Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Csak addig szokott a hajamon lenni, amíg jól beledörzsölöm. Segített a szárazságon, illata elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 7.

Mossyka

2014. június 9.

A legjobb hajpakolás. Évek óta használom és mindenki odáig van a hajamért. Most lettem rézvörösből hamvas szőke-majdnem fehér, és a hajam még mindig fényes és puha. Elég sok mindenen átment már a séróm régebben is, de az utóbbi 2-3 hónapban 5x volt szőkítve és 4x festve, szóval csoda, hogy még van. De van, és hála ennek nagyon-nagyon selymes, fényes és nem töredezett. :D 800 forintért meg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

hangahermann

2014. június 9.

Fantasztikus maszk!!! Rengeteg terméket kipróbáltam már, de végül visszatértem ehhez. Finom puha és fényes lesz tőle a szőke hajam, havi egyszer maszkként (1 órát rajthagyva), hajmosások után pedig balzsamként használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Adrienn08

2014. április 4.

Hááát, nagyon akartam szeretni, de tényleg. Már a tégely legaljánál járok, de semmi. Próbáltam már mindenhogy, lemosás után fincsi puha és könnyen kezelhető tőle a hajam, de másnapra sajnos ebből már semmi nem marad.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

JaneAvril

2014. március 29.

Nagyon szeretem, ennél jobb balzsamom még nem volt. Legutóbb a Latte-s változatot vettem, de vissza fogok térni ehhez, ha az elfogy. Bár a hatásuk hasonló, ez minimálisan mintha selymesebb, könnyedebb hatást eredményezne, másrészt a Latte-nak túl édes, émelyítő illata van, míg ez semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

welc64

2014. március 11.

A hatása nálam ugyanolyan, mint a Latte-nak: puha, könnyen kezelhető haj, a száraz hajvégeimet nagyon szépen ápolja. Egyedül az illatuk tér el egymástól. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

krémlulu

2014. január 27.

Én egy jó másfél hónapja használom wu2-vel (két léről mosva) és tetszik az eredmény :) Hajtövekre nem, csak a haj közepétől szoktam felkenni és így nem zsírosodik, szép selymes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

zita.herkovics

2014. január 15.

Beelektromosodik' tőle az egész hajam., csak a végét merem kenni vele. Furcsa állaga van kissé, és az illata se nagy kunszt. Bár hatna igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Galadriel

2013. december 28.

Már a harmadik tégelynél tartok. Nekem bevált a száraz, göndör hajamon. Hajmosás után balzsamként használom. Az illata nem a legjobb,de puhítja a hajamat, és könnyen kezelhetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

nikolett93

2013. szeptember 21.

Balzsamként szoktam használni, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat és sokáig elég, de azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.