Best of Beauty 2019

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Mara

2011. július 6.

Amint látom, sokak haját elnehezíti, én ezt szerencsére nem tapasztaltam! Nagyon szeretem eme hajpakolást, mostanság leginkább balzsamozás után használom pár percig. A hatása örvendetes, az édeskés-kókuszos illatától pedig a falra tudnék mászni, számomra annyira nem.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

nikkancs

2011. július 3.

Sosem értettem a Serical Latte-őrületet, mivel én semmi különlegeset nem érzek a használata után. Most használtam el az első tégellyel, balzsamként és 1-2 órás pakolásként is használtam, bár különbséget nem éreztem a használatok között. Hatása nálam kb. ugyanolyan mint bármelyik hajbalzsamnál. A hajam selymes lesz tőle, de nem érzem azt a pluszt, amit mindenki említ. Előnyként az árát-mennyiségét tudnám megemlíteni, illetve az illatát (amikor először felbontottam, alig tudtam megállni, hogy ne kóstoljam meg :) ).
Nekem nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam, és szerintem nem is volt nehezebb kiöblíteni, mint akármelyik hajpakolást.
Nem értem, miért tartják ennyien csodaszernek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Nem értem, miért tartják ennyien csodaszernek...

agi.greendaygirl

2011. július 3.

én is használom ezt a balzsamot, az elején nagyon meg voltam vele elégedve, de sok olyat olyvastam róla, hogy igazából nem jó a hajnak.. :/
elég nehéz rendesen kimosni a hajamból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

elég nehéz rendesen kimosni a hajamból

jiangzhi

2011. július 1.

Sokkal többet ér mint bármilyen drogériás termék, és az ára is sokkal kedvezőbb. Erősen sérült, száraz hajra gyakori alkalmazás mellett a legjobb. Az illata túl intenzív és a pakolás lemosása után is sokáig érezhető. Egyedüli hátránya tényleg csak az összetevői miatt lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

strawberry92

2011. június 28.

Nagyon jó:) Mindig visszatérek hozzá. Régebben azért hagytam abba a használatát, mert úgy gondoltam, hogy inkább drágább és minőségibb pakolásokat veszek a hajamra. Elmondom, hogy a legjobb fodrászok által használt termékek sem jobbak ennél a pakolásnál...akkor minek fizessek 6x annyit?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 28.

xy

2011. június 18.

Kb. 4 hónapig használtam, igaz nagyon jó illata van és sima lesz tőle a hajam, de amint kimosom nekem eltűnik a varázsa. :( Puhábbnak puhább a hajam, de ugyanúgy töredezett a hajszálam kinézete használat után, nem igazán tölti fel a hajsérüléseket. Egyetlen negatívuma valóban az összetétele, de attól még megér egy próbát mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

yoko95

2011. május 23.

Kúra szerűen használom, mert hamar zsíros lesz tőle a hajam, de ha ritkán feltesszük hajpakolásnak és egy óráig hatni hagyjuk, csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

wadelka

2011. május 4.

Én is imádtam, érezhetően selymesebb lett tőle a hajam, de az új fodrászom - aki egy nagyon neves fodrászatban dolgozik - megkért, hogy ne használjam, mert a haj felületét valóban ápolja a termék, de valójában többet árt a szerkezetének, mint használ... :( Ki is dobtam.
Azonnal érzem a proteines pakolás isteni illatát, ahogy rágondolok... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 4.

Azonnal érzem a proteines pakolás isteni illatát, ahogy rágondolok... :)

Nonaa

2011. április 30.

Imádom! Az illat elképesztően finom, hajmosás közben kedvem lenne megenni az egészet:P Nagyon puha és finom tapintású lesz tőle a haj, az illata pedig 1 napig biztos süti-illatú lesz:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 30.

csillag1219

2011. április 29.

Csak ajánlani tudom! Derékig érő természetes göndör, de nagyon száraz hajam van. Általában hajmosás után 2 órát is rajta hagyom törölközőbe tekerve a hajamon, kimosom belőle, és nagyon szépen csillogó, puha és illatos lesz a hajam! :) Ráadásul olcsó is, az én fodrászkellékesemnél 845,- Ft az 1 literes tégely! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!