Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

panreka

2016. október 15.

Imádom, gyerekkorom óta ezt használom (persze kisebb-nagyobb megszakításokkal, mert néha megunom), de végül mindig visszatérek hozzá.
Pár hete eldöntöttem, hogy nem használok többet szilikonos termékeket, és sajnos így ezt is fel kellett adnom. Mint másoknak, nekem is elég száraz volt a hajam, nagyon csúnya töredezett volt a vége, de nem akartam feladni, hisz olvastam, hogy ez a hajunk valódi állapota, amit a szilikon elfed. De sajnos kb. egy hónap után abba kellett hagynom, mert göndör hajam van, és konkrétan kifésülhetetlen csomók voltak benne minden hajmosáskor, amin a szilikonmentes balzsam nem segített.
Úgyhogy most újra elkezdtem ezt használni, miután felkentem rögtön ki tudtam fésülni a hajam, és gyönyörű definiált loknijaim lettek. Nincs mit tenni, ez a legjobb pakolás/balzsam amit valaha használtam. Ja, és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Nymphea

2016. augusztus 11.

Ma én is megvettem. Sajnos az üzletben még a kupakot lecsavarva, a védőfólián keresztül sem lehetett megszimatolni, én mégis ezt hoztam el. Más üzletben szagoltam a Latte verziót, az túl tömény volt nekem. A gyümis illatokat nem szeretem, keratinos pedig nem volt. Délután már nem is fértem a bőrömben, megmostam a hajam, majd felvittem a pakolást. Ráhúztam a zuhanysapit, körbetekertem egy törcsivel, és tettem a dolgom. Már lemosás közben is éreztem, hogy nagyon más állagú a hajam tőle, átmostam samponnal mégegszer, de hajszárítás után ért a meglepetés: csillogó, pihe-puha, ragyogóan selymes sörény. Szinte el sem hiszem, illatra is nagyon tetszik, na de a hatás. Biztosan egy évig is elég lesz, elképesztően sok ez az 1l. Szóval ár-érték arányban is verhetetlen. (Én áttöltöttem egy kiürült 250 ml-s tégelybe, hogy könnyebben tudjak bánni vele, így egyszerre elég ezt becipelni a fürdőbe.) Nemhiába olasz cucc ez is. Bravo, Serical!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

ivor

2016. augusztus 5.

A Lattés verzió után-amivel nagyon elégedett voltam-döntöttem úgy, hogy kipróbálom őt is. Nem csalódtam, bár a lattés egy hajszálnyival mintha jobban ápolna, még ez is bőven hozza az elvárható szintet, pedig nekem kataszrofálisan töredező, vékonyszálú hajam van, amit kész kínszenvedés kifésülni. Ezzel mindig sikerül, mégsem érzem azt hogy nagyon zsírosítaná a hajamat-igaz, arra odafigyelek hogy csak a hajvégekre jusson belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

gubamara

2016. július 2.

Semmi extra, könnyebben fésülhető a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Semmi extra, könnyebben fésülhető a hajam.

Andriola

2016. április 10.

Kb. 2 hónapja használom heti 1x, de akkor 1-1.5 órát a hajamon csücsül. Csak azért adok 4*-ot, mert én kókusz- és ricinusolajjal elkeverve viszem fel a hajamra és nem tudom eldönteni, melyik használ leginkább a hajamnak. Mert használni használ a pakolás, látom, hogy rengeteg új babahajam lett, növekedett a hajam is (pedig mielött elkezdtem a pakolásos dolgot, rendesen levágták a hajam) és puhább is.
Amúgy szeretem ezt a pakolást, jó az állaga, az illata is rendben van és jól vegyíthetö más olajjal.

Bár bevallom, hogy, amióta használom én babasamponnal vagy dr.organic samponnal mosom a hajam, amiben nincs SLS, paraben és más szutyog. Szóval, lehet az is közrejátszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Londa

2016. április 6.

Sajnos es hatasat csak abban a pillanatban ereztem amikor a hajamon volt a termek, puha es selymes , am de mikor megszaradt a hajam akkor mar semmi kulonos. Sem fenye sem puhasaga ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Aemit10

2016. január 17.

Imádom úgy ahogy van selymesen puha tőle a hajam, könnyen kifésülhető. Talán még a szerkezetén is javított. Az illata is egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Mehecske

2015. szeptember 4.

Éveken át ezt használtam, mert rengeteg van a dobozban, jó áron, és mindig jó illatú, puha, könnyen kifésülhető volt a hajam. Az, hogy most mást veszek, egyszerűen azért van, mert meguntam. Egyébiránt tökéletes, én nem pakolásnak, hanem balzsamként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Szeretem ezt a terméket. Évek óta használom, bár sose tudtam fél órát a hajamon hagyni, mint ahogy a leírás javasolja. Igaz, néha muszáj átváltani pár hónapra másra, mert hozzászokik a hajam, de mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

alexandra95

2015. július 5.

Egészen kicsit voltam,olyan 12 éves,mikor anyu vett egy "vödörrel".Aztán valahogy elfelejtettük és most vettem újra,több verzióját is.
Ez az egyetlen szer,ami segített a hajamnak,a balzsamokkal pedig már rég feladtam a harcot.A vékonyszálú,sűrű hajamat valahogy vastagabbá varázsolta és puhábbá és már a fésülködés sem jelent szélmalomharcot.Nekem egyáltalán nem zsírosodott be tőle a hajam,sőt!Az én kezem is puhább miután használom és a hajamból is könnyen kitudom öblíteni.Szerintem olyan,hogy csodatermék nincs,de ha valami súrolja a határait,akkor ez az.
A keratinos verziót mégjobban szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

A keratinos verziót mégjobban szeretem. :)

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.