Sephora

Ár:   14 $   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   14 $
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

• 2 féle finis: matt és fényes
  • magasan pigmentált, intenzív színek, erős fedés
  • avokádó olajat tartalmaz, ami hidratáltan tartja az ajkakat
  • a krémes textúra az ajkakon viselve átalakul egy nagyon kellemes könnyed viseletté

15 árnyalatban kapható

KERESEM! Sephora Cream Lip Stain MARVELOUS MAUVE árnyalat
Ár: Csere vagy megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: ., Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Megegyezés szerint
1000 Ft - Sephora Cream Lip Stain
Ár: 1000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

fuufanni

2016. november 3.

A legjobb, legtartósabb matt rúzs. A 01 always red árnyalatból kettő is van annyira félek hogy elfogy. Ha ezt viselem mindig megkérdezik, hogy hogy lehet ennyire tartós és gyönyörű egy rúzs, szerintem ennél nem kell több :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Leonka

2016. október 14.

Olaszországban sikerült hozzájutnom a 13-as árnyalathoz. Nem volt vészesen drága, de meg is érte. Ha eszem, akkor eléggé le akar jönni, de nem feltűnő, szép csendesen lekopik. Nagyon szép, kissé lilás árnyalatú rózsaszín. Még érdemes hozzátennem, hogy nem szárad meg teljes egészében, mint más folyékony rúzsok, hanem egy picikét még nedves marad, de nem fog. Ennek az előnye az, hogy egyáltalán nem szárítja a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

dettiblzs

2016. július 28.

Imádom őket!!! 06 Pink Souffle nude rózsaszínes árnyalatát használom hétköznapokra, 01-es Always Red a tökéletes piros, a legnagyobb kedvenc pedig a 03 Strawberry Kissed. A tartóssága hibátlan, egész nap fent marad, evés ivást is bírja. Egy kicsit szárít, ezért használat után érdemes mindig hidratálni. Egyetlen hátránya, hogy itthon nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

maow

2016. február 24.

A 01-es Always Red (igazi rubinvörös) és a 03-as Strawberry Kissed (pinkes piros) boldog tulajdonosa vagyok. :)
Imádom ezeket az élénk színeket, és olyan rúzst kerestem, amit nyugodtan viselhetek anélkül, hogy állandóan ellenőriznem kellene, ami tartós, matt, de nem szárít. Először egy Max Factor Lipfinityre esett a választásom, aminek a tartósságával nem volt gond, és a helyén is maradt, de állandóan kenegetnem kellett az ajkaimat a hozzá járó balzsammal, hogy ne száradjanak ki, ezért a rúzs finishe inkább fényes volt, semmint matt.
Aztán jöttek ezek a Sephora darabok. A tartóssága szuper, (talán egy leheletnyivel jobb a Max Factor), az ivást teljesen, az evést egész jól bírja, és száradás után nem mozdul, hacsak nem valami olajosat ettél. A pigmentáltsága ennek is brutál, egy húzásra egyenletesen fed, és a tubushoz színhű eredményt kapunk. Felvitelkor bársonyos-fényesen siklik az ajkakon, aztán viszonylag gyorsan mattra szárad. Illata van, mégpedig édes süti, de ez hamar elillan, és szerintem ameddig érezni lehet, sem zavaró. Mint minden tartós és teljesen matt (!) rúzs, ez is szárít egy kicsit, de sokkal kevésbé, mint a Max Factor. Észrevehetetlen viselni, szinte nem is érzem, csak ha összepréselem az ajkaimat, illetve akkor, ha már néhány órája rajtam van.
Összességében nagyon szuperek, szeretem őket. És azok a színek, te jó ég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Összességében nagyon szuperek, szeretem őket. És azok a színek, te jó ég! :)

iamzso

2015. december 23.

Nagyon, nagyon szeretem. Matt finish, simán lehet benne enni-inni, száradás után nem is lehet érezni, hogy rajta van a szájon, csak több óra után érzeni egy kicsit a szárító hatását. Sajnos csak egy színem van belőle, de amint lesz rá lehetőségem beszerzek még párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Natalka

2015. augusztus 26.

Hohóóó, új matt kedvenc! Láttam róla rajongó videót (Essie Button), kíváncsi voltam tényleg olyan tartósak-e. Jelentem, igen! Hasonló az Astor matt ajakceruzájához, csak tartósabb. Mint a Max Factor Lipfinity-je, csak a durva szárító-hatás nélkül. Nem mondom, h a nap közepén nem fér el rajta egy kis ajakbalzsam (meg úgy átlag kétóránként utána), de amúgy kényelmes, bársonyos érzetű az ajkakon. Könnyű felvinni, mint egy szájfényt, de igazán sűrű és pigmentált kis krém ez. Úgy szoktam, h miután elkentem hagyom egy fél percig száradni, h tuti legyen. Miután "megszilárdult" már nem mozdul el, nem kenődik, és nem fut ki az ajkakon kívülre (nem szükséges a kontúrceruza). Nagyon jól bírja az evés-ivást, és ha hosszú órák múlva mégis kopni kezd, akkor nagyon diszkréten teszi. Két színt is megvettem (egy nagyon élénk, kékes tónusú fuksziát és egy rózsaszínes mályvát), nagyon elégedett vagyok. Kicsit drága (3500 ft körül mozog az ára), de megtérül a belé fektetett bizalom :) Az az egy gondom (a szokásos, a matt formula átka), h világosabb színek nem igazán vannak a kínálatban... de a két saját így is ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.