Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

KERESEM! Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Megbeszéljük! 🙂 , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Új, újszerű, használt üveges maradék , Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Shay & Blue Salt Caramel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Kedi81

2018. február 7.

Millió köszönet kedves Orsinak,hogy végre megismerhettem ezt a csodálatos illatot!!! :-)
Nagyon kíváncsi voltam már rá a véleményeket olvasgatva,ugyanis imádom a különleges,akár másnak már gyomorforgatóan erős és édes illatokat,T.Mugler fanatikus vagyok,ezért igen ritka,ha egy illat meg tud lepni azzal,hogy túl erős vagy émelyítő :-)
Neki sikerült,üveget szagolgatva csak a krémes-édeskés karamell illatot éreztem ki belőle,de mikor kifújtam megcsapott a sós-karamelles illatfelhő,ami egész délelőtt körülölelt,nagyon finom,viszont tartóssága kicsit lehetne hosszabb,délután már nem éreztem,emiatt csak 4 csillag,mert egész nap érezni szeretném,nagyon-nagyon finom,tetszik!!!:-))

Update:
Sajnos pár óráig érzem csak magamon,azért ennél kicsit többet vártam volna,de nincs szívem kevesebb csillagot adni,mert annyira különleges illat,nagyon tetszik,csak hát lehetne tartósabb...

Update 2:
Megkapja a maximális csillagot,csak a hidegebb idő kellett neki,máris olyan tartós,hogy valami eszméletlen,IMÁDOM!!!!!:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Update:

Update 2:

BitterSweet

2018. január 23.

Nagyon régóta izgatják a fantáziám a S&B illatok, úgyhogy úgy döntöttem, hogy ők lesznek a következő áldozatok.

A Salt Caramelnél nagyon vártam a sót, kíváncsi voltam hogy oldják meg sz édes-sós vonalat.....nahát....khm....sehogy 😁 Kifújáskor kb 10 másodpercig sós. Ez a rész tetszik. Sòs pörkölt földimogyi. Igazán vicces. Aztán valami hihetetlen módon beédesedik,és teljesen olyanná vâlik rajtam,mint a Black Opium edt. Fejfájósan édes. Marad kb egy óráig, aztán elkezd lecsendesedni,már lassan tűnik az édessége, és egy viszonylag kellemes illat marad. Hangsúly a viszonylagon van. Nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

googles

2017. október 18.

Nem tudok több pontot adni, mert nem tetszett annyira... bár ha valaki imádja a sós karamellt, vagy ezt az illatot magán, annak ez az illat tökéletes. De engem nem nyűgözött le. Lehet, hogy nem vagyok túl nyitott, de valahogy a furcsa illatok közül még egy se fogott meg igazán. Inkább a klasszikus értelemben is parfümnek nevezhető alkotásokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

melwin

2017. szeptember 21.

Só és karamell szantál alapon, már meg is győztek...vagy mégsem? Érdekes kompozíció a sós és az édes, szépen kiegészítik egymást, egy dolog miatt nem maradt a kedvencek között: túlságosan "étel" illata van. Nem szeretnék ételként illatozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Marcsi66

2017. augusztus 31.

Hecc és bohóckodás,ez is csak a fiatal korosztályt érintheti,,,,Előbb vagy utóbb kinövik ők is, Parfümként értelmezhetetlen,olyan szaga van mintha,egy zacskó popcornt ettem volna meg,,,,és ezt másokkal is tudatni szeretném,Abszolút csak az evés örömére asszociálok,és nem is érdekel,h azért van mőgőtte más is,persze h érzem,,,akkor sem tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

klau810614

2017. augusztus 20.

Nekem nagyon nagyon tetszik !! Isteni sós vaníliás csemege 👌
Első fújásra picit meghökkentően sós mogyorós lesz rajtam aztán szép lassan átalakul egy sós vaníliás csodává😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nekem nagyon nagyon tetszik !! Isteni sós vaníliás csemege 👌

Luna1024

2017. augusztus 5.

Ez egy tipikus "nagyon finom, de nem esek tőle hasra" illat, mint nálam a niche parfümök többsége. Eleinte imádtam, most már szimplán csak tetszik. Először is: ha valami gourmand, akkor ez az illat biztosan az (só, karamell és még ki tudja, mennyi és milyen "ehető" összetevők :D). Számomra szokatlan illatjegyek kombinációja az egész, és mégis szuperjól működik. Mert tudja mihez kötni az agyam... Rajtam ugyanis sós mogyoró helyett egy az egyben karamellás popcorn illata van! Igen, érzem benne az édes karamellt, a krémes sót, a tonkababot, mindent. És az összhatás karamellás popcorn, komolyan. :D Ha bizonyos szögből nézzük, ez mondható érdekes újításnak (én pl. sose éreztem még parfümben ilyen illatot), nem közönségesen és direkt módon édes, hanem próbálták valamivel megbolondítani, amit én értékelek. Mindössze azért nem kap 5 csillagot, mert szerintem picit lineáris (valamiért a sós illatokat mindig ilyennek érzem), illetve nem vagyok meggyőződve róla, hogy szeretnék karamellás popcorn-illatú lenni, de ez már az én egyéni problémám. :D
Maga az illat édes-sós, melengető, igazi bekuckózós őszi-téli illat, nagyon szerethető és finom. Nekem a Womanity után ez a második kedvenc sós illatom (még akkor is, ha a két illatnak amúgy semmi köze egymáshoz). :) Valamennyire édesillat-kedvelőnek kell lenned, hogy belopja magát a szívedbe, így ha a könnyed virágos-gyümölcsös illatokért rajongsz, akkor nem Ő lesz Neked a jó választás. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy mégha elsőre unalmasnak tűnik is az édessége, a só nagyon klasszul feldobja. Nem biztos, hogy megvenném, de nagyon tetszik és szívesen érezném másokon. :)
Amit sajnálok: inkább bőrközeli, és a tartóssága is csak gyenge közepes... Viszont nagy mennyiséget kaphatunk niche parfümökhöz viszonyítva teljesen korrekt áron. Az előbbiek miatt 3 pontot akartam adni, de talán a 4 pont reálisabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Svetlana

2017. július 17.

Sós karamella-nem tudom az milyen, ez inkább édes és sós és sósmogyis illat. Az biztos, h addiktív, mert egyfolytában rá van tapadva a nózim a kézfejemre. Furcsa illat, de kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Ascyra

2017. június 19.

Ez meg mi?! - mármint, pontosan tudom, hogy mi. Ráadásul rá is van írva. Nagyon groteszk érzés, hogy sósmogyoró szagom van. Még csak nem is illatos karamell. Ez valami borzasztó ötlet... sose fújnám magamra, nem is értem, miért próbálkoztam a mintával egyáltalán? Ráadásul azt sem tudom elképzelni, hogy ezt valaki tényleg parfümként, úgy értem, mint illat használja és élvezi magán? Elképesztő ötlet - pedig azt hittem vevő vagyok a polgárpukkasztásra. Ez a .... izé, szag (?) felfoghatatlan számomra. De tényleg biztosan én vagyok maradi (komolyan magamba nézek - ja, nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

pomme

2017. március 15.

Karamellvadászatom újabb zsákmánya. Kicsit égett, édes karamell sok sóval. Frissen kifújva szinte szúr a só, mint amikor az ember orrába megy a tengervíz, aztán szépen csitul, de végig határozottan érezni. Bújós, meleg illat, a só menti meg a totális cukorsokktól. Én popcorn illatot is érzek benne :) Nagyon tartós, egy pici fújás 5-6 órát tutira kitart ugyanolyan intenzíven illatozva. Szupercukiság. <3

Update: nagyon megszerettem, szépen kiegyensúlyozza a só az édességet. Ereszdelahajam utáni másnapon sem lett tőle hányingerem (mert nyilván ha a halálomon vagyok, akkor is rájárok :D), szóval kiállta a próbát :D Viszont azt nem tudtam, hogy Marks & Spencerekben árulják Angliában (gondolom máshol is) 30 és 55 fontért, ami szerintem nagyon baráti ár érte, a Neroli kicsit túlárazza... Online a Shay&Blue honlapján is ennyibe kerül, 10 fontért szállítanak világszerte. 10 ezer párszáz forintért szerintem nagyon jó deal 30ml, főleg, hogy nagyon kevés kell belőle és tartós is.

Update 2: utánaolvastam, miért popcornos: mert vajas :D És tényleg, nagyon-nagyon vajas illatú. Szinte érzem, ahogy hízok tőle :D Nagyon finom.

Update3: hát úgy látszik a náci bőrkémiám őt sem kíméli. Most éppen "ünneplem a nőiességemet", szóval nem szedek gyógyszert pár napja és még ő is megadta magát (bocsánat, tudom, hogy too much information, de ez egy ilyen csajos oldal főleg, vagy mi, másnak hátha segít, hogy ilyenkor ne válasszon parfümöt). Konkrétan karcos férfias pacsuli nulla sóval, ami elég fura (rendes pacsuli, nem a pejoratív értelemben - bár nálam nem nyerő) szaga lett, az az igaz levakarhatatlan öregasszony szag, pedig már-már verset írtam ehhez a cukorsokkos csodához. Mondjuk ha azt nézem, hogy ennek a parfümnek a törzskönyvében az van, hogy uniszex, hát így megértem. De ettől függetlenül hisztis ovis módjára követelem vissza ezt a tökéletes illatot.

Oké, befejeztem, vettem egy 100 ml-set online és erre bíztatok mindenkit, sokkal jobban megéri. Nekem ez a nagybetűs szerelem parfümök közt, libabőrös leszek minden alkalommal, ha megszagolom, annyira imádom. Ezen felbuzdulva elkezdtem kiszelektálni a többi parfümömet, csak remélni tudom, hogy belátható időn belül a végére érek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol