Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

nettas

2013. február 19.

Nálam csodaszer :) száraz, természetes göndör hajam van és gyönyörűen rendben tartja, egyben tartja a fürtjeimet, ad egy kis tömeget, fényességet, nem nézek ki úgy mint egy drótszőrű kutya, nem pakolásként használom hanem rendszeresen balzsamként. Nem mindig a drága a jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Heli

2013. február 14.
Szerencsére az illata csak használat közben kísért, szárítás után elnyomja a hajolaj illata. Hatásra nálam ugyanolyan, mint a Latte. Az illattal nem tudok megbarátkozni... Ha a Latte 5 csillag, akkor ez csak 4.

2013. február 12.
Ma vettem a lattés helyett. Az nagyon bejött, kettőt el is használtam. Annak ellenére, hogy minden 2. vagy 3. hajmosásnál használtam, nem akarom, hogy megszokja a hajam, így most váltottam erre. Illata nekem nem tetszik, elsőre olyan temetős virág szagú. :D Jobban beleszippantva tipikus fodrász szag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

2013. február 12.

dollhouse

2013. február 4.

Egy fodrász hívta fel a figyelmem erre a termékre, számomra kiemelkedő valamennyi balzsam közül. A hajam azonnal lágyítja, fényes és sima, mégis jól formázható lesz. Sajnos egyre kevesebb helyen kapható, ezért ritkán jutok hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 4.

benkaszne

2013. január 24.

Két hónapja használom ezt a terméket. Amit elvárok tőle, azt megteszi, lágy a hajam tőle, könnyen kifésülhető, jó az illata. Az ára kedvező és a kiszerelése is jó. Az én hajam festett és emiatt eléggé száraz, de amióta használom ezt a hajpakolást, sokkal szebb lett. Sajnos nincs időm megvárni a 10 percet ("kutyafuttában" szoktam hajat mosni), de elég 2-3 perc is, hogy a kellő hatást elérjem. A 6 éves lányom fenékig érő, göndörödő hajára is ezt használom, és gyönyörű tőle a haja. Legközelebb is ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Orchid

2013. január 14.

Ezt is többször újravásároltam már. Az illata egy fokkal jobb, mint a Latte-nak, de ez se fogott meg igazán. A hatása is hasonló, eleinte fényes és puha haj az eredmény, majd zsíros. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Inez Silver

2012. december 16.

Imádom! :) Évek óta csak ezt használom! Annó a fodrászom ajánlotta, amikor a fekete festéket igyekezett eltávolítani a hajamból és teljesen tönkrement a hajam. Hetente egyszer használom, tovább szoktam fennhagyni mint fél óra. Puha és hihetetlenül fényes lesz tőle a hajam, a hatását a ricinusolajhoz tudnám hasonlítani (hajnövesztés nélkül, de én a ricinustól se tapasztaltam különösebb hajnövekedést) előnye, hogy jóval könnyebb lemosni a hajról mint a ricinusolajat és persze az illata is sokkal kellemesebb. :) Több barátnőmnek is ajánlottam már, akik azóta szintén ezt használják. Olyan lesz tőle a hajad, mint fodrász után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Sparklepony

2012. október 18.

Régebben használtam, selymes volt utána a hajm ideig-óráig, de nekem úgy tűnt, inkább csak egy réteget hagyott rajta, nem hiszem, hogy bármennyit erősödött volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

skrekszabina

2012. szeptember 24.

Hol lehet ilyet kapni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Hol lehet ilyet kapni?

Zirka

2012. szeptember 9.

Használtam a terméket, többször is. Nekem nagyon bevált. Simább, puhább, fényesebb volt a hajam tőle, nagyon szerettem. Hosszú hajam van, amire több "anyag" kell, ezért ez árban is nagyon megéri.Annyi észrevételem volt, hogy egy tégely után "pihentetni" kellett a hajam. Nem tudom, hogy mennyire egyedülálló a problémám, de egymásután ugyanazt a terméket (pl balzsamot vagy sampont) nem használhatom, mert olyan, mintha "hozzászokna" a hajam, a kívánt hatás mérséklődik. Ha két tégely között valamilyen balzsamot beiktatok, akkor minden ok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

ancsa_004

2012. szeptember 5.

Maximálisan 5 csillag !!!!!!!! Rettentő jó, sokáig bejár, nagyon olcsó, puhább, fényesebb lesz tőle a hajam! A hibás hajvégeimnek nagyon jó ! Régen agyon vasaltam a hajamat.. picikét vágattam belőle, de még van szálkás hajvégem.. de többet egyenlőre nem vágatok, mert 3hónapja használom kb ezt a terméket és vele együtt nem vasalom a hajam és mintha újranőttek volna a hajvégeim ! A töredezettség minimálisan látszik ! Csak dicsérni tudom ezt a terméket.. (és áldom leendő anyósomat, hogy meglepett vele :$)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.