Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

livia1979

2014. január 4.

Ennek a fogkrémnek a hatása ugyan az, mint a sima sensodyne rapidnak, csak drágább. Itt is marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Janu

2014. január 3.

Egy időben nagyon érzékeny volt az inyem, a fogaim ... a reklám hatására vásároltam meg, de nem hittem, hogy tényleg ilyen hatékony. Már az első fogmosáskor éreztem, hogy ez más mint a többi. Azóta felváltva használom más fogkrémmel, csak ajánlani tudom mindenkinek. Csodálkozva olvastam az előttem szólók negativ véleményét. Biztosan egy fogkrémről beszélünk?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

kockaorchidea

2013. november 25.

Most csiszolták le 2 fogamat pótlás miatt, a doki nem adott ideiglenes koronát és védőréteggel sem kent be, így fokozottan vigyázok. Ha hideg vizet iszok sem érzek olyan fájdalmat amit ez a fogkrém okoz, valósággal csíp a csiszolás teljes környékén :( más fogkrémmel nincs baj..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

szaboka79

2013. november 1.

Érzékeny fogunk miatt használtuk a férjemmel, nem volt rossz. De az ára miatt egy ideje nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

judit0310

2013. október 2.

Hasonlót tapasztaltam mint az előttem szóló...fogmosás közben fájt tőle a fognyak!
Azt hittem-én naív-hogy ennek így kell lennie,mert biztos ilyenkor épülnek be azok az anyagok amitől aztán majd nem lesz érzékeny a fogam...Ez jó hülyén hangzik...
De amikor a barátnőm is erre panaszkodott rájöttem valami gáz van a fogkrémmel...vagy csak nekünk nem megfelelő (?)
Az Elmex sensitiv ezerszer jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 2.

Az Elmex sensitiv ezerszer jobb!

kvitta.girl

2013. szeptember 9.

Ez valami borzalom, mazohista lennék ha ezt használnám,nem tudom jó véleményezők ti hogy bírjátok de én rosszul vagyok ettől a drága cucctól.
Alapból csak sensodynet használok,mivel más termékeknél veszettül fáj a fogam fogmosás közben,volt hogy a csempét ütöttem és folyt a könnyem fogmosásnál.. Aztán rátaláltam sensodyne pronamelre és semmi fájdalom,véd a saveróziótól,kellemes ízű tökéletes.
De kíváncsiságból mivel már hónapok,lassan év óta használom kipróbálom ezt.
Hú de kár volt.
Alapból az állaga valami förtelem,mintha sárral mosnék fogat. Úgy habzott mintha szappant raktak volna a fogkefémre. Íze valami borzalmas.
De a legrosszabb hogy hiába egy márka,majd be.. úgy fájtak a fogaim a fogmosás közben.
Kidobtam majdnem 2 ezer ft-ot az ablakon a hülye kíváncsiság miatt,minek váltom le ami bevált? Ma nyitott a drogéria első volt hogy mentem megvenni a szokásosat.
Áldásom akinek beválik ez,nekem felért egy kínzással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

De kíváncsiságból mivel már hónapok,lassan év óta használom kipróbálom ezt.
Hú de kár volt.
Áldásom akinek beválik ez,nekem felért egy kínzással.

profectuscat

2013. augusztus 14.

Fogérzékenységre, konkrétan fognyak érzékenységre használom (amire kitalálták), mivel az egyik fogam nagyon ferdén nőt és minden étkezésnél óriási fájdalommal ajándékozott meg ez az egy fog... amióta ezt használom 1x sem fájt a fogam.
A fogorvos tanácsára vettem, emellett használok még parodontaxot is. Mindkettő szerintem segített abban, hogy a fognyak kellővé ellenállóvá válljon :)
kicsit finomkodva fogalmaztam meg, de tényleg elégedett vagyok ezzel is és a parodontaxxal is.
Ami viszont NAGYON zavar, hogy a borsónyi fogkrém is úgy habzik a számban, mintha veszett lennék... nem győzöm köpködni azt a sok habot, amit eredményez ez a fogkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

TimiK

2013. július 25.

Akkor veszek belőle ha valamitől érzékenyek lesznek a fogaim. Pár napon belül elmulasztja az érzékenységet, ízre és tisztításra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

grosesaxl

2013. május 27.

Alkalmanként használom,ha érzem,hogy most bizony érzékenyebbek a fogaim.Nagyon jó,elmulasztja az érzékenységet,de elég gyenge íze van,ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Kandi

2013. április 11.

Nekem abszolút bevált érzékenység ellen. Mióta használom a fogaim sokkal jobban viselik a hideg és a meleg ételeket, italokat is. Az egyetlen hibája, hogy valóban lehetne picit frissítőbb íze/illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak