Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

Mango742

2015. június 22.

Na igen, a kedvenc "csodakrémem"! Már jó ideje használom, egyértelműen életmentő szegény törékeny, vékony szálú, könnyen kócolódó hajamnak. Igazán látványos hatása, hogy a hajam szinte magától szálakra bomlik a használata után, így már nem is törik a fésűk és hajkefék tovább. Azt már csak véletlenül, a kezemen vettem észre, hogy a bőröm is szereti ezt a hajpakolást,(miután kézzel bedörzsöltem, a kezem is selymesebb lett) később kíváncsiságból arcpakolásként is kipróbáltam (fürdés közben az arcomon hagytam), és miután lemosom, egészen puha és selymes a bőröm, és a bőrszínem is egyenletesebb. Sőt - bár ezt már lehet, hogy csak belemagyarázom - a kezemen lévő kis sebek is mintha gyorsabban gyógyulnának, amikor ezzel kenem a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

Nati93

2015. június 9.

Nem nagyon érzem, hogy sok csodát művelne a hajammal, a Latte változat és a Kallos Cherry pakolása ezerszer jobb. Anyukámnak viszont ez jobban bevált, mint a Latte, ennek ellenére ritkán használja, mert sokkal gyorsabban zsírosodik a haja utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

ttenasz

2015. június 8.

Nagyon jó termék! A kedvencem már hosszú ideje. A legtöbb hajápoló márka balzsamját és hajpakolását próbáltam már, de egyik sem bizonyult annyira jónak mint a Serical hajápolója. Balzsam helyett is használom, majd pakolásnak is fenn szoktam hagyni. A szőke hosszú, szárazságra hajlamos macerás hajammal csodákat tesz. A kiszerelése is előnyös mert sokáig tart még akkor is ha nem takarékoskodom vele, emellett az illatát is szeretem, bár elég intenzív. A rózsaszín változatot is próbáltam, az leginkább a kifésülhetőségben bizonyult jónak. A zöld mellé nekem kell kifésülő spray. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

edip

2015. június 6.

Hosszú évek óta ezt használom, bármilyen más márkát próbáltam eddig, kár volt, mert egyik sem ilyen hatásos. A hajam puha lesz tőle, könnyen fésülhető, hidratált. Ja és szőkítés ellenére teljesen egészséges a hajam, nem töredezik, amit én a balzsam hatásának tudok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

fairynorah

2015. május 25.

Az én hajam alapból göndör, száraz, de erre ráadásként festve is van már jó pár éve, sőt most ki is lett szőkítve (...) A fodrászom használta nálam ezt a pakolást balzsamként, és valahányszor eljöttem tőle csodálkoztam,h mégis mitől ilyen puha a hajam. Legutóbb megkérdeztem,hogy ez valami fodrászos trükk-e vagy tényleg puhább a hajam :D elkezdett nevetni és megmutatta,h ezt használta a hajamon, ettől ilyen puha. Azóta megvettem, és itthon is működik (1 órára teszem fel hajmosások után, jó bőven...), soha nem volt ilyen puha és fényes a hajam előtte :) Az illata engem nem zavar, olyan férfias fenyős-citrusos :D remélem nem szokja meg a hajam :)
(én egy kifogyott drogériás pakolás dobozába kanalaztam át,h a fürdőben kényelmesen elférjen)
fodrászkellékesben 1200 ft-ért vettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

fodrászkellékesben 1200 ft-ért vettem

AndiHédi

2015. március 24.

Szeretem de nem ő a kedvencem ebből a családból. A szaga viszont mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

snowyfairy

2015. január 24.

November óta használom ezt a hajpakolást. Eddig a Kallos Placenta hajpakolást használtam. Az utóbbi jobban bejött. Hajmosás napján tényleg hidratált a hajam, de másnap már nem igazán, pedig egy hajpakolástól elvárom, hogy tényleg hidratáljon. Mellette szóljon, hogy a hajat kifésülhetővé teszi. De ezt bármilyen balzsam megteszi. Szóval inkább hajbalzsamnak használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

prne0919

2015. január 17.

Sokat segít a hajamon, jól hidratál. Általában pár percet hagyom rajta, szóval inkább balzsamként használom, bár ha van időm, akkor pakolásként rajta hagyom tovább. A használata óta nem száraz a hajam, könnyen kifésülhető, de mindig olyan érzésem van, ha huzamosabb ideig használom ,hogy valahogy megszokja, ráun a hajam. Ilyenkor egy darabig más pakolást választok, majd visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

GI85

2014. december 26.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. Igen, tényleg erőteljes az illata, de nekem inkább kellemes. Használata óta alább hagyott a hajhullásom. Pakolásként használva kevésbé zsírosodik a hajam tőle, viszont, ha balzsamként használom, akkor hamarabb bezsírosodik. De hát ugye ez pakolás, szóval nem csoda, ha jobban működik pakolásként. Nagyon olcsón, 800Ftért vettem. Szóval öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Dayanara

2014. július 28.

