát, nagyon megbántam, hogy helyette egy másik márka stiftjét próbáltam ki (amivel befürödtem..).
Jó az illata, nagyon durván gátolja az izzadást, sőt ez az eddigi leges-legjobb izzadásgátló amit kipróbáltam életem során. Volt, hogy melegebb nyári estéken is bekentem magam vele és reggelre még annyira frissen, erőteljesen, de mégse irritálóan érződött, hogy elgondolkoztam rajta, hogy véletlenül bekentem a hónaljamat?! (fürdés előtt). Biztosan ezt fogom megvenni dezodorálásra a közeljövőben (és azután is)!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

mnodulus

2016. július 23.

Rendkívül erős, jól beszívódik, még tusolásnál is alig lehet lemosni. Próbálgattam rengeteg dezodort, bio, mentes, finom illatú, de nem bio, stb, de mindig visszatérek, ez az egyetlen izzadásgátló hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Moncsi1984

2016. június 18.

Hatása tényleg jó. Csak nagyon ritkán használom. Az illata sem tetszik annyira, a ruhán is foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

HardCandy092

2016. június 16.

Rémlett, hogy ez jó volt régebben, ezért újravettem, de nem jött be, végül nem is használtam el, vettem egy másikat. A nosztalgikus illat miatt jár +1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

nagy.nikike

2016. június 10.

Már nagyon régóta használom kissebb megszakításokkal. Néha elcsábulok egy egy újdonság miatt, de aztán mindig vissza térek hozzá. Számomra tökéletes ,az izzadást mérsékli és az illata valami hihetetlenül finom, nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

nikolett

2016. május 30.

Régebben használtam, szerettem is... de most az összetevőlistát elnézve nem "mennék vissza hozzá".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

nyuszimo

2016. május 24.

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem már 10+ éve ezt használom, legalábbis az emlékeimben nagyon fiatal vagyok még, amikor először megvettem :D Nekem ez a krémdeo formula vált be az izzadás ellen, a többi más fajta mindig ragacsos érzést hagyott. Sajnos a melegebb napokon átüt a hónaljnál egy-egy folt, de mentségére legyen mondva, hogy az összes társánál ugyanezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol