Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

nreka

2015. december 2.

A túl erős mosástól érzékenyek lettek a fogaim. A fogorvostól ezt, és Pronamel-t kaptam kipróbálásra. Napi kétszer ezzel mosok fogat, illetve, körülbelül másfél hétig estére egy kicsit raktam is belőle az ínyem érzékeny részére is. Nekem nagyon bevált. Ugyanakkor tényleg nagyon drága. Több mint valószínű hogy ettől függetlenül meg fogom venni, mert érezhető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Tunderviragos

2015. július 11.

Ő is nagy kedvencem lett, olcsóbb drogériákban 1000 Ft körül van, érzékeny az egyik fogam és őt használom felváltva a Signalossal, ami 350 Ft, és nekem nagyon szép fehér és egészséges a fogam.:) ajánlom mindenkinek, van amikor ennek a fehérítős verzióját is szoktam venni, az is jó. Elmexet is szoktam, de attól sárga lesz a fogam, így ezekkel ellensúlyozom.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

süsümanó123

2015. június 18.

Nagyon gyenge a fogzománcom, és nagyon érzékenyek is voltak a fogaim. Volt hogy csapvizet nem tudtam inni, annyira fájt. A fogorvosom javaslatára, kicsit sziszegve ugyan, de elkezdtem használni. Az ára nagyon sok a hagyományos párszáz forintos fogkrémekhez képest, de nálam megtette a hatását, azóta sokkal hidegebb ételeket is meg tudok enni mint azelőtt, ráadásul minden alkalommal meg vagyok dicsérve, hogy jól karban vannak tartva a fogaim. Megpróbálom mindig olyankor venni, amikor akciós, így túl lehet élni valamennyire az ársokkot is, de lecserélni nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

reksi26

2015. április 30.

Én is a fogérzékenységre vettem mert konkrétan már ott tartok, hogy nem merek semmit se enni/inni mert mindentől fáj. Nekem az első mosás után használt is. Még kicsit sziszegve de megtudtam enni pár kanál hideg spenótot. :D Fogmosás közbeni tapasztalat, nekem olyan érzés mintha el akarna zsibbadni tőle az ínyem, de nem folyós nem szenvedés vele a fogmosás. Többen is írtátok, hogy a DM-be szokott lenni akcióba hát most már én is lesni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

mokkalany

2015. február 17.

Egy nap arra eszméltem, hogy rettentő érzékenyek lettek alul, hátul a fogaim, és minden fogkrémmel (Elmexszel) is kínszenvedés volt a fogmosás. Mintha tönkrementek volna a bölcsességfogaim, plusz az előttük lévő kettő. Nem tudom, milyen élelmiszer lehetett a hibás. De azt tudom, hogy ez a fogkrém két nap alatt elmulasztotta napi két mosással. Még a fehérítő változatára kíváncsi vagyok, az lenne a non plus ultra.

Friss: Valami mégse stimmel; nálam is bejött, amit itt többen is írtak: fájdalmas, ahogy találkozik a fogaimmal, és kellemetlenül meleg. Lehet, hogy a fogaim hibája, de azóta bevetettem az Elmex Sensitive Whiteninget, és azzal nem tapasztaltam semmi ilyet. Mínusz két csillag. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Metoyou22

2015. február 15.

Mindenféle fogkrémet kipróbáltam már, ugyanis hülye módon két fogamnál ínysorvadásom van, ami néha összehúzódik, néha kitágul. Megvettem ezt a fogkrémet gondoltam egy próbát megér. Az első alkalommal nagyon csípte az ínyem ott ahol a baj van, eddig egy fogkrém sem csinált ilyet, aztán az egész számban meleget éreztem, de ez pillanatok múlva elmúlt, jól habzik, és tiszta érzetet hagy. A csípés és melegség minden alkalommal megvan, de én ezt csak jónak könyvelem el. Nem annyira mentolos így nincs meg az a nagyon mentol íz. Viszont fél hónap használat után mondhatom, hogy eddig nagyon bevált, mert a sorvadás nagyon minimális lett, eléggé összehúzódott, aminek nagyon örülök. :) Nálam most ez a nagy kedvenc és újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Lorigil

2014. november 24.

Borzalmas ez a fogkrém, kínszenvedés vele a fogmosás, és nem csak nekem, hanem a férjemnek is. És ráadásul mióta használom, annyira érzékenyek lettek a fogaim, hogy már a szobahőmérsékletű víztől is fájnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

amenamy

2014. szeptember 19.

Nekem ez teljesen bevált, a célra tökéletesen megfelel, egyáltalán nem érzékenyek a fogaim, mindig ezt vásárolom annak ellenére, hogy elég drága

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Gogo89

2014. július 2.

Érdekes fogkrém ez. Kicsit fura folyós az állaga az íze nem túl intenzív és nem tudom miért de volt hogy amikor a fogamhoz ért a krém szinte fájt. Viszont ezeket mind megbocsájtom neki mert egészen rendbe tette a fogorvosi beavatkozásoktól meggyötört fogsoromat és utána mindig nagyon tisztának éreztem a fogaimat. Egyelőre nem veszem újra mert még keresgélek hátha van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

kgergely

2014. július 2.

Nem értem az előttem szólót: "Ennek a fogkrémnek a hatása ugyan az, mint a sima sensodyne rapidnak, csak drágább." Én használtam mind a kettőt és az utóbbi hosszútávon is rendbe hozta (tehát elmulasztotta) az érzékenységet.
Most, hogy elfogyott és a zöld Sensodyne-t használom sajnos újra előjött a problémám.
Ha a Rossmann-ban duo-packban adják akkor megint betárazok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Ha a Rossmann-ban duo-packban adják akkor megint betárazok belőle.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak