Sephora

Ár:   14 $   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   14 $
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

• 2 féle finis: matt és fényes
  • magasan pigmentált, intenzív színek, erős fedés
  • avokádó olajat tartalmaz, ami hidratáltan tartja az ajkakat
  • a krémes textúra az ajkakon viselve átalakul egy nagyon kellemes könnyed viseletté

15 árnyalatban kapható

KERESEM! Sephora Cream Lip Stain MARVELOUS MAUVE árnyalat
Ár: Csere vagy megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: ., Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Megegyezés szerint
1000 Ft - Sephora Cream Lip Stain
Ár: 1000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

zalla

2017. október 22.

A Vintage Rosewood árnyalatot szereztem be, amivel nagyon meg vagyok elégedve. A tubus semmi extra, az applikátor a szokásos ferde. Könnyen terül, kevés elég belőle a teljes fedéshez. Kell 1-2 perc a száradáshoz. Meglepően kényelmes, könnyű viselet (colourpophoz, NYX-hez képest). Nem szárít, nem betonbiztos, de elég tartós (ivást, puszit gond nélkül kibír, evést kevésbé). Ami nagyon tetszik még, hogy elég jó a színválaszték, mindenki találhat magának való árnyalatot. Az ára szerintem korrekt, kicsit drágább csak, mint mondjuk egy Nyx Soft Matte lip cream.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

boglair

2017. október 18.

Számomra tökéletes!
Egy tökéletes piros árnyalatot szereztem be. Ahogy felkenem rögtön szárad és nagyon minimálisan kenődik, eléggé csókálló is. Tartós, egész napi viselés mellett csak néha, evés-ivás után kell újrakennem, de csak a szám belső részére, nem rétegződik szóval egyszerűen javítható és nincs száraz érzés a számon, mint pl a colourpop matt rúzsaimnál, amiket nagyon szeretek, de érzem, ahogy vastag rétegben odaszárad. Ez a rúzs viszont nagyon krémes.
Én imádom, amint sephora közelébe jutok beszerzek többfélét. És az ára is barátságos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Számomra tökéletes!

rauschzsofii

2017. augusztus 31.

Ez a legjobb rúzsom! IMÁDOM! Fent marad egész nap, bírja az evést, az ivást, de ha kopik akkor egyenletesen teszi azt. Nincs mit ragoznom, mindenki próbálja ki ha teheti!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

imcsi

2017. augusztus 12.

Szeretem, tényleg hamar rászárad az ajkakra és utána nem kenődik el. Elég tartós, bár én egy olyan rúzst sem használtam még, ami kibírta volna az evést/ivás, középen ez is lejön olyankor. Egy barátnőm viszont primerrel használja, és azt mondja, hogy nem jön le vacsora közben sem.
Egy negatívum pont a szárazsága lehet egyébként, ha valaki (mint én) inkább az ajakbalzsamok puha, zsíros érzetét szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

ErikaErika

2017. június 23.

Nekem nem egeszen ilyen van, hanem rouge infusion lip stain, 07 strawberry tint es 14 fig ink. Nagyon jo, viszonylag tartos (idonkent ujra kell kenni), szepek a szinek es kellemes viselet. Franciaorszagban vettem. Imadom a Sephorat, noi mennyorszag :D Erdekes modon, meg a ferjem is szeret bejonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

draculina

2017. április 27.

Pigmentált, jó a fedése, gyorsan szárad, de mégsem szárítja ki a számat. Vastagon felkenve hamarabb lemorzsolódik, szóval vékonyan kell felkenni, úgy egész nap tart. Csókálló :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

szupiné

2017. április 12.

17-es, sötétpiros árnyalatot vettem meg magamnak külföldön. Röviden imádat :)
A formulája kicsit hígabb, csúszósabb, ezért felvitelkor nagyon lassan és óvatosan kell bánnom vele, mert korrigálni nehéz. Ha már fent van, nem is érzem, hogy bármi lenne a számon, nem feszít, nem szárít. A finise bársony! Konkrétan mintha bársony lenne a számon, csodaszép. Nekem semmit nem fog be, ruha-pasiálló. Arctisztító kendővel meg olajos lemosóval viszont simán lejön. Tervezek még további színeket belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

17-es, sötétpiros árnyalatot vettem meg magamnak külföldön. Röviden imádat :)

Reni39946

2017. február 24.

A 06-os, Pink Souffle árnyalatba szerettem bele. Nekem gyorsan száradt már a próba alkalmával is, ezért is mertem bevállalni. Nagyon bevált, hisz az én ajkaimon tényleg kegyetlenül sokáig bírja, evést, ivást, mindent kibír. Sok idő kell, amíg egyáltalán elkezd kopni és amikor már a nap végén azt hinném, hogy teljesen lejött (leginkább mert már jócskán megkopott a színe és az enyhe árnyalatát meg nem érzékelem), akkor még hazaérve a sminklemosós vattakorongon otthagyja a nyomát. Nekem tökéletes, max pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

emeseee6

2017. február 20.

Csak kipróbáltam a boltban,de abszolút nem voltam elégedett... Ott azt írták,hogy "egész nap tartó és matt " . Hát kifejezetten mattnak nem mondanám,de ez lenne a legnagyobb bajom. A színe szép volt a 06-os árnyalatot próbáltam. Kellemes rózsaszín,bármikor viselhető. Na de hogy egész nap tartó?! Egyrészt baromi lassan kezdett megszáradni,pedig nem sokat kentem fel,másrészt felkenés után kb 15 perccel "szárazon" is nyomott hagyott a barátom arcán,kb 25 percre rá a cigimen is. Kb 1 órával felkenés után a fele már lejött és kicsit összeállt az ajkam redőiben. Nekem ez csak 2 pontot ér,mégha egyébként nem ragadós,elég kellemes viselet is.Ennyi pénzt sem ér meg,pedig nem volt drága, 10 euró körül.

UP:Adtam még egy esélyt,hátha én csesztem el valamit...Hát nem,nagyon nem,ha utánam vágnák se kéne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

norci

2016. november 17.

Negy arnyalata van meg: a 03-as Strawberry Kissedtol elejen idegenkedtem a kisse pinkes beutese miatt, aztan iden nyaron ugy megkedveltem, hogy vegul minden nap ezt hasznaltam. A Blackberry Sorbet arnyalatun nekem valamiert a 04-es szinkod van, de a lenyeg az, hogy az ajkakon teljesen olyan, mint amit a fantazianev alapjan elkepzelunk. A 13-as Marvelous Mauve egy kozepsotet tonusu nude, megfelelo sminkkel nagyon mutatos tud lenni, osszel kivalo. Az utolso szinem a 06-os Pink Souffle, ami egy teljesen szajszinu, abszolut szalonkepes arnyalat, barhova tokeletes lehet. Nemreg vettem csak eszre, hogy enyhe gyonyhazfenye van, ami a csomagolason keresztul nem latszodik. Osszessegeben imadom ezeket a ruzsokat, minden arnyalatban olyanolyan jo minosegu a festekanyag, nagyon tartosak, szepen, izlesesen kopnak, nem szaritanak durvan, kiszerelesuk is praktikus. Egyedul a 03-as arnyalatuval esett meg, hogy az applikator ragasztoja kiengedett a kupakbol, de 1. igy is lehetett hasznalni 2. a kovetkezo tekeresnel sikerult visszahelyezni a fejet. Tenyleg csak ajanlani tudom oket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.