Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

linda.labik

2013. szeptember 21.

Balzsamként használgattam jó darabig, aztán egy idő után azt vettem észre, hogy bebüdösödik a hajam tőle... Olyan állott mosogatólé szaga lett hajmosást követő másnap, úgyhogy gyorsan le is szoktam a használatáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

moldvaieva

2013. szeptember 15.

Érdekelt mit tud ez a hajpakolás ,mert a testvére nagyon meggyőző volt (Latte).
Az állága kellemes krémes,könnyű tehát nem nehezítette el a hajam :)
Na de az illata.. pfhu olvasva az összetevőit persze gondoltam,hogy nem egy latte illat, de akkor sem valami kellemes, és egy idő után még büdössebbé is vált a tégelyben.
A hatása számomra észrevehetetlen volt,nem lett erősebb a hajam tőle, mindenesetre maradok a latténál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Érdekelt mit tud ez a hajpakolás ,mert a testvére nagyon meggyőző volt (Latte).
Az állága kellemes krémes,könnyű tehát nem nehezítette el a hajam :)

zsiki

2013. július 19.

Minden hajmosáskor használom balzsamként, ha több időm van, kicsit fent is hagyom, mint pakolás. Olcsó, sokáig elég és kevés kell belőle. Puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Nem is szoktam már más balzsamot venni. Maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

dorisz13

2013. május 21.

Évek óta használom ezt a hajpakolást. Már több dobozzal elhasználtam belőle. Nagyon szépen rendbe rakja a sérült -oroszlánsörény frizurát, és a további "szinten" tartásban is tökéletes. Nekem ez a termék csodaszer, mind a hatást, mind a kiszerelést és nem utolsó sorban az árát tekintve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Borsolina

2013. május 18.

Kipróbáltam,de szerintem a Lattenak nem ér a nyomába..:) Bár eddig csak egyszer használtam,de annyira nem találta jónak.A hajam ugyan puhább tőle,de lapos,kócos és el is nehezíti.Az illata se4m tetszik annyira mint a Lattenak.Mindent összevetve nem rossz,még adok neki egy-két esélyt,de azt hiszem maradok a jól beváltnál..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

kalinkoz

2013. április 16.

Éveken keresztül ez a termék volt ami ért is valamit a száraz, töredezett, festett, göndör hajamnak. Azóta van még 1-2 termék ami bevált, de ár-érték arányban ez a tökély. Hajmosás után szoktam 5 percig a hajamon hagyni és ezzel átfésülni. Lány, puha, egészséges lesz tőle a hajam és nem nehezíti el. Csillagos 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

mysticnails

2013. április 7.

Kicsit furcsa volt elsőre felkenni a hajamra a tudat miatt, hogy lehetséges tényleg van benne valami állati placenta származék? Nem foglalkoztam vele, kiváncsi lettem milyen. Lattét használtam eddig, az puhította,ápolta a hajam rendesen, picit elnehezítette. Most Őt és a Keratint vettem meg próbaként egy kis változatosság nem árt. Az illata nekem nem tetszik túlzottan a hatása elfogadható egyenlőre, majd meglátom milyen lesz később. Felváltva használom a keratinossal most(annak kellemesebb az illata).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

x

2013. március 10.

Corra: Eredetileg placentát használnak sok hajpakolásban, igazi, állatokból szerzett, vérbeli méhlepényt. Ez a szer ezt próbálja vegetáriánus anyagokból összehozni. Biztos sokan fújjogtak, hogy pfújj, méhlepény, hogy kenhettek olyat a hajatokra. Mintha nem lenne abszolút természetes. Ebben nincs placenta, csak gondolom, a hatását próbálták meg visszaadni. Én amúgy szeretem, bár lusta vagyok minden hajmosáskor használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Corra

2013. március 7.

Én használtam ezt a terméket, és nagyon-nagyon szerettem, az illata frissebb, kellemesebb számomra, mint a Latte-é, bár ez csak ízlés kérdése. A hatása is kiváló, ez a lényeg.

Egy dolgot nem értek, és tényleg segíthetne valaki, aki ért hozzá: mi az, hogy placentás ez a pakolás? A placenta a méhlepény, nem? Mi az, hoyg növényi placenta (mert ilyen leírást is olvastam már erről a termékről)? És pontosan, név szerint melyik összetevő lenne az benne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

a.szabina

2013. március 1.

Az illata tényleg nem jó, de a hatása annál inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Az illata tényleg nem jó, de a hatása annál inkább.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.