Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

Dayanara

2014. július 28.

Több dobozzal elhasználtam az évek alatt, nekem bevált. Már egy ideje nem vettem, még van is itthon egy kevés, de emlékszem micsoda megkönnyebbülés volt már az is, amikor rátaláltam. Előtte egy drogériás pakolást használtam, ami az én derékig érő hajamra, a maga kicsi kis tubusával (kézben elfért, kb. 150 ml lehetett, ebből viszont az 1 litereset veszem) nem sokáig tartott, ráadásul abból kettő szinte már annyiba került, mint ez egyedül. Régen nagyon olcsó volt, először 800 forint 1 liter, aztán 1200 körül, nem tudom, most nálunk mennyi a fodrászkellékesben, gondolom azóta picit emelték az árát. De még így is sokkal jobban megéri valószínűleg, pláne annak, aki sokat és/vagy gyakran használ és még esetleg a haja is hosszú, vagy dús.
Régen hetente 1-2 alkalommal használtam, leváltva vele a balzsamokat is, egy ideje már ritkábban, de látom, hogy amúgy igényelné a hajam, úgyhogy ami még van a tégelyben, azt el is használom hamarosan. Nagyon sokáig elég egyébként és ha sietek már kb. 20 perc alatt is táplálja a hajat, de én tovább fent szoktam hagyni, legalább 1 órán keresztül is, közben arcradírozok, fogat mosok, testradír, ilyesmik. De százforintosban kapható olcsó zuhanysapkát is szoktam rá húzni, mert így nem csöpög le és azért mégis megtartja a hajam. Abból is könnyen kiöblíthető (nejlon sapka, a szélén gumírozott, kis egyszerű). Nekem az illata is nagyon tetszett, bár használatkor néha kissé megszédültem tőle, valahogy annyira tömény és sok volt olyankor. De szerettem hogy hajmosás után még napokig érezni lehetett a hajamon (ellentétben más termékekkel) és a párnám is olyan illatú volt. :) Most is szeretem és szerintem később még megeshet, hogy visszatérek ehhez, de most valahogy úgy érzem meguntam és kipróbálok valami másik fajtát (szemeztem a Latte-val is, de az édes illatokat viszont nem bírom és úgy emlékszem annak az INCI-je sem nagy szám). Icipicit egyébként szerintem ennek férfias az illata vagy csak azért tűnik annak, mert olyan mindent elsöprő, erőteljes és... hát valami ilyesmi illata van. De én szeretem (csak most kicsit meguntam, másra vágyom). Nagyszerű hajpakolásnak tartom továbbra is, bár azt hittem jobb az összetevőlistája, több hasznos hatóanyaggal, de a hajam mégis puhább, kevésbé töredezett, fényesebb, rugalmasabb, érezhetően hidratáltabb és erősebb, és tápláltabb volt. Én felvittem a hajtövekre is, mindenhová, nagyon jól hidratálja a hajam, a vége is selymes volt a következő hajmosásig is és a töve sem zsírosodott annyira és erősebb is volt a hajam. Amit még imádtam benne, hogy sokkal jobban kiemelte a hajszínemet (nem festem a hajam) nem a szokásos semmilyen szőkésbarna volt, hanem úgy tűnt, mintha enyhén melírozva lenne (de nem úgy, mint amikor láthatóak a csíkok, hanem amikor szépen egybeolvad az egész, és tényleg olyan a melír után, mintha természetes lenne és nem az a csíkos "műmelír", amit én elnézést kérek, de nem tartok szépnek, legalábbis kevés ízlésest láttam belőle). Olyan szép ragyogást és "mélységet" adott neki, mint a méz, vagy amikor egy fabútort lekennek és sokkal szebbé válik. Tényleg nagyszerű pakolás, az állaga is megfelelő, mert bár kicsit folyik és néha csöpög, de legalább könnyen eloszlatható. Sima fehér, kicsit gyöngyházfényű, semmi méhlepény és hasonló nincs benne. :DD Ja és ami még nagyon fontos volt számomra, hogy végre erőlködés nélkül ki tudtuk fésülni mosás után a hajam. Néha már csak a fejemről öblítettem le alaposan, a tincsek között hagytam egy keveset, akkor valóban álomkönnyű volt a fésülködés, pedig előtte nagyon sokáig tartott mindenféle balzsammal is, annyira kócos volt a hajam és a fésűk és csak húzták, rémes volt. Pedig vékonyszálú és nem dús a hajam (sajnos), és még egyenes is, de mégis... Gondolom a töredezettség és szárazság (kivéve a fejtetőn, bár hidratált ott sem volt) miatt. Nem mar vagy csíp, ha a bőrömre folyt tusolás közben, akkor is inkább kellemes, tápláló érzés volt (bár az összetevőket elnézve...) a fejbőrömet is hidratálta. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Csak addig szokott a hajamon lenni, amíg jól beledörzsölöm. Segített a szárazságon, illata elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Mossyka

2014. június 9.

A legjobb hajpakolás. Évek óta használom és mindenki odáig van a hajamért. Most lettem rézvörösből hamvas szőke-majdnem fehér, és a hajam még mindig fényes és puha. Elég sok mindenen átment már a séróm régebben is, de az utóbbi 2-3 hónapban 5x volt szőkítve és 4x festve, szóval csoda, hogy még van. De van, és hála ennek nagyon-nagyon selymes, fényes és nem töredezett. :D 800 forintért meg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

hangahermann

2014. június 9.

Fantasztikus maszk!!! Rengeteg terméket kipróbáltam már, de végül visszatértem ehhez. Finom puha és fényes lesz tőle a szőke hajam, havi egyszer maszkként (1 órát rajthagyva), hajmosások után pedig balzsamként használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Adrienn08

2014. április 4.

Hááát, nagyon akartam szeretni, de tényleg. Már a tégely legaljánál járok, de semmi. Próbáltam már mindenhogy, lemosás után fincsi puha és könnyen kezelhető tőle a hajam, de másnapra sajnos ebből már semmi nem marad.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

JaneAvril

2014. március 29.

Nagyon szeretem, ennél jobb balzsamom még nem volt. Legutóbb a Latte-s változatot vettem, de vissza fogok térni ehhez, ha az elfogy. Bár a hatásuk hasonló, ez minimálisan mintha selymesebb, könnyedebb hatást eredményezne, másrészt a Latte-nak túl édes, émelyítő illata van, míg ez semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

welc64

2014. március 11.

A hatása nálam ugyanolyan, mint a Latte-nak: puha, könnyen kezelhető haj, a száraz hajvégeimet nagyon szépen ápolja. Egyedül az illatuk tér el egymástól. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

krémlulu

2014. január 27.

Én egy jó másfél hónapja használom wu2-vel (két léről mosva) és tetszik az eredmény :) Hajtövekre nem, csak a haj közepétől szoktam felkenni és így nem zsírosodik, szép selymes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

zita.herkovics

2014. január 15.

Beelektromosodik' tőle az egész hajam., csak a végét merem kenni vele. Furcsa állaga van kissé, és az illata se nagy kunszt. Bár hatna igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Galadriel

2013. december 28.

Már a harmadik tégelynél tartok. Nekem bevált a száraz, göndör hajamon. Hajmosás után balzsamként használom. Az illata nem a legjobb,de puhítja a hajamat, és könnyen kezelhetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.