Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

egyorgyi

2015. október 27.

Izzadás ellen piszkosul véd... szó szerint... Be kell valljam, nekem ez (volt) a kedvencem, évek óta használom- ugyanis izzadni egyáltalán nem izzadok tőle, a deokkal ellentétben nem kell, hogy megszáradjon (persze egy fekete ruhára figyelni kell). DE amióta új kiszerelése van (kb. 2 hónapja) megváltozott a véleményem- az illata teljesen más, már nem az a kellemes púder illat, hanem egy rosszabb (nem vészes, de számomra már a jót feszegeti). Összetevőit illetően, ahogy olvasgattam róla, nem találom a legjobbnak, de ha jobban megnézem az összetevőit, az illatanyag a "legkárosabb"...
+ izzadásgátló hatása 10/10
+ nem kell, hogy megszáradjon
+/- illatkategória 10/5 (az új kiszerelésre vonatkozóan)

- tényleg nyomot hagy ha vastagon keni fel az ember (nem kell vastagon felkenni- vékonyan is hatásos)
- fürdéskor alig lehet lemosni
- káros összetevők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

+ izzadásgátló hatása 10/10
+ nem kell, hogy megszáradjon
+/- illatkategória 10/5 (az új kiszerelésre vonatkozóan)

- fürdéskor alig lehet lemosni
- káros összetevők

Nittuska

2015. szeptember 24.

Én csak alig vártam h elfogyjon. A ruhákra tényleg eléggé kell ügyelni.
Az illata nem rossz.
Számomra túl vastag tömény "cucc" ez.. Azóta már át váltottam golyósra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Én csak alig vártam h elfogyjon. A ruhákra tényleg eléggé kell ügyelni.
Az illata nem rossz.
Számomra túl vastag tömény "cucc" ez.. Azóta már át váltottam golyósra

ttenasz

2015. július 21.

Szuper deo. Nem izzadok, jó az illata. Évek óta használom kisebb-nagyobb megszakításokkal. Viszont... a ruhára vigyázni kell, hogy ne fogja össze, nehezen lemosható (csak ezért nem jár az 5 csillag) és az itt olvasottak kissé megijesztettek. Jobban utána fogok nézni az összetevőinek mert az egészséges dolgok híve vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

regidomi

2015. július 9.

Kamaszkorom óta ugyanaz az illat, a doboz, tiszta retro érzés fog el tole. Szeretem, de semmi extra, nekem vastag, sok..valahogy vakolatnak érzem magamon, igy csak télen okés a sok ruha alatt, nyáron nem szeretem, ilyenkor vmi konnyedebbre vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

bogika0801

2015. június 9.

nagyon jó de drága:/és ezek az összetevők:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

nagyon jó de drága:/és ezek az összetevők:(

spotted0502

2015. június 6.

Megszünteti a kellemetlen szagokat, talán egy kicsit mérsékli is az izzadást, viszont nagyon erős anyagok vannak benne, alig lehet lemosni, aligha hiszem, hogy egészséges lenne mindennap ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

luli81

2015. március 27.

Szerintem a legjobb izzadásgátló!Már kb.15 éve használom.Egy hibája,hogy tényleg összefogja a ruhát.Én ezt úgy oldottam meg,hogy miután felviszem várok 10 percet és akkor öltözöm fel.Nekem lassan is fogy.Remélem soha nem szüntetik meg. :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

franyoh

2015. március 10.

Hatását tekintve kitűnő. Semmi izzadság és semmi szag. Viszont. Aki egy kicsit is figyel az egészségére, az nem, vagy nagyon ritka alkalmakkor használja, ugyanis borzasztóan káros. Mérlegelni kell. Kap 4*-ot de csak a hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Classic

2015. március 7.

Nem sok illattal kapcsolatban mondhatom azt, hogy nem szeretem, mert legfeljebb nem nyeri el a tetszésemet. Ízlések és pofonok, mondom ilyenkor. DE ezt a deot 14 évesen használtam, és egy rendkívül nehéz időszak volt az életemben. Azóta, ha csak megszagolom, szó szerint összerándul a gyomrom. Nem utálom, hanem gyűlölöm az illatát. Persze, nem ez a szegény deo tehet róla, hanem a körülmények Igen púderes illat, ahogy emlékszem, számomra elviselhetetlen az emlékek miatt. Ha csak ez az egyedüli illat lenne a földön, én akkor is inkább a tömény izzadságot választanám... Elnézést a hangulatrombolásért. Igaz az, hogy az illatok azonnal visszahozzák a hangulatot, ezért aztán nem is szagolgatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 7.

manitia

2015. január 30.

Jó kis deo ez, sosem lettem büdös, ha ezt használtam. Csak azért cseréltem le, mert olcsóbbat kerestem, ami ráadásul parabén mentes lett. Éveken át viszont hű társam volt. Mi csak úgy hívtuk a betegpatkány. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol