Sergio Tacchini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejillat: ananász, vízi liliom, bergamott, lótusz

Szívillat: jázmin, gyöngyvirág

Alap: szantálfa, ámbra, pézsma, vanília

kencéske

2012. június 20.

Anyukám imádta az illatát és nekem is tetszett.Friss illat,tartós.Meg is nézem hogy lehet e még kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Heli

2012. június 20.

Jajj, ez nekem is nosztalgia illat :)) Imádtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Jajj, ez nekem is nosztalgia illat :)) Imádtam :)

feredith

2012. június 20.

Igazi virágos illat, számomra a megtestesült ártatlanság. A boldog gimis éveket idézi számomra, akkor kaptam ajándékba és emlékszem a kolis szobatársam is kért belőle. Mintha csak egy gyöngyvirágokkal teli réten sétálnék, rajtam ez dominált leginkább, érdekes, nagyon szerettem, pedig a tömény gyöngyvirágillatért nem vagyok oda, de ez olyan szépen és rafináltan volt megkomponálva, hogy igazán kellemes és szerethető illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

nikite24

2012. június 20.

Egyik kedvenc parfümöm, tipikus nyári illat. A tartóssága is jó, reggeli fújást még este is éreztem magamon. :)
Nem tudja valaki, hogy spray változatban fellelhető- e még valahol???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Nem tudja valaki, hogy spray változatban fellelhető- e még valahol???

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone