Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

stallone1946

2014. november 27.

Nagyon hatásos, egyáltalán nincs kellemetlen szag. Én is a bemasszírozós módszert alkalmazom és bevált nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

zserbó88

2014. október 30.

Úgy tűnik hatásos! :) Reggel munkába tekerés során, túlságosan beöltöztem, így sikerült eléggé megizzadnom, de semmi kellemetlen szagot nem érzek magamon, kivéve a dezodor finom illatát! Nem kellett sokat várnom a száradásra, és bár óvatosan öltöztem, de a ruhámat sem fogta be! Egyenlőre teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

mrs.criss

2014. október 4.

nagyon jó!!!vki korábban írta,h bemasszírozza,így nem hagy foltot,én is így csinálom és megúszom fehér folt nélkül :) 1etlen 1x lett foltos belül a felsőm,mert sokat kentem és siettem,nem masszíroztam bele eléggé.illata nagyon finom (active-t vettem) sokkal kevésbé izzadok,és soha sincs kellemetlen szag!mindenkinek ajánlom aki nagyon izzad!! (én azt a fajtát vettem amin sok pici luk van és kukacokként jön elő a dezodor)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

era0710

2014. július 29.

Én ajánlom sokaknak. NAgyon izzadós típus vagyok, és ez segít. Vagyis izzadok, de kellemetlen szagok nélkül. -Eddig ez a leghatásosabb amikkel találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

katuska8

2014. július 23.

Az egyik nap a munkahelyemen már sokadjára éreztem magamon, hogy minden tisztálkodás ellenére is kellemetlen testszagom van és izzadtságfoltjaim, amit megelégeltem és munka után mentem is a Tescoba, hogy új dezodort szerezzek be. Előtte olvastam a véleményeket a Secretről és nagyon meggyőzőek voltak, így már csak választanom kellett közülük. Én a rózsaszín-kéket vettem meg, amin ezüstös csíkozás van, mellé pedig a rózsaszín kupakos Adidas sprayt. Az Adidas is nagyon nagyon jó, és azért vettem meg hozzá, mert egyik Adidastól sem volt még testszagom, míg a Garnier, Rexona, Dove-tól egyszerűen büdös voltam. Szóval ezt a kettőt használom együtt és semmi izzadás nincs, miközben én elég izzadós vagyok. Próbáltam magában is a Secretet és úgy is tökéletes. Kellemes az illata is, nagyon megéri az árát! Az tuti, hogy ennél maradok ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

rekus15

2014. július 13.

Nekem nagyon bevált, régóta ezt használom, egyszer-kétszer kipróbáltam másik deo-t (pl.garnier,rexona), de a hatásuk elmaradt ettől a deo-étól. Nekem az illata is tetszik, mindig a rózsaszínt veszem.
Nem túl szépek az összetevői, de hatásos. Kipróbáltam korábban alu-menteseket is, de nekem az kevés nyárra... max télen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

creammaniac

2014. július 2.

Nekem bevált! Még este is érzem magamon az illatát. Szerintem finom, nőies illata van, a krémes állag is nagyon tetszik, szerencsére eddig nem hagyott nyomott egy ruhámon sem. 5 pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

piskótatészta

2014. június 1.

Sajnos nagyon nehéz olyan deo-t találnom,ami tökéletesen hatna nálam,így találtam rá erre. Nagyon jól bevált,de mostanában már kezdett hozzászokni a bőröm,úgyhogy áttértem a dove-ra,de a későbbiekben még biztos,hogy visszatérek hozzá. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

kova

2014. május 18.

Hatása ok, de valami borzalmas illata van, ez inkabb szag. Mintha alapjáraton benne lenne egy kis izzadtsagszag. Ebben az esetben szerencse, hogy ezt nem érezni hosszan, az izzadast pedig gátolja. Szóval igazából hat, de borzalmas az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

animania

2014. április 27.

Az egyetlen deo ami nálam bevált. Mármint a márka és az hogy krémesen kenhető. Az összes többitől izzadtam, de ez meggátolja, pedig nem kenem fel a fél flakont magamra :) Régebben imádtam a Powder Fresh változatát, az illata elbűvölt, de sajnos kivitték a forgalomból :(( Evvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol