Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

ppetruska21

2014. április 22.

Évek óta használom és meg vagyok elégedve vele.Egyetlen hátránya sötétebb ruhákon foltot hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Nomacs

2014. április 6.

Legalább 6 éve használom és az egyetlen, ami bevált. Nagyon izzadós időszakban érdemes este is kenni a reggeli használat mellett, és atombiztosan tart, egyáltalán nem szoktam izzadni. Ha bemasszírozom, nekem nagy hagy fehér réteget, csak ügyesen kell felvenni a felsőt, vagy már a felvétel után alányúlni valahogy, és akkor nem lesz csíkos a ruha :) Én szeretem az illatát is, bár ez elég szubjektív. Mindenesetre a hatása engem annyira meggyőzött, hogy nem is volt kedvem már mással kísérletezni.
Update: Eddig mindig a Naturel illatosítású, zöld színű példányt használtam, de gondoltam veszek egyet a rózsaszínből is. Na, másnapra be is büdösödtem... Pedig csak egy összetevőben különböznek, nem is értem.... :( Mindenesetre a Naturel és az Active verziók abszolút beváltak, a Delicate rózsaszín pedig nem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

kontrakcio

2014. április 5.

Biztos az én orrommal van a baj, de szerintem ez konkrétan büdös. Mintha wc-tisztítót kentem volna a hónaljamra. A hatása amúgy rendben lenne, de nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

GI85

2014. március 28.

Nagyon szeretem. Jó illata van és a Dove Natural Touch Deo Spray-vel együtt tökéletes izzadásgátló, de önmagában is nagyon jó. Egyszerűen tényleg nincs más olyan stift, vagy golyós dezodor, ami ennyire hatékony lenne. A nap végére is jó illatom marad. :) Csak ezeket használom. Van még vésztartalékként fehér Nivea spray-m, de az nem ennyire hatásos.És még rám maradt pár golyós is, de van, amelyiken a csomagolása is rajta van, egyszerűen nincs rá szükségem és régen azok egyáltalán nem használtak, sőt. Szóval imádom ezt a kis cuccot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

csokikrém

2014. február 12.

Kb. 18 éve használok Secret termékeket. Korábban a púderes stiftet, majd áttértem erre a krémes deóra. Lehet, hogy az összetevői nem túl barátságosak, de számomra ez az IZZADÁSGÁTLÓ csupa nagy betűvel. Teszi a dolgát és nincs ragacsos érzet ha felkenem. Más dezodorokkal is próbálkoztam, amikre ráírták hogy 24 meg 48 órás védelem, de pár óra múlva már éreztem hogy büdi vagyok. Még azt is elnézem neki, hogy a sötétebb ruhát összekeni, amúgy meg megtanultam úgy felöltözni hogy ne maszatoljon.
Hatásfokban az Amway Deter nevű termékéhez tudnám hasonlítani de az egyrészt drágább, másrészt macerásabb beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

valakiii

2014. február 4.

madom mind a harom fajtat.mar regota hasznalom es egy ideig szerintem nem fogom levaltani.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

women

2014. január 23.

A leghatásosabb izzadásgátló szerintem, 16 éve használom a márkát! Néha használok mellette más márkát is, amik nem ennyire hatásosak, hogy kicsit lélegezzen a hónom alja....ez az az izzadásgátló ami kitart egész nap!! Illata is sokféle van, így megunni sem lehet. Fekete ruhákon belülről nyomot hagy, de annyira bevált, hogy ez sem tántorít vissza a rendszeres használatától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

acskrisz

2013. december 10.

Egyrészről emberekkel dolgozom (kozmetikusként), nem engedhetem meg magamnak, hogy akár egy kicsit is izzadt legyek napközben. Másrészről aktív munkás koromban 12 óráztam egyhuzamban, így olyat kellett találnom, ami hosszútávon is hat. Kipróbáltam megszámolhatatlanul sok dezodort, de ez az egy, amitől nap végére se én, se a ruhám nem lesz szagos. A várandósságom alatt szerettem volna egy természetesebbre váltani és újból nekiálltam kipróbálni sok másik izzadásgátlót (csináltam is házilag), de a végén megint csak visszatértem ehhez. Alumínium-só ide vagy oda, nekem ez az egyetlen ma kapható dezodor, ami használ és amitől (mondjuk ki) nem vagyok büdös. Bőven megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

healthycinderella

2013. november 22.

Ha lehetne, én megadnám erre a dezodorra a 6 csillagot! Kb 6 éve csak ezt használom, az egyetlen amitől nem izzadok, sőt! Alig tudom megmosni este a hónaljamat, annyira száraz marad még fürdés közben is! A párom is nagyon izzadós és a legdrágább izzadásgátlóig mindent kipróbáltunk, ám a kívánt hatás elmaradt. Míg egy nap aztán felvetettem az ötletet, hogy próbálja ki az enyémet, mert miért is ne? (Oké, lehet hogy ciki, hogy egy pasi női dezodort használ. De ha egyszer ez vált be?) Annál többet nem is mondanék, hogy azóta 2 darab található a fürdőszobánkban és az izzadás messziről elkerül mindkettőnket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

korok23

2013. szeptember 25.

Lady Speed Stick helyett vettem, mert az épp nem volt, gondoltam évtizedek óta nem kopik ki a drogériák polcairól, annyira rossz nem lehet! Nagyon finom illata van, tényleg egész nap érződik, izzadásgátló tulajdonságát nem tudtam tesztelni, mert a nyári forróság után vettem, amúgy sem vagyok az a csatakos típus. Ami nem tetszik: az a szép meszelés a hónom aljában, ruhát mind összekeni (az áttetsző gél formulák is, ez nem meglepetés), és nagyon gyorsan fogy. De piszkos módon! Mondom nagyon. Na most vagy én túlzom el a napi egy használatot, vagy...nem. Ja, és valaki szóljon már neki, hogy szívódjon be "mint a legfinomabb testápoló"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol