Sephora

Ár:   14 $   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   14 $
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

• 2 féle finis: matt és fényes
  • magasan pigmentált, intenzív színek, erős fedés
  • avokádó olajat tartalmaz, ami hidratáltan tartja az ajkakat
  • a krémes textúra az ajkakon viselve átalakul egy nagyon kellemes könnyed viseletté

15 árnyalatban kapható

KERESEM! Sephora Cream Lip Stain MARVELOUS MAUVE árnyalat
Ár: Csere vagy megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: ., Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Megegyezés szerint
1000 Ft - Sephora Cream Lip Stain
Ár: 1000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

ErikaErika2

2018. november 2.

Az en szamon egy orat sem bir ki es rettenetesen rondan kopik. A sotet szinek foltosak. Meg ilyet soha nem tapasztaltam. A par evvel ezelotti valoztata nagyon-nagyon jo volt. Ezen tapasztalat alapjan vettem. Nagy csalodas. Most itt allok 4 darab hasznalhatatlan ruzzsal. grrrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

_zsulu_

2018. szeptember 13.

Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók, aki Sephorában jár vegyen többet, mert hazatérve bánni fogja ha csak egyet hoz el :D Én egyet vettem próbaképp, hülye voltam, mert ha aznap kipróbálom még visszamehettem volna egy-két másik színért.
02-es Classic Beige árnyalatot választottam, biztonsági játékosként. Pozitívumai: tartós, nem szárít különösebben, vékonyan is szépen fed, vállalhatóan kopik, kényelmes viselet és a színe varázslatosan szép, barnás nude árnyalat enyhe arany szatén "fénnyel" (végre megtaláltam a hétköznapi nude rúzsomat azt hiszem) Negatívumai: a csomagolás - nagyon sok cuccot vesz fel az aplikátor és nem lehet szépen lehúzni így hamar dzsuvás lesz a tubus, illetve nekem a szaga is borzalmas. Ár-érték arányban szerintem rendben van, kicsit jobb drogériás matt folyékony rúzs árkategória. Jobban tetszik, mint a Jeffree Star rúzsok, és hatalmas színválaszték van még a legapróbb Sephorában is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

A Very Vintage (87) árnyalat van meg, nagyon szeretem. Kicsit sajnálom, hogy nem vettem végül más színben is, olyan nehéz beszerezni itthon. :(
A formulával meg vagyok elégedve, engem nem szárít, nem fog, tartós, és az evés-ivást is bírja. Az egyetlen negatív észrevétel, hogy a csomagolása elég olcsónak néz ki, még az árnyalat neve sincs rajta, de hát ennyi baj legyen. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

r3gina

2018. augusztus 7.

Simán kenterbe veri a nagy márkákat. Nagyon jó a színskála és a formula is. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Simán kenterbe veri a nagy márkákat. Nagyon jó a színskála és a formula is. ♥

petrusspajti

2018. augusztus 6.

Nagyon szép színskálával rendelkezik. Szeretem, mert tartós, de ha kopik, akkor elég csúnyán és sajnos nagyon érzõdik, hogy van valami a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

puszedli0218

2018. július 27.

2 árnyalatot vásároltam meg belőle: a 16os sötét lila felkenve szinte feketének hat, hozzám egyáltalán nem passzol. A 06-os árnyalat tetszene, ha tartós lenne. Nagyon csúnyán kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Karola21

2018. július 7.

A 05-ös Infinite Rose árnyalat van meg, ami fényes formula. Elég tartós, szép természetes szín, viszont én inkább a matt színeket szeretem. Legközelebb egy matt árnyalatot fogok kipróbálni. Könnyű viselni, szépen kopik, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Lencseee

2018. május 29.

váááá, de sajnálom, hogy csak egy árnyalatot vettem belőle. Meseszép ajkakat lehet vele precízen kenni magunknak és tartós, nem szárít...és még árban is rendben van. Egy ilyet mindenképpen megéri bedobni a kosárban a Sephoraban:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

sziszcsy

2018. március 21.

Nekem osszesen 5 arnyalat van meg, kedvencem a 13-as Marvellous Mauve. Szamomra ez a tokeletes "nude hus szin", csodaszep arnyalata van, es nagyon tartos.
Kombinalni is szoktam a szineket, ombre hatas is elerheto veluk.
Csokira emlekezteto illata van, az applikatorral konnyen lehet dolgozni, keves is eleg belole, es szaradas utan nem marad ragacsos. Inni es enni is lehet vele gond nelkul, egyedul a zsiros etelek koptatjak meg.
Az egyetlen negativuma, hogy nap vegere szaritja az ajkakat, es retegezni sem erdemes, mert akkor mar kicsit ragacsos erzetet hagy maga utan.
Ettol fuggetlenul abszolut kedvenc ez a matt ruzs, tartos, kellemes, es ar-ertek aranyban is teljesen megfelelo, 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kombinalni is szoktam a szineket, ombre hatas is elerheto veluk.

dreammiyss

2018. február 2.

Most először fektettem ennyi összeget rúzsba. Kívántam egy folyékony matt rúzst és a 22-es árnyalatot, a rouge veloute sans transfert választottam. Szerettem volna valamilyen barackosabb színt az ajkaimra. Beleszerettem ebbe az árnyalatba. Az illata nagyon tetszik. Nem mondom, hogy felkenés után ultra gyorsan megszárad, de mégsem kell túl hosszú idő hozzá. Egy kfc evést sajnos nem bír ki, és nagyon ronda hatást mutat az ajkakon, ha a „lekopott” részen fel szeretném frissíteni. Vékonyan, kevés terméket használva lehet jó hatást elérni. + pont, hogy nem szárítja az ajkamat. Micellás víz is tökéletesen leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.