Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

xy

2011. június 18.

Kb. 4 hónapig használtam, igaz nagyon jó illata van és sima lesz tőle a hajam, de amint kimosom nekem eltűnik a varázsa. :( Puhábbnak puhább a hajam, de ugyanúgy töredezett a hajszálam kinézete használat után, nem igazán tölti fel a hajsérüléseket. Egyetlen negatívuma valóban az összetétele, de attól még megér egy próbát mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

yoko95

2011. május 23.

Kúra szerűen használom, mert hamar zsíros lesz tőle a hajam, de ha ritkán feltesszük hajpakolásnak és egy óráig hatni hagyjuk, csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

wadelka

2011. május 4.

Én is imádtam, érezhetően selymesebb lett tőle a hajam, de az új fodrászom - aki egy nagyon neves fodrászatban dolgozik - megkért, hogy ne használjam, mert a haj felületét valóban ápolja a termék, de valójában többet árt a szerkezetének, mint használ... :( Ki is dobtam.
Azonnal érzem a proteines pakolás isteni illatát, ahogy rágondolok... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 4.

Azonnal érzem a proteines pakolás isteni illatát, ahogy rágondolok... :)

Nonaa

2011. április 30.

Imádom! Az illat elképesztően finom, hajmosás közben kedvem lenne megenni az egészet:P Nagyon puha és finom tapintású lesz tőle a haj, az illata pedig 1 napig biztos süti-illatú lesz:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 30.

csillag1219

2011. április 29.

Csak ajánlani tudom! Derékig érő természetes göndör, de nagyon száraz hajam van. Általában hajmosás után 2 órát is rajta hagyom törölközőbe tekerve a hajamon, kimosom belőle, és nagyon szépen csillogó, puha és illatos lesz a hajam! :) Ráadásul olcsó is, az én fodrászkellékesemnél 845,- Ft az 1 literes tégely! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 29.

kida17

2011. április 20.

A roncsolt, károsodott hajam észbontóan puha és selymes lett. Imádom :) A répás és a tejes (proteines) változatot is használom, használtam, nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 20.

bokihugi

2011. április 8.

Én mint fodrász használtam. Tény,hogy könnyen fésülhető a leggubancosabb haj is,és az ára is megnyerő.
De elnehezítette,és felpuhította a hajat,amivel nehezebb volt aztán dolgozni.
Nálam nem nyert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 8.

De elnehezítette,és felpuhította a hajat,amivel nehezebb volt aztán dolgozni.
Nálam nem nyert.

Camice

2011. március 25.

Egyetértek az előttem szólóhoz. Nagyon jó azoknak akiknek károsodott a hajuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 25.

Egyetértek az előttem szólóhoz. Nagyon jó azoknak akiknek károsodott a hajuk.

uaim

2011. március 22.

Mikor még hosszú volt a hajam előszeretettel használtam, de sajnos idővel az illata uncsi volt, bár nagyon finom édeskés, de meguntam, a hatása meg nekem hamar zsírosodott utána a hajam, viszont nagyon károsodott hajra tényleg hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 22.

Carmenessque

2011. március 20.

Legjobb! Az illata fantasztikus, és ha balzsamként használom, akkor is gyorsan kisimítja a hajamat, már vizesen is érzem, hogy nincsenek gubancok. Pakoláshoz nincs türelmem. Még a placentás verzióját használom, annak kicsit fura az illata, de a hatása ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!