Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

alexandra95

2015. július 5.

Egészen kicsit voltam,olyan 12 éves,mikor anyu vett egy "vödörrel".Aztán valahogy elfelejtettük és most vettem újra,több verzióját is.
Ez az egyetlen szer,ami segített a hajamnak,a balzsamokkal pedig már rég feladtam a harcot.A vékonyszálú,sűrű hajamat valahogy vastagabbá varázsolta és puhábbá és már a fésülködés sem jelent szélmalomharcot.Nekem egyáltalán nem zsírosodott be tőle a hajam,sőt!Az én kezem is puhább miután használom és a hajamból is könnyen kitudom öblíteni.Szerintem olyan,hogy csodatermék nincs,de ha valami súrolja a határait,akkor ez az.
A keratinos verziót mégjobban szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

A keratinos verziót mégjobban szeretem. :)

Mango742

2015. június 22.

Na igen, a kedvenc "csodakrémem"! Már jó ideje használom, egyértelműen életmentő szegény törékeny, vékony szálú, könnyen kócolódó hajamnak. Igazán látványos hatása, hogy a hajam szinte magától szálakra bomlik a használata után, így már nem is törik a fésűk és hajkefék tovább. Azt már csak véletlenül, a kezemen vettem észre, hogy a bőröm is szereti ezt a hajpakolást,(miután kézzel bedörzsöltem, a kezem is selymesebb lett) később kíváncsiságból arcpakolásként is kipróbáltam (fürdés közben az arcomon hagytam), és miután lemosom, egészen puha és selymes a bőröm, és a bőrszínem is egyenletesebb. Sőt - bár ezt már lehet, hogy csak belemagyarázom - a kezemen lévő kis sebek is mintha gyorsabban gyógyulnának, amikor ezzel kenem a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

Nati93

2015. június 9.

Nem nagyon érzem, hogy sok csodát művelne a hajammal, a Latte változat és a Kallos Cherry pakolása ezerszer jobb. Anyukámnak viszont ez jobban bevált, mint a Latte, ennek ellenére ritkán használja, mert sokkal gyorsabban zsírosodik a haja utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

ttenasz

2015. június 8.

Nagyon jó termék! A kedvencem már hosszú ideje. A legtöbb hajápoló márka balzsamját és hajpakolását próbáltam már, de egyik sem bizonyult annyira jónak mint a Serical hajápolója. Balzsam helyett is használom, majd pakolásnak is fenn szoktam hagyni. A szőke hosszú, szárazságra hajlamos macerás hajammal csodákat tesz. A kiszerelése is előnyös mert sokáig tart még akkor is ha nem takarékoskodom vele, emellett az illatát is szeretem, bár elég intenzív. A rózsaszín változatot is próbáltam, az leginkább a kifésülhetőségben bizonyult jónak. A zöld mellé nekem kell kifésülő spray. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

edip

2015. június 6.

Hosszú évek óta ezt használom, bármilyen más márkát próbáltam eddig, kár volt, mert egyik sem ilyen hatásos. A hajam puha lesz tőle, könnyen fésülhető, hidratált. Ja és szőkítés ellenére teljesen egészséges a hajam, nem töredezik, amit én a balzsam hatásának tudok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

fairynorah

2015. május 25.

Az én hajam alapból göndör, száraz, de erre ráadásként festve is van már jó pár éve, sőt most ki is lett szőkítve (...) A fodrászom használta nálam ezt a pakolást balzsamként, és valahányszor eljöttem tőle csodálkoztam,h mégis mitől ilyen puha a hajam. Legutóbb megkérdeztem,hogy ez valami fodrászos trükk-e vagy tényleg puhább a hajam :D elkezdett nevetni és megmutatta,h ezt használta a hajamon, ettől ilyen puha. Azóta megvettem, és itthon is működik (1 órára teszem fel hajmosások után, jó bőven...), soha nem volt ilyen puha és fényes a hajam előtte :) Az illata engem nem zavar, olyan férfias fenyős-citrusos :D remélem nem szokja meg a hajam :)
(én egy kifogyott drogériás pakolás dobozába kanalaztam át,h a fürdőben kényelmesen elférjen)
fodrászkellékesben 1200 ft-ért vettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

fodrászkellékesben 1200 ft-ért vettem

AndiHédi

2015. március 24.

Szeretem de nem ő a kedvencem ebből a családból. A szaga viszont mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

snowyfairy

2015. január 24.

November óta használom ezt a hajpakolást. Eddig a Kallos Placenta hajpakolást használtam. Az utóbbi jobban bejött. Hajmosás napján tényleg hidratált a hajam, de másnap már nem igazán, pedig egy hajpakolástól elvárom, hogy tényleg hidratáljon. Mellette szóljon, hogy a hajat kifésülhetővé teszi. De ezt bármilyen balzsam megteszi. Szóval inkább hajbalzsamnak használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

prne0919

2015. január 17.

Sokat segít a hajamon, jól hidratál. Általában pár percet hagyom rajta, szóval inkább balzsamként használom, bár ha van időm, akkor pakolásként rajta hagyom tovább. A használata óta nem száraz a hajam, könnyen kifésülhető, de mindig olyan érzésem van, ha huzamosabb ideig használom ,hogy valahogy megszokja, ráun a hajam. Ilyenkor egy darabig más pakolást választok, majd visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

GI85

2014. december 26.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. Igen, tényleg erőteljes az illata, de nekem inkább kellemes. Használata óta alább hagyott a hajhullásom. Pakolásként használva kevésbé zsírosodik a hajam tőle, viszont, ha balzsamként használom, akkor hamarabb bezsírosodik. De hát ugye ez pakolás, szóval nem csoda, ha jobban működik pakolásként. Nagyon olcsón, 800Ftért vettem. Szóval öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.