Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

sziiszaa

2011. szeptember 1.

Könnyen fésülhető lesz a rakoncátlankodó hajam a pakolás után, DE elnehezíti és zsírosítja a hajat nekem még akkor is, ha tényleg csak a haj végére pakolom, szóval hajmosás után közvetlenül puha lesz a haj és könnyen fésülhető ezért a 2pont de másnap borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

szalaijudit92

2011. augusztus 16.

Nekem elnehezítette a hajam,de tény,hogy puha lett tőle,és talán nem is törik annyira. Szerencsére találtam pici kiadást is,és nem jön ki sokkal drágábbra,mint a nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

strawberry92

2011. augusztus 4.

Ugyan olyan jó mint a Latte. A Latte talán annyival jobb, hogy az illata sokkal kellemesebb (bár nekem egy idő után már inkább idegesítő mint kellemes). A hajam könnyen kezelhetőm puha és fényes tőle. Szerintem ez a 2 Serical hajpakolás simán veri a több ezer forintos társait. A Carotta és a Frutta viszont egyszerűen borzalmas, na azok tényleg semmit sem érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Greenapple

2011. július 13.

Sokáig használtam, a Latte változatáról tértem át erre. Az árához képest óriási adag és viszonylag hatásos is, bár csodákra nem volt képes az én festett, nagyon száraz hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

jiangzhi

2011. július 1.

Ezt próbáltam ki először a Kallos pakolások közül, azóta már váltottam a Latte-re, az jobban bevált. Ennek az illata hááát.. :D Bár a hatása nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Borsi

2011. június 15.

Tényleg puha lesz tőle a haj, de zsírosít, kissé nehezíti a hajat. Eddig kb. 3-szor használtam, még adok neki esélyt... (hajam típusa: nem festett, normál, de a hajvégeimnek azért kell az ápolás)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

bokihugi

2011. április 8.

Fodrász vagyok,ki is próbáltam (már csak az ára miatt is) a vendégeimen.
Igaz könnyen fésülhető lesz a legrakoncátlanabb tincs is,viszont elnehezíti,és felpuhítja a hajat. Nagyon nehéz volt aztán beszárítani, és frizurát készíteni.
Nekem nem vált be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 8.

Fodrász vagyok,ki is próbáltam (már csak az ára miatt is) a vendégeimen.
Nekem nem vált be...

strawberry92

2011. március 21.

Puha és fényes lesz tőle a hajam. Az illata se rossz, de szerintem a Latte a legjobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

natasa

2011. március 21.

Az én hajamnak nem adott semmi tartást, sőt...
A száraz hajra biztosan jó, mert nagyon krémes.
Régebben vettem egy nagy dobozzal, de landolt a kukában. A fodrászok használják előszeretettel, mert nagyon olcsó, így gazdaságos.
Az összetevői viszont borzalmasak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 21.

Az én hajamnak nem adott semmi tartást, sőt...
A száraz hajra biztosan jó, mert nagyon krémes.
Az összetevői viszont borzalmasak.

judit87

2011. március 21.

Puha lett tőle a hajam.Nem csodaszer és nem venném meg többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Puha lett tőle a hajam.Nem csodaszer és nem venném meg többet.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.