Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

Molly01

2018. július 31.

A fogorvosom ajánlotta fogérzékenységre, azt hittem lyukas de kiderült hogy csak a fogzománcom volt elvékonyodva :) Kb 1 hét használat után már semmi panaszom nem volt. Nagyon bevált, azóta is használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

dundicat

2018. június 12.

Klassz termék. Szerintem nagyából minden sensodyne fogkrémre igaz, hogy csodaszer. Ezt használom mindig, vagy a paradontaxot,attól függően melyik akciós. Rendkívül érzékeny az ínyem, egy sima fogkrémtől elképesztően vérzik, de ez szinte teljesen elmulasztja. Kellemes az íze is, kevés elég belőle mert jól habzik, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

naturefun

2018. június 10.

Nekem fájt a fogam tőle, már a fogmosás közben is, utána érzékennyé tette hidegre, melegre. Nem értem, nem érzékenyek a fogaim, inkább erősítés miatt vettem meg. A család többi tagja is kipróbálta és ugyanezt tapasztalták, úgyhogy repült a kukába. Csupa jót ígér, nem értem mi lehetett a gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Aprilla

2018. május 20.

Valóban nagyon habzik. Viszonylag jó fogkrém, de nem a legjobb. Összetevőket és hatékonyságot tekintve van nála jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Mancsoska

2018. március 19.

Ez a kedvenc fogkrémem, az érzékeny ínyeimen sokat segített. Nagyon jól habzik és kellemes íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Audrey80

2018. február 28.

Kellemes íze van, hatásos is fogérzékenységre, de nagyon habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

pampika

2018. január 17.

Nagyon rossz! Vérzik tőle az inyem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Nagyon rossz! Vérzik tőle az inyem!

mbea90

2017. december 8.

Elektromos fogkeféhez ezt fogkrémet szeretem a legjobban. Hatásos fogérzékenység ellen és szépen fehérít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Debreczeni

2017. október 14.

Imádom!
Van egy fogam ami nagyon érzékeny, mindegy mivel mosom. Ahogy ezt el kezdem használni, 2 nap után elmúlik. Nem értem, nem is akarom tudni minek a hatása, de az tuti hogy mindig van itthon. A fogorvosom azt mondta felváltva kiegészítő fogkrémként használjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Imádom!

cigarettamacska

2017. július 3.

Nem nagyon hittem abban, hogy majd egy fogkrém tud csodát tenni a fogaimmal.Volt egy nagyon érzékeny fogam, amihez hogyha édes ért, akkor olyan érzésem volt mintha az agyamig felnyilallt volna a fájdalom. Aztán a barátom unszolására, mégis vettem egy ilyet, persze úgy voltam vele, hogy úgyse fog segíteni. Aztán három nap használat után megkívántam a csokit, neki is vetettem magam, nem is figyelve hogy melyik oldalon rágom, és hirtelen észbe kaptam hogy azon az oldalon ahol a fájós fogam van, már készültem is a fájdalomra és gondolatban már átkoztam magam, hogy hogy lehetek ilyen béna. De nem fájt. Nem éreztem semmit! És ha mindez nem lenne még elég, a fogkövemet is elkezdte leszedni, és a kis barázdákat a fogaimon feltöltötte. Úgyhogy számomra ez a fogkrém csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak