Serge Lutens

Ár:   26 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Visine, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   26 700 Ft

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatjegyei: vanília, kókusztej, méhviasz, szantálfa, benzoin, tonkabab, pézsma

Serge Lutens Un Bois Vanille 5ml fujos
Ár: 1400+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

adrica

2018. február 24.

Egy kedves krémmániástól kaptam ajándékba kicsi fújósat. Az egész hálószoba tele lett az illatával, pedig még csak ki sem nyitottam az üveget. Csak eltettem az éjjeli szekrényemről, be a parfümös szekrénybe, és a kezem is olyan illatú lett. Először nagymamám kantinos fagyizója jutott az eszembe, már mint nem az övé volt a bolt, csak amikor nála nyaraltam, ott érzetem ezt a vanília illatot. És már helyesbítettem is magamban, hogy ez tényleg száraz vanília illat. Ahogy olvastam lejjebb, tényleg, még a szantál amit rögtön érezni. Nekem ez mint élmény, mint szoba illatosítására tökéletes nyugalmat hozott. Hogy hordanám-e, az más kérdés. Ennyire nem vagyok vanília fun. De így mint egy hangulat teremtőnek isteni volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Andesz

2016. január 23.

Üveges maradékot vettem belőle,hát minden cseppje kincset ér!A kedvencem lett.Nagyon finom füstös vanília.A legjobb.
Különleges,nőies,érdekes,lágy.A rendkívül kritikus,minden parfümömet utáló gyerekemnek is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

Strombolana

2016. január 9.

Itt illatozom ebben a majdnem tökéletes vaníliás csodában.Csak azért majdnem tökéletes,mert kicsit zavar ez az enyhén égett gumiszag,ami nem tudom mi.Talán a fekete édesgyökér?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Svetlana

2015. szeptember 4.

Igazi ősz végi, téli parfümcsoda! Rajtam füstös-vaníliás édes diólikőr illat, nagyon tartós. A kókuszt sajnos nem érzem ki belőle. Az egyik legszebb vaníliás illat a világon. Ha fázol és ebbe az illatba burkolod magad, garantáltan fel fog melegíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Visine

2014. december 18.

Kevés vaníliás illatról tudom állítani, hogy tetszik. Vagy túlontúl erősek vagy pont ellenkezőleg, volt -nincs. Ez azonban más, finom, bőrbesimulós, nem fullad meg a környezeted (persze, mindent túl lehet adagolni) tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

galagonyanya

2014. december 12.

Az egyik legfinomabb, leg-leg-legfantasztikusabb vanília, amelyet valaha szaglásztam, márpedig vaníliaügyben nem vagyok kezdő. Egyetlen cseppet kaptam gyakorlatilag, icipici fiolában, egy nagyon kedves ismerősömtől, és teljesen felkavart. Édes is, füstös is, és van benne valami nagyon különleges, valami, amit még sehol nem éreztem. Keveseknek adatik meg, hogy ilyen minőségű parfümökkel találkozzanak, akár egyetlen csepp erejéig, de én boldog vagyok, hogy közöttük lehetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol, Eugenol, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.