Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

BlackTulip

2019. május 10.

Jó nagy adag , fenék alá érő hajamnak csak ez a kiszerelés jöhet szóba.
Olcsó , kellemes az illata, puha, lágy lesz a hajam tőle, már nem is kísérletezek mással.
Hajvégre felkenve 5-10 perc és alapos öblítés. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Jó nagy adag , fenék alá érő hajamnak csak ez a kiszerelés jöhet szóba.
Hajvégre felkenve 5-10 perc és alapos öblítés. imádom!

beautyslhu

2019. április 17.

Nagy kedvencem, ha ezzel balzsamozok pihe-puha a száraz, melírozott hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Nagy kedvencem, ha ezzel balzsamozok pihe-puha a száraz, melírozott hajam.

csmelitta

2019. április 17.

Nagyon olcsó, sokáig elég a hatalmas kiszerelés és rendkívül jó az illata! Csak a hajvégeim ápolására használom balzsamként, de erre a célra tökéletesen megfelel: puha, könnyen kifésülhető és fényes tőle a hajam, és valamelyest ápol is, bár nekem nem annyira igénybe vett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

NoraConsuela

2019. április 14.

Rengeteg hajam van szerencsére, a dús hajúak tudják, hogy egy átlagos kiszerelésű hajbalzsam nekünk kb 4-5 alkalomra elegendőek. A nagy kiszerelésnek köszönhető hihetetlenül sokáig elég. Pakolásnak is nyugodtan lehet használni, ilyenkor 15 percre a hajamon hagyom,és szép puha lesz tőle a hajam. Roncsolt hajat nem tud helyre hozni, de szépen átlagosan igénybevett hajnal mindennapi használatra tökéletes . Tízen éve fedeztem fel és baromira imádom az illatát, bár ha este mosok hajat, akkor a férjem állítja, hogy éhes lesz tőle :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Inezke

2019. március 27.

Régen használtam egy párszor, de időközben áttértem másra. Festett sötétbarna hajamra használom, hiába hogy szőke hajra való elvileg. Nagyon jó tejes illata lesz a hajamnak és puhává varázsolja, úgy hogy megint állandó fürdőszobai kellék lesz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Villango

2019. március 27.

UP.: áh, nem :( borzasztó cucc száraz, igénybevett hajra.
Normál hajon biztos működik, de nálam nem.
Egybeáll a hajam tőle, pedig kimosom rendesen, nem hidratál, csak bevonja vmivel a hajszálak felületét. Ez édeskevés, ennyi pénzért is. Olyan utána a hajam mintha meg sem mostam volna. És szanaszét áll minden szálnak a vége tőle. Sajnos tényleg annyit ér amennyi az ára, csodák nincsenek. Maradok a drágább de tuti balzsamoknál.

Épp készülök megvenni a kedvenc samponomat (JOICO MOISTURE RECOVERY balzsam) 1 literes kiszerelésben, ami kerek 10 ezer Ft, de a Lehel piacon wc kacsa vadászat közben megláttam a polcon őt, tized annyiért, 1000.- -ért.
Hazavittem, mert folyton kísérletezgetek.
Hajmosás közben tapintásra majdnem olyan volt mint a JOICO, nagyon lágy tapintású volt közben a hajam.
Megszárítva viszont éreztem már a különbséget. Lehet hogy nem tízszeres a különbség egy egészséges természetes hajon használva, de a hidrogéntől meggyötört hajamnak igen. Ez ráadásul kissé elnehezíti a hajat, mintha a hidratálást ezzel kompenzálná, míg a Joico könnyed szálló hajat ad full hidratáltság mellett. Azért 4 csillag, mert ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

UP.: áh, nem :( borzasztó cucc száraz, igénybevett hajra.
Normál hajon biztos működik, de nálam nem.

Hazavittem, mert folyton kísérletezgetek.

Pepis

2019. március 18.

Évek óta használóm, imádom. Majd 1 évig elég, és nagyon olcsó. A hajam könnyen kifésülhető és selymes a használata után. Illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Brigi182

2019. március 16.

Nagyon szeretem az illatát:) vagy 10éve használom:) rengeteg terméket próbálok ki/vásárolok meg... De hozzá mindig visszatérek. Az ára pedig bravúros!!! Sokáig elég:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Arrowette

2019. március 16.

Többször újravettem már a terméket, imádom az illatát. Havonta 2-3x használom, a megmosott törölközőszáraz hajam végére teszem fel, betekerem alufóliába és ráteszek egy törölközőt kb 20 percet fél órát hagyom rajta így mielőtt lemosnám. Nagyon puha, selymes lesz tőle a hajam, az illatát is sokáig érezni. Melírozott szőke hajam van, így igényli ezt a plusz pakolást, de nagyon egészségesnek tűnik utána mindig a hajam mintha akkor jöttem volna a fodrásztól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

bettililiom

2019. március 11.

Festett szőke a hajam. Az illata miatt vettem meg, de hónapok alatt borzalmas tapintatú, kinézetű hajat “varázsolt”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!