Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kemenysepro

2012. február 4.

Könnyű krém, kellemes illat, nagyon szeretem ezt az arckrémet!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Könnyű krém, kellemes illat, nagyon szeretem ezt az arckrémet!!!

mellesleg

2012. február 2.

Nemrég szereztem be ezt a krémet, és azt hiszem, végre megtaláltam az igazit (azért még nem hamarkodom el ezt a kijelentést, komolyan mondom, életem párját könnyebben és hamarabb megtaláltam mint a tökéletes hidratálót...) Az utóbbi időben sokféle krémet kipróbáltam a kombinált, tág pórusú, olajos t zónás, pattikra hajlamos, és ezek mellett még szuper érzékeny bőrömre, és egy kicsit besokallt szegénykém. Plusz még a hideg idő is rátett, úgyhogy a bőröm már kezdett hasonlítani egy sajtreszelő felületéhez... Csak álltak a krémek a polcomon, csodás ígéreteket suttogva, az én bőröm állapota meg egyre csak romlott... vicces... úgyhogy végül a patikában kötöttem ki, és bár nem volt annyira olcsó (3990.-), mégis maximálisan megéri az árát. Főleg, hogy amikre az utóbbi időben kidobtam pénzt, vagy a kukában landolt, mert még az ellenségeimre sem kenném föl, vagy valamelyik családtagomnál kötött ki. Na, ezek már többször ennyibe kerültek. Ez nem allergizál, megfelelően hidratál, éjszakára és nappalra is használható, finom puha lesz tőle a bőr, smink alá is tökéletes, egyszóval szuper! Végre kezd hasonlítani a bőröm korábbi önmagára... Ja, és nem utolsó sorban nem okoz pattikat/mitesszereket! (Pl. amit próbáltam, a Balea Med krémek, azokban több komedogén összetevő is van, amit ugyebár az ember csak otthoni netes kutatás után fedez fel). Maximum pont, és remélem tartós lesz a szerelmünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

kisbogarka

2012. január 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam, azonnal eltűntette a kis piros pöttyöket, amik az utóbbi időben valahogy mindig elő-előjöttek. Önmagában elég kevésnek tűnt, úgyhogy eleinte kis idő múlva újra kentem a szokásos hidratálómmal is, aztán beruháztam egy Rich változatba, éjszakára. Így elég nappal ez, smink alá is nagyon jó, és ami a legjobb, hogy teljesen illatmentes. Ha jönnek a pöttyök, szuper megoldás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

mstindigo

2012. január 20.

Ilyen szuper hidratáló-krémem még sosem volt! Tökéletes. Az arcomon annyira érzékeny a bőr, hogy a natúrkozmetikumoktól, és más gyógyszertári krémektől (pl. Vichy) is állandóan kivörösödött. A legtöbb krémtől pattanásos is lettem. Sebium H2O-val 3 hét alatt jelentős javulást értem el! A pattanásaim egyértelműen múlnak el, a pattanások piros helye nagyon szépen gyógyul. Smink alá is tökéletes. Drága, de megéri az árát. Inkább veszek egy normális krémet, ami tényleg jó az érzékeny bőrömre, ahelyett, hogy vegyek mindig valamilyen olcsót, amit aztán úgyis el kell ajándékoznom... Eljutottam odáig, hogy napközben már alapozó nélkül is bátran megyek be városba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Krikri

2011. december 30.

Végre rátaláltam a tökéletes hidratálóra! Azt hittem már sosem fogok. Könnyű kis krém, de ennek ellenére nagyon jól hidratál. Maradéktalanul felszívódik, pedig az én bőrön nem könnyen veszi fel a krémeket. Az első hidratáló, amivel ki merek menni az utcára, nem érzem azt, hogy le kellene mosnom. Ez már önmagában is jó lenne, de ehhez hozzá jön az is, hogy eltűntek az arcomról a kis piros, viszkető kiütések, amik szinte bármitől kijöttek és állandóvá is váltak egy ideje. Két nap használat után (reggel és este) egyik reggel alig ismeretem magamra a tükörben, mert már nem voltak piros pöttyeim. Már nem is emlékeztem, hogy hogy nézek ki nélkülük. Csodás krém!!! Nem éppen olcsó, de nálam bérelt helye van. Mindenkinek akinek hasonlóan érzékeny bőre van csak ajánlani tudom, hogy ha megteheti próbálja ki.Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

csadri

2011. november 25.

Kellemes, könnyen beszívódó, könnyű kis krém. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez cseppet sem allergizál :)) Jól hidratál, és nekem smink alá is ideális. Nagyjából egy hete használom, de már láthatóan regeneráltabb lett a bőröm. Én nem bánnám, ha picit zsírosabb lenne, talán estére bepróbálkozom a gazdagabb változatával. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

mona444444

2011. október 21.

Már rengeteg krémet kipróbáltam a hiperérzékeny, könnyen kiszáradó, ugyanakkor pattanásokra hajlamos bőrömre, de a különböző kencék és a sok próbálgatás csak rontottak a helyzeten. És akkor jött ez a krém. Nagyon jól hidratál, nem hagyja kiszáradni a bőrt (pedig ez a light verzió), és nem okoz pattanásokat sem. Nem irritálja az érzékeny bőrömet, és nagyon puha lesz tőle az arcom. : ) A Sensibio micellás lemosóval együtt használom, és nekem nagyon bevált. : ) Az ára elég borsos ugyan, de akinek ilyen finnyás a bőre, mint az enyém, annak mindenképpen megéri. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

Metta

2011. augusztus 22.

Elég jó krém érzékeny bőrre. Tényleg nincs kiütés meg viszketés.
Próbálkoztam a "Rich" változatával is. De az már túl zsírosnak tünt. Nem szívódott be a börbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

Elég jó krém érzékeny bőrre. Tényleg nincs kiütés meg viszketés.

lozmor

2011. augusztus 16.

Nem tudok már túl sokat hozzáfűzni, tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Nem tudok már túl sokat hozzáfűzni, tényleg jó.

Morci

2011. augusztus 2.

Szerintem is remek krém, ugyan nem ránctalanít, nem véd a naptól - de hidratálásra kiváló, tényleg nyugtatja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.