Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

EvandEra

2020. június 30.

Az illatába szerettem bele anno, sajnos nekem hamar elkezdte elnehezíteni a hajam, de még mindig a top 5 hajpakolás között van. Nagyon selymes és puha volt a hajam tőle, annyira mint azóta egy pakolással se. Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Distopia

2020. május 21.

Jó pár éve használtam elsőnek, és imádtam. Olyan selymessé tette a durva, vastag hajam, mint még soha. Kipróbálgattam több pakolást is, mert csak kíváncsi az ember... Most újravettem, már nem csinál olyan csodát a hajammal, de még mindig megéri ár-érték arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Zood

2020. május 4.

Anyukám vette a szőke hosszú elvekonyodott kibonthatatlan hajamra. A fűtés szezon mindig kicsinalja. Irtó büdös számomra nem is akartam használni. Aztán láss csodát puha selymes hajam lett!

Levontam egy csillagot mert elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Levontam egy csillagot mert elnehezíti a hajam.

bibike2000

2020. május 2.

Imádom ezt a pakolást! Tényleg nagyon olcsón be lehet szerezni, én kisebb porciókra szoktam szétosztani. 8 hónap alatt fogyott el, úgy, hogy más pakolást is használtam mellette. Az illata igen erős, sokáig érezni a kézen, hajon. Nekem szép maradt a hajam tőle (vágás után kezdtem használni),úgy érzem, vissza fogok még hozzá térni. Bármely fodrászcikkesben elérhető. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Martincsa

2020. április 28.

Imádom! 2006-ben ismerkedtem meg vele, főiskolai nagy barátnőm ajánlotta a platinaszőke hajamra. Ha elfogy és kipróbálok másokat, akkor is mindig visszatérek hozzá. Számoma egy csoda. Mesésen édeskés az illata, pihe-puha lesz a hajam, tudom fésülni is szépen, holott szőke, göndör és száraz a hajam vége..Ha a póthajam fen van, azt is csodásan ápolja, egy tégely kb 1.000 HUF és majdnem egy évig elég. Kell ennél több :) ? Ár-érték arányban többet ér, mint azt az ára mutatja..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

babydream

2020. április 24.

Ez egy álom pakolás. 2005-ben vettem egyet, arra emlékszem, hoy 2 év alatt a fele fogyott el :D. Imádom használni. Annyira selymes az állaga és az illata.....élmény minden használat. :)
Igazi feltöltődés hajnak - léleknek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Igazi feltöltődés hajnak - léleknek. :)

jkatrin1

2020. március 25.

Amiota nem hasznalom nem hullik csomokban a hajam. Szerintem ez mindent elmond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Amiota nem hasznalom nem hullik csomokban a hajam. Szerintem ez mindent elmond.

Reci81

2020. március 25.

Juj de régen hasznàltam. Nagyon szerettem, csodàs illata van és könnyenfésülhetövé tette a szökitett gubancolodàsra hajlamos hajam. Lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Lulucifer

2020. március 12.

Ez a világ legjobb hajpakolása!!! Nekem alapjáraton nagyon gyenge, folyton töredező, kevéske hajam van. Sokat nézegettem az oldalakat, hogy mégis mi lehetne az a termék amely majd kissé helyrerakja. Aztán az itt olvasott pozitív kommentek hatására úgy döntöttem hogy elmegyek egy fodrászkellékes boltba és kipróbálom. Az ára 1000ft körül volt, ahhoz képest hogy milyen sok van benne, nagyon olcsó. 2 éve használom, és még mindig nem fogyott el, pedig van hogy sokat szedek ki belőle. Én úgy szoktam, hogy megmosom a hajam először samponnal amit lemosok, akkor utána kissé kifacsarom hogy szárazabb legyen, és utána végigkenem a lattet a hajamon. Imádom az illatát is! Rajtahagyom kb. 3 percig, utána jó alaposan lemosom csak vízzel. Tökéletesen puhává, illatossá, és hidratálttá varázsolja a hajat! Egyszerűen imádom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

wildrose

2020. január 21.

Csodás és tartós illatú, telt állagú hajpakolás, könnyen eloszlatható, csodásan táplál és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.