Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

mizse

2012. december 5.

Nekem bevált! Már egyáltalán nem érzékenyek a fogaim, viszont semmi fogmosás utáni leheletet nem csinál, a számnak ugyanolyan "íze" van mint ébredés után, úgyhogy többet ilyet nem veszek, inkább megpróbálkozom a Fluorid+Menta-val.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Gumicukor

2012. október 3.

Imádom nagyon jól fehérit csak drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Imádom nagyon jól fehérit csak drága.

lenarta23

2012. szeptember 20.

Sajnos nekem sem vált be. Én duopakban vettem, már megbántam. Ugyanannyira érzékenyek a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

diamond69

2012. május 28.

3. tubusnál járok de többet nem veszek, semmit nem használt, ugyanúgy érzékenyek a fogaim, fájnak a reggeli forró kávétól stb.. De lakótársamnak pl bevált..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

camillea

2012. április 14.

A gyulladt ínyemre, érzékeny fogaimra teljesen bevált, elégedett vagyok vele! A fájdalomtól alig tudtam enni-inni, de ez úgy tűnik sokat javított a helyzeten:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

kawa.kriszta

2012. április 14.

Nekem nagyon bevált! Nekem borzasztóan érzékenyek voltak a fogaim, még a fogmosás is fájt. Ragaszkodom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Mya

2012. március 23.

A melegre nagyon érzékeny az egyik fogam, sok fogkrémet kipróbáltam már, de ez az egy vált be. 2 tubus után szinte teljesen megszűnt a nyilaló fájdalom érzete. Szerintem nagyon jó és hatásos fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

rocksteadycat

2012. január 21.

Ő is hatásos, és szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Ő is hatásos, és szeretem. :)

Tenshi_ligth

2011. augusztus 20.

Anyumnak sem használt, pedig eredetileg neki javasolta a fogorvos. Mivel nekem is eléggé érzékeny az ínyem, néha csentem belőle, nekem viszont bevált, nagyon is. Úgy látszik, embere válogatja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

magnes

2011. július 4.

Elhasználtam egy tubussal, de semmilyen pozitív hatását ne éreztem, olyan, mint bármelyik fogkrém. És az Elmexben szinte csak zöld összetevő van, úgyhogy maradtam annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 4.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak