Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

nyuszimo

2016. május 24.

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem már 10+ éve ezt használom, legalábbis az emlékeimben nagyon fiatal vagyok még, amikor először megvettem :D Nekem ez a krémdeo formula vált be az izzadás ellen, a többi más fajta mindig ragacsos érzést hagyott. Sajnos a melegebb napokon átüt a hónaljnál egy-egy folt, de mentségére legyen mondva, hogy az összes társánál ugyanezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

ZiAn

2016. május 6.

Évekig hasznátam, de néhány hónapja úgy döntöttem inkább aluminiumot nem tartalamzó dezodorra váltok. Erős hatású, illata kellemes, funkcióját maximálisan betöltik, viszont a sok káros anyag miatt nem venném többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

GKira96

2016. április 30.

Évek óta ezt használom és nekem tökéletesen bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

petraholi

2016. március 3.

Szerintem nyárra elég ütős kis stift lenne ez,de így télre nekem egy kicsit sok. Tartós,nem is kicsit...ezzel nem is lenne baj,de még fürdőpamaccsal is alig bírtam lemosni a hónaljamról. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 3.

Erus15

2016. január 22.

Már évek óta ezt használom és eddig csak ez az egy deo vált be. Az illata kellemes, az izzadság ellen jól bevált még nyáron is. Egyedül csak azt sajnálom, hogy van benne alumínium.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

Kitti93

2016. január 13.

Régen ezt használtam egy ideig, de nekem a saját illatommal keveredve nem tetszett. Az izzadság ellen pedig nem vált be. Találtam azóta jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Csreka

2016. január 13.

Legjobb dezodor, amit eddig használtam, esetleg néha a Rexona stiftes dezodorját használom. Hétköznapokra teljesen megfelel, azoknak is akik könnyen izzadnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

baream

2016. január 5.

Egyszerűen imádom! A nagyon izzadós csoportba tartozom - felveszem a pólót és 5 perc múlva már egy kisebb pisztolytáska virít rajtam- de ez a krémdezodor csodát tett! Egy barátnőm javaslatára próbáltam ki. Azóta állandó kelléke a mindennapi rutinomnak.
Kellemes illata van, kevés is elég belőle, nem kell szárítgatni. Egyetlen hátránya, hogy nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Lettike77

2016. január 4.

A Tescoban vettem hónapokkal ezelőtt féláron. Általában Rexonát használok, de a 375 ft csábító volt. :D Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem izzadok tőle, az illata is kellemes. Hátránya annyi, hogy foltot hagy a ruhán, de ezét nem vonok le pontot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

HKriszti

2015. december 13.

Nagyon izzadós vagyok, de még nyáron is kitart :) Illata kellemes, bár én dezodorral vagy parfümmel szoktam használni. Nekem 5*. Fehér foltot hagy a ruhán, de én felkenem fürdés után, pár perc múlva meg ótavosan letörlöm a felesleget, és öltözködöm :) Így még sosem kente össze a pólóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol