Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

KERESEM! Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Megbeszéljük! 🙂 , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Új, újszerű, használt üveges maradék , Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Shay & Blue Salt Caramel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Kisangyalcsillag

2019. április 14.

Szeretem a ház illatait. Régóta olvasok róla is, de valamiért eddig még nem próbáltam. Napokban étkezett meg Orsitól a cuki kis fújósom, amit ezúton is köszönök. 😊 Kíváncsian szagoltam meg a kis fuffancsot. Jééé, ez tök olyan mint a Black Opium. Felfújtam. Tényleg az eleje sós karamell.... érdekes illat. Aztán a só husss... elillan és marad a tömény, édes karamell. Nagggyon gourmand , nagyon édes, de annak ellenére, hogy nem a kedvenceim az édes illatok, ez mégis tetszik, de mégsem parfümként magamon. 😂😂Nnaa, ezt most jól megmondtam, mi? 😂😂 Valaki írta, hogy nem akar popcorn szagú lenni, -na valami ilyesmire gondolok én is. Ahányszor megszagoltam a csuklómat azonnal a nasik jutottak eszembe. Más gourmand illatnál nem feltétlenül az ehető dolgok jutnak eszembe. (A Black Tulip a kedvencem a kategóriában)
Nagyon tartós, egy fújás legalább 8 óra. Szerintem inkább téli illat.
Nem hiszem hogy ezt valaha fogom használni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Nagyon tartós, egy fújás legalább 8 óra. Szerintem inkább téli illat.
Nem hiszem hogy ezt valaha fogom használni magamon.

Tiziana

2019. március 6.

Ó, az a szép kis üveg! Rögtön utánanyúltam mikor megláttam a pulton.
A Neroliban ajánlották, hogy ezt!!!....Kipróbáltam, és annyira az, ami rá van írva
hogy hökkentem egyet. Ennél azért egy kicsit absztraktabb illatra számítottam.
De ez molekuláról molekulára egyezik az édességgel. Minek vegyek sós karamellt
ötvenszeres áron, amit ráadásul még megenni sem lehet?! Következmény:
kiléptem az üzletből, és azonnal a Szamos felé vettem az irányt.
Ott az összes ilyen ehető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Ó, az a szép kis üveg! Rögtön utánanyúltam mikor megláttam a pulton.
hogy hökkentem egyet. Ennél azért egy kicsit absztraktabb illatra számítottam.
De ez molekuláról molekulára egyezik az édességgel. Minek vegyek sós karamellt
ötvenszeres áron, amit ráadásul még megenni sem lehet?! Következmény:
kiléptem az üzletből, és azonnal a Szamos felé vettem az irányt.
Ott az összes ilyen ehető!

lizavetta

2019. március 6.

5 csillagot adtam, habár valójában nem tudom, hányadán is állok ezzel az illattal. Kifújáskor kb 20 percig tart a csoda, de az a 20 perc olyan, hogy két lábon járó Győri Édes zacskós keksznek érzem magam (vagy még inkább: sós kekszes Milka csokoládénak), kérdés, hogy valaki szeretne-e ennyire ehető lenni - jó, ez az esetemben mondjuk nem kérdés, hát hogyne szeretnék... Sajnos a csoda elmúlik, leszáradáskor engem picit a régi Zara Black-re emlékeztet (nem a mostani felvizezett lepkepukis változatra), nagyon feminin és nagyon szexi, csak épp nem ezt vártam. Az én orromnak néha túlontúl édes, és sajnos rajtam nem elég tartós - ebben az árkategóriában ez nem épp egy bocsánatos bűn, legalábbis nekem. Amúgy szerintem ő egy nagyon simulékony, kedves illat, és a legtöbb ember számára kellemes élmény egy légtérben tartózkodni vele - szerintem ez sem utolsó szempont, legalábbis a heliotrópos csodáim viselésekor kapott megvető pillantások után felüdülés volt ilyesmit is viselni. Szóval élménynek élmény. nem bántam meg, hogy lecsaptam a fújósra, aztán ki tudja, lehet, hogy hiányozni fog, ha elfogy.
update: az utóbbi időben elég sokat használtam, s nagyon összeszoktunk:) hamarosan elfogy a fújos, de valószínűleg fogok újat beszerezni belőle. kifejezetten sok pozitív visszajelzést kaptam rá, és érdekes, hogy legutóbb pont a fent említett Zara Black váltott ki hasonló bókáradatot az ismerőseimből. "sajnos" kénytelen vagyok arra következtetni, hogy valószínűleg jól működik a kémiámmal ez a vonal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

mujerconfused

2019. február 10.

Téli hidegben különösen imádom, édes pattogatott kukorica illat egy picike sóval. Ha lehetne, megenném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

silver

2019. február 2.

