Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

natasha

2012. szeptember 4.

Egyszer próbáltam ki, de annyira nem nyerte el a tetszésem. Ennek is úgy mint a Latte-nak hihetelen krémes állaga van,az illata furcsa de engem nem érdekel ha a hatása jó. Ezt nehezebben tudtam lemosni mint a Latte-t, és a hajvégeim elég szárazak maradtak a hajszárítás után, pedig vagy fél órát biztos fent hagytam.Szóval nagyon is rá fért még egy kis hajvégápoló.
Összességében én már nem hiszek ebbe a literes csodákban, inkább összetákolok természetes anyagokbol vmi pakolást,vagy megtuningolom a gyárikat,hosszútávon tuti kárpótolni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

lonely90

2012. augusztus 19.

Én találtam kis kiadásban is a Blahától nem messze, az eladó hölgyike kifejezetten ajánlotta a szőke seprű hajamra. Az illatával semmi baj sincs sztem, találkoztam már ettől sokkal rosszabbal is. Nekem nem zsírosítja, legalább is sokkal tovább bírja mosás nélkül, mint az eddig használt (gliss kur vagy elséve) pakolásokhoz, balzsamokhoz képest. Eddig olyan nagy extra változást nem vettem észre, bár gondolom nem 1hét után fog csodákat tenni. Vettem mellé hajvégápoló olajat is szintén pár száz forintért, bízok a legjobbakban, szeretem a szőke hajat, vágatni nem szeretnék, mert négy év alatt kb 3centivel lett csak hosszabb a hajam, alulról mindig "letörnek a hajszálak" :(( Úgyhogy kíváncsian várom az eredményt, a ricinus olaj mellett ezt a pakolást emlegeti a legtöbb hajnövesztős blog. Egyenlőre négyest kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Linuxo

2012. augusztus 9.

Nagyon szerettem, de azóta áttértem a tejproteines változatára, mert annak finomabb az illata. Ár-érték aránya jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

blanchee

2012. július 27.

Tyű nagyon-nagyon jó! :) A latte után ezt próbáltam ki és úgy vettem észre, hogy ez sokkal jobban ápolja a hajam, mint a latte, bár az illata hááát... örülnék, ha a latte is ilyen hatásos lenne, akkor legalább nem kéne ezt szagolgatni, no mindegy. A hajtövem nagyon zsíros a vége meg nagyon száraz, így csak a hajam közepétől viszem fel, de nagyon puhává és selymessé teszi a hajvégeimet. Az illata miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

claudia

2012. július 23.

nagyon jó! ettől is puha fényes lesz a hajam, meg érzem hogy van tömege. az illata nekem tetszik, ersőebb lett végre a hajam :)
Update: ha használom nagyon szép lesz a hajam de ha abbahagyom ismét az extrém-sérülés-szindróma áll fenn. Puha, fényes, tömeges haj még mindig. Nekem tökéletes ápolást nyújt de nem bírom az illatát, meguntam :) elhasználom a jelenlegi bödönömet belőle aztán...majd egyszer találkozunk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Rosefan

2012. július 9.

Nekem nem igazán vált be. Nem tudtam lemosni a hajamról teljesen sosem, és pár napon belül nagyon száraz érzetű lett a lemoshatatlan balzsam maradványtól. A kukában végezte. Sajnos elég nagy kiszerelés ahhoz, hogy könnyű szívvel kidobjam, de tényleg nem működött. A Balea szőke hajra való hajbalzsamja viszont szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Krisz

2012. július 8.

Először is nagyon erős illatú én még barátkozom vele! Ár-minőség arányban több, mint tökéletes, előbb fog megromlani, minthogy egy ekkora flakonnal kihasználja az egészet az ember. Én balzsamként is használom, ekkor kevesebb ideig hagyom rajta, erősen szőkített a hajam és egyáltalán nem töredezik és nem is megviselt, nagy részben a pakolásnak köszönhetem-mert mostanában mást nemigen használok a hajamra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

ribizli

2012. június 18.

Kellemes illat, könnyed formula, semmi zsírosodó hatás, mondjuk az is igaz, hogy én balzsamként használtam a hajvégeimre minden mosásnál, de nagyon jó volt, a piros társa egy fokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Sophia

2012. június 17.

Jó az állaga és az illata.Finom tapintású és könnyen fésülhetővé teszi a hajam nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

petra07

2012. május 19.

Nem igazán volt jó, max. arra, hogy valamit azért a hajamra kenjek mosás után, de pozitív hatása nem igazán volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.