Több dobozzal elhasználtam az évek alatt, nekem bevált. Már egy ideje nem vettem, még van is itthon egy kevés, de emlékszem micsoda megkönnyebbülés volt már az is, amikor rátaláltam. Előtte egy drogériás pakolást használtam, ami az én derékig érő hajamra, a maga kicsi kis tubusával (kézben elfért, kb. 150 ml lehetett, ebből viszont az 1 litereset veszem) nem sokáig tartott, ráadásul abból kettő szinte már annyiba került, mint ez egyedül. Régen nagyon olcsó volt, először 800 forint 1 liter, aztán 1200 körül, nem tudom, most nálunk mennyi a fodrászkellékesben, gondolom azóta picit emelték az árát. De még így is sokkal jobban megéri valószínűleg, pláne annak, aki sokat és/vagy gyakran használ és még esetleg a haja is hosszú, vagy dús.
Régen hetente 1-2 alkalommal használtam, leváltva vele a balzsamokat is, egy ideje már ritkábban, de látom, hogy amúgy igényelné a hajam, úgyhogy ami még van a tégelyben, azt el is használom hamarosan. Nagyon sokáig elég egyébként és ha sietek már kb. 20 perc alatt is táplálja a hajat, de én tovább fent szoktam hagyni, legalább 1 órán keresztül is, közben arcradírozok, fogat mosok, testradír, ilyesmik. De százforintosban kapható olcsó zuhanysapkát is szoktam rá húzni, mert így nem csöpög le és azért mégis megtartja a hajam. Abból is könnyen kiöblíthető (nejlon sapka, a szélén gumírozott, kis egyszerű). Nekem az illata is nagyon tetszett, bár használatkor néha kissé megszédültem tőle, valahogy annyira tömény és sok volt olyankor. De szerettem hogy hajmosás után még napokig érezni lehetett a hajamon (ellentétben más termékekkel) és a párnám is olyan illatú volt. :) Most is szeretem és szerintem később még megeshet, hogy visszatérek ehhez, de most valahogy úgy érzem meguntam és kipróbálok valami másik fajtát (szemeztem a Latte-val is, de az édes illatokat viszont nem bírom és úgy emlékszem annak az INCI-je sem nagy szám). Icipicit egyébként szerintem ennek férfias az illata vagy csak azért tűnik annak, mert olyan mindent elsöprő, erőteljes és... hát valami ilyesmi illata van. De én szeretem (csak most kicsit meguntam, másra vágyom). Nagyszerű hajpakolásnak tartom továbbra is, bár azt hittem jobb az összetevőlistája, több hasznos hatóanyaggal, de a hajam mégis puhább, kevésbé töredezett, fényesebb, rugalmasabb, érezhetően hidratáltabb és erősebb, és tápláltabb volt. Én felvittem a hajtövekre is, mindenhová, nagyon jól hidratálja a hajam, a vége is selymes volt a következő hajmosásig is és a töve sem zsírosodott annyira és erősebb is volt a hajam. Amit még imádtam benne, hogy sokkal jobban kiemelte a hajszínemet (nem festem a hajam) nem a szokásos semmilyen szőkésbarna volt, hanem úgy tűnt, mintha enyhén melírozva lenne (de nem úgy, mint amikor láthatóak a csíkok, hanem amikor szépen egybeolvad az egész, és tényleg olyan a melír után, mintha természetes lenne és nem az a csíkos "műmelír", amit én elnézést kérek, de nem tartok szépnek, legalábbis kevés ízlésest láttam belőle). Olyan szép ragyogást és "mélységet" adott neki, mint a méz, vagy amikor egy fabútort lekennek és sokkal szebbé válik. Tényleg nagyszerű pakolás, az állaga is megfelelő, mert bár kicsit folyik és néha csöpög, de legalább könnyen eloszlatható. Sima fehér, kicsit gyöngyházfényű, semmi méhlepény és hasonló nincs benne. :DD Ja és ami még nagyon fontos volt számomra, hogy végre erőlködés nélkül ki tudtuk fésülni mosás után a hajam. Néha már csak a fejemről öblítettem le alaposan, a tincsek között hagytam egy keveset, akkor valóban álomkönnyű volt a fésülködés, pedig előtte nagyon sokáig tartott mindenféle balzsammal is, annyira kócos volt a hajam és a fésűk és csak húzták, rémes volt. Pedig vékonyszálú és nem dús a hajam (sajnos), és még egyenes is, de mégis... Gondolom a töredezettség és szárazság (kivéve a fejtetőn, bár hidratált ott sem volt) miatt. Nem mar vagy csíp, ha a bőrömre folyt tusolás közben, akkor is inkább kellemes, tápláló érzés volt (bár az összetevőket elnézve...) a fejbőrömet is hidratálta. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.