Papírra kifújva a győri édes zabfalat/karamellás popcorn tengelyen mozog, ez eltántorított tőle, pedig imádom az édes illatokat. Aztán mégiscsak vettem belőle fújóst, így kiderült, sokkal jobban működik a bőrömmel, mint amire számítottam. Az elején érződik a só: "sósropis", a szó lehető legjobb értelmében. Majd megjelenik a füstösebb tonkabab, és persze végig jelen van a finom karamell(vagy inkább vanília?). Kicsit aggódtam, hogy egy az egyben kajaszagú leszek - de nem, nem érzem magam két lábon járó desszertnek tőle (és szerencsére mások sem). Nagyon finom, édes illat, s ha nem locsoljuk, nem fog a környezetünkben senkinek sem migrént okozni. Amire engem NAGYON emlékeztet pár óra elteltével, az nem más, mint az Oriflame - Sublime Nature Tonka Bean, szerintem kísérteties a hasonlóság! Összességében örülök, hogy kipróbáltam ezt az illatot, értem a népszerűségét, de továbbadnám, feltettem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Ritus33

2019. január 30.

Gyenge illat és ráadásul nem tartós. Cuki kis doboz, meg üveg, de ez nem jön be. Kifújáskor finom kis sós-karamellás édesség, de nagyon felejthető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Verona5

2019. január 16.

Mintacsomag részeként érkezett hozzám, és azt hiszem nem lesz türelmem tovább tesztelgetni, mert már most tudom, hogy nem az én világom. Mármint illatban nem. Sokkal inkább enném, az nagyobb élmény lenne, mint fújkálni magamra. Meglehetősen olajos állagú, ruhára nem tanácsos szerintem fújni. Az elején egész élvezhető, amíg érezni benne a sót, de sajnos ez a fázis hamar tovatűnik, kb. egy fél-egy perc után, és marad az édes érzet. Ok, hogy karamellás de ez is nagyon elcsúszik a egy rövid idő után a vaníliás vonal felé, túl tömény lesz az édesség, hosszú távon nem tudnám viselni, mert idegesítene. Sajnos ő nekem nem bejövős darab, de látom, hogy itt sokan kedvelik az"édes" orrúak közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

auberginecat

2018. augusztus 19.

Én ezt nem értem, miért kell csípőből viccnek, heccnek, meg múló szeszélynek csúfolni valamit, ami épp nem tetszik? Sosem fogom felfogni, de kár is erre szót fecsérelni.

Maga az illat szerintem zseniális, az elmúlt időben érte nyúlok legtöbbször, pedig én aztán folyton váltogatok, kalandozom, de ő megbéklyózott. :) Még így nyáron is működik rajtam, bár kétségtelen, hogy inkább a hidegebb idő lesz a barátja, egész biztosan fenségesen meg fog melengetni a zimankós időben. :) Nagyon édes és sós, igen, a neve alapján nem tudom, ez miért olyan meglepő egyeseknek, ez a parfum aztán abszolút nem árul zsákbamacskát. Szerintem kifejezetten nyerő húzás volt megalkotni ezt az illatot, hiánypótló, izgalmas, különleges, nem lehet elmenni mellette szó nélkül. Tartóssága elvárásokon felüli, hajban több napig kristálytisztán érezni, bőrön is simán tart egy napig. Alapdarabra és az egyik legnagyobb kedvencemre leltem benne, és ez nálam nagy szó. 100 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Timi8

2018. március 31.

Nagyon imádom!
Nem volt ez mindìg ìgy, vmiért nem adta könnyen magát... több pici mintácskán és fuffancson adtam tùl, mire lett egy bekattanásom, egyszercsak rákìvántam és eldöntöttem, hogy márpedig Ő kell nekem. Azòta pedig elválaszthatatlanok vagyunk.
Nagyon szeretem, a sziruposságot a sò szépen tompìtja, és egy mély, lágy, teljesen egyedi vanìliás-karamellás telt illat az eredmény. Bizonyos fázisaiban az én bőrömön is megjelenik az a már többetek által is emlìtett sòs-mogyoròs buké, de egyáltalán nem bánom, azzal együtt szeretem. Nem szokták szò nélkül hagyni ha ezt viselem, és szerencsére kivétel nélkül tetszik is mindenkinek. (...bár, bevallom, mára már eljutottam arra a szintre, h.nem érdekel más véleménye, csak a sajátom...ill.azért az nem árt ha a páromnak is tetszik ;)))
Tartòs, bőrömön, ruhámon egyaránt. (3-4 fùjás ebből már konkrétan csìkhùzòs.)
Amùgy az utòbbi 1-2 évben szinte alig-alig fùjok bőrre parfümöt, nyakra, dekoltázsra egyáltalán nem parfümözök (max.a csuklòmra, amit még parfümtől nedvesen a fülem mögötti részhez érintek), hajra viszont - főleg miòta nem vasalgatom - előszeretettel fùjkálok ! Nagyon bevált ily mòdon a parfümhasználat, ez a parfüm pedig különösen kiemelkedően teljesìt hajon. Konkrétan hajmosástòl hajmosásig tart, szépen árasztja magábòl az illatmolekulákat.
Más illatokkal is szèpen rétegezhető, ùjravevős alapdarabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Nagyon imádom!
Tartòs, bőrömön, ruhámon egyaránt. (3-4 fùjás ebből már konkrétan csìkhùzòs.)
Más illatokkal is szèpen rétegezhető, ùjravevős alapdarabom.

Nice

2018. március 16.

Jól eltalált mai darab ,közkedvelt az ifjúság körében . Nem én vagyok . Ettől még az ötlet és az alkotás a jól eltalált , Az üveget és az egész fìlinget tartósságát is pontozva .3 🎇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol