Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

kiskozmi

2012. január 30.

Elég régen használtam ilyet,de arra emlékszem,hogy nem volt rossz.Az illata elmegy,árban kimondottan jó és tényleg könnyen kifésülhetővé tette a hajamat,viszont el is nehezítette.Áttértem a Lattéra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Szofett

2012. január 19.

Imádom, az egyetlen termék, ami fényessé, puhává, és simává teszi a mindennap vasalt hajamat!
Viszont, a magyar leírásban csak a búza és bambusz van említve. Sokan kérdőjelezték meg más fórumokon, hogy valóban tartalmaz-e placentát. A tégely angol leírásának részlete: "This special cream, rich of peptides, vitamins and mineral salts which derivate from the wheat and the bamboo pith, represents an excellent substitute for hair treatments with MARROW AND ANIMAL PLACENTA"
Azt hiszem ezt korrekt lenne magyarul is feltüntetni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Azt hiszem ezt korrekt lenne magyarul is feltüntetni:)

azursatellite

2012. január 15.

Ragad tőle a hajam, pedig tényleg jól kiöblítem. Pakolásnak ezért nekem nem jó. Balzsamként elmegy, de én nem erre vettem, nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Lina85

2011. december 6.

Nagyon zsíros lett tőle hajam. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Nagyon zsíros lett tőle hajam. Nem vált be.

Debbie

2011. december 6.

Vicc, de 350 Ft-ért vettem a kis tégelyes kiszerelést (250 ml) gondolván hogy ha nem válik be akkor sem veszítek sokat :) Negyed órát hagytam fenn pakolásként, hogy legyen ideje bizonyítani. Az illata nekem túl mesterséges, mint ahogy az összetevői is. Két pozitív hatása volt: kisimítja a hajat, és szép fényt ad. Negatívumként én is azt tudom mondani hogy elnehezít, és enyhén ugyan, de zsírosít. Összességében ennyi pénzért nem rossz, talán elhasználom, de én inkább maradok a házilag készített natúr hajpakolásoknál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 6.

Dindy

2011. október 19.

Én nagyon szeretem ezt a pakolást, szebb lett tőle a hajam és jobban táplálja, mint a Latte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 19.

sandoragi0

2011. október 10.

A Kallos Serical hajpakolások közül szerintem ez a legjobb!Szőke hajam kitűnően táplálja,csak a hajvégekre szoktam felvinni. Hajöblítés után simán ki tudom fésülni a hajam,nem tűnik olyan száraznak,szerintem tényleg táplálja a hajam,puhább is lesz tőle. A fodrászkellékes csaj szőke hajra nekem ezt ajánlotta. sokáig tart, kb. fél évig is,pedig hetente 3-szor használom és nem kis mennyiséget!Megéri megvenni,mert többet ér,mint bármelyik rossmannban,vagy dm-ben kapható hajbalzsam és nagy kiszerelése miatt jobba megéri. Fél éve mikor vettem 600-700 ft körül volt kapható!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

lilly77

2011. október 6.

Még annyira sem ápolja a hajam, mint egy sima hajbalzsam, cserébe viszont elnehezíti, zsírossá teszi, ráadásul elektromosan is feltöltődik, összevissza áll a hajam tőle Ugyanilyen a tejproteines társa is. Néha félturbózóm őket valamilyen növényi olajjal, úgy egy fokkal jobb a hatás. Nem venném újra, ha elfogy (erre sajnos egyhamar nem kerül sor, mert rengeteg van benne). De felhagyok a tökéletes hajpakolás keresésével, heti egyszeri meleg olajas-pakolástól (olíva+ricinus) gyönyörű, kezelhető, fényes lesz a hajam, és nem is zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

nemesanita

2011. szeptember 24.

Szerintem ez a legjobb hajpakolás,ami pedig az illatát illeti: nekem ez és a Latte tetszik,a Carotta és a Frutta borzalmas volt,alig vártam hogy elfogyjanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Aquamarine

2011. szeptember 3.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, hatalmas nagy tégely 800 forintért, gondoltam egy próbát megér. A Latte-t akartam először, de annak nagyon émelyítő volt az illata, ennek pedig inkább gyógynövényes, úgyhogy inkább ezt választottam. Jó döntés volt: nagyon puha lesz tőle a hajam, és sokkal könnyebben kifésülhető, és szerintem hidratálja is, mert már több mint egy hónapja használom rendszeres hajvasalás mellett, és nem törik a hajam egyáltalán, pedig hajlamos rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.