Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eyeye

2011. július 13.

Csak csatlakozni tudok az előttem írókhoz. Ha valaki egy jó hidratáló krémet keres ami nem irritálja a bőrét az 100%-osan meg fog vele elégedni. Könnyű krém, általában mindig van itthon egy belőle, hogy ha a különböző kencék miatt a bőröm már besokallna, legyen valami ami megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

Amarillisz

2011. július 2.

Nekem bevált. Száraz érzékeny bőrre használom a melegebb évszakokban, nyáron rendkívül kellemes. Télen a párja a Sensibio rich, ezt is nagyon szeretem. Kitűnően hidratál, hamar beszívódik, pillanatok alatt komfortérzetem van. Ekcémára hajlamos a bőröm, de ezeket probléma nélkül tudom használni. Ráadásul megfizethető áron elérhető. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 2.

ficuskinky30

2011. április 9.

Nagyon jó krém! Remek összetevők, nagyon jó állag! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 9.

Nagyon jó krém! Remek összetevők, nagyon jó állag! Csak ajánlani tudom!

gutti

2011. március 21.

Nagyon jó krém. Az érzékeny, ugyanakkor kombinált bőrömre végre megtaláltam megfelelő krémet, ami nem túl zsíros és ugyanakkor hidratál is, illetve megnyugtatja a bőrt és az irritációt szinte azonnal megszünteti. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

cirmok

2011. március 16.

jó krém, nem allergizál, kényelmes "viselet". hidratál, megnyugtat. (ezen kívül semmi mást nem csinál, de az előbbieket megbízhatóan teszi)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 16.

Lavendergirl

2010. november 20.

szuper krém

A Lush Enzymion mellett ez a másik krém, amire nem jön ki az ekcémám. Nem túl zsíros, így kombinált bőrre is lehet használni, megnyugtatja a bőrt, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 20.

szuper krém

ve3

2010. november 1.

Kevés hűhó, mégis működik

Gyógyszertárban kaptam mintát ebből a krémből, mivel az addig általam használt krémet megszűntették. Nem ismertem, nem használtam előtte ezt a márkát, de nem csalódtam: az első próbától használom. Igen kevés mennyiség is elég belőle. Olyan érzés, mint ha egy ápoló, védőréteg venné körbe, töltené fel az arcbőrömet. Nincs irritációm mióta használom és nem száraz a bőröm. Nagyon örülök, hogy ráleltem. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2010. november 1.

Kevés hűhó, mégis működik

rakkoktel

2010. szeptember 9.

az, amit hirdet

Már régen vettem ezt a szuper krémet, amikor nem tudtam szinte semmi mást használni a bőrömre. Valóban erősen hidratál, kifejezetten száraz, irritált bőrre való, azonnal nyugtatja azt és megszünteti a feszülést. Akinek bőrérzékenységi problémái vannak, lehet áldás neki ez a krém, ha mást nem vár tőle. Abszolút közömbös minden szempontból,  számomra olyan krémben, mint a micellás oldat lemosóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 9.

az, amit hirdet

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.