Shay & Blue

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   13 900 Ft és 25 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Charbonnel et Walker készít egy különleges, tipikusan brit édességet, a tengerisós karamell trüffeleket (Sea Salt Caramel Truffles). A manufaktúra olyan hírnévnek örvend, hogy az angol királyi udvart is ők látják el. A Shay & Blue velük karöltve készítette a desszert alapján a Salt Caramel parfümöt, mely mára igazi kultusznak örvend. Karamell, gazdag bourbon vanília, tengeri só, tonkabab és szantálfa…

KERESEM! Shay & Blue Salt Caramel
Ár: Megbeszéljük! 🙂 , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Új, újszerű, használt üveges maradék , Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Shay & Blue Salt Caramel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1800 Ft, 10ml = 3300 Ft
Ár: 1800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
aidanne

2017. február 24.

Nagyon tetszik eben a parfumben, hogy ezt a ket osszetevot, mint a sot es a caramellt osszetettek. Nagyon jol mukodik a boromon. Igazan sis illatot kerestem, de fontos volt hogy ne legyen benne vetiver, vagy ne kegyen tul sos.. nem voltam egyszeru eset. A salt&caramel igazan isteni teli talalat lett :) edes is es sos is. En etelben is nagyon szeretem, tehat nem okozott nagy csalodast igazan ennivalo vagyok ha viselem 😀😀😀😀
Viccelt felre teve, egy nagyon jol megkomponalt illat! Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Viccelt felre teve, egy nagyon jol megkomponalt illat! Tetszik!

Scara

2017. február 18.

Isteni illata van, de sajnos az én bőrömhöz nem illeszkedik úgy, ahogy én azt gondoltam. Párszor próbáltam, de inkább új gazdát keresek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

emb1p3

2017. január 29.

Csak szobaillatosítóként tudok erre az illatra tekinteni, úgy négy pont, parfümként számomra teljességgel érthetelmezhetetlen. Tömény, