Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

fogika

2012. május 16.

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. Fodrászként sokféle hajon kipróbáltam, és nagyon bevált. Otthon is ilyet használok. Nagyon jó az állaga, és táplálja a hajat pakoláskéni is és balzsamként is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Macska

2012. május 14.

Eddig 2x használtam, az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Nekem sajnos nem vált be. Vékonyszálú, göndör hajam van, tehát nehezen fésülhető stb...Ettől olyan szinten összegubancolódott, hogy kész tortúra volt mire kifésültem. Száradás után kegyetlenül szállt minden fele a hajam, mintha kiszívta volna belőle az összes nedvességet, annyira száraz érzetű lett a végeredmény.
Én eddig a gliss kur termékeknél jobbat még nem találtam, azt hiszem maradok annál.

Hátránya még, hogy kizárólag 1000 ml-es kiszerelésben kapható, így ha valakinek nem válik be, dobhatja ki az egész bödönt. A teteje elforog, nem lehet visszazárni normálisan...szóval egy nagy gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

petrush

2012. április 7.

Nagyon-nagyon jó, és olcsó! Az illata kellemes, nem hivalkodó. Én úgy használom, hogy ha van 1-2 órám, rajta hagyom, ha nincs akkor csak balzsamként, úgy se rossz.
Igaz, ez az állati velő és placenta dolog kicsit ijesztő, de szerintem csak nagyon kis mennyiségben lehet benne. Biztos nem is ennyibe kerülne, ha sokat tartalmazna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

vvcs

2012. március 26.

Én is ilyet használok,és nagyon szeretem.Úgy szoktam hogy lófarokba bekötöm a hajam és csak a lelogó részt kenem be vele,kb. 25 percig ahgyom rajta és aztán pedig hajat mosok..nekem puha lett tőle a hajam.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

egynevetsefogadel

2012. március 16.

imádom<3 nem szoktam fent hagyni a megadott 30 percig,mert kitapasztaltam,hogy akkor túl puhává teszi a hajam és sajnos elég kezelhetetlenné válik,de ha csak pár percig hagyom hatni,úgy a legeredményesebb még a klóros,keményebb pesti vízzel harcolva is :) egy szó,mint száz: puha és könnyen kezelhető lesz tőle az erős szálú,nagyon sűrű,"birkás" jellegű hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

lipstick

2012. március 8.

Nálam sokkal jobban teljesített, mint a Latte. Könnyen kezelhetővé és puhává varázsolja a hajat! Fél óráig (van amikor hosszabb ideig) szoktam fennhagyni, száraz hajamra kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 8.

bunnyberry

2012. február 23.

A Latte illatát nem bírom, de ezt szeretem :) A hatásuk ugyanolyan: puha és selymes lesz tőle a haj. Sok drágább termékkel ellentétben az én vékonyszálú hajamat nem nehezíti el. Az ára is verhetetlen, és hatását tekintve messze jobb mint bármely márkás termék. Azért a töredezést nem állítja meg, de semmi se tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Judith

2012. február 23.

Szeretem, nagyon kellemes érzés már feltenni is, főleg hajfestés után igazi kényeztetés a hajamnak. Simít, fényesít, nem zsírosít. Balzsamként nem jó, mert elnehezíti a hajszálakat, de nem is azért van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Emily

2012. február 14.

Erős felindulásból vettem meg, rettentő olcsón, végső elkeseredésemben és a Syoss balzsamja okozott károkkal a fejemen :-) Én kedvelem az illatát, fényes tőle a hajam, nem zsírosodik jobban ( mint az imént említett terméktől) és azt hiszem a rövid hajamra egy életre elég lesz :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Szofett

2012. január 31.

Pontosan:) csak hogy ne merüljön fel a kérdés minden második embernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Pontosan:) csak hogy ne merüljön fel a kérdés minden második embernél.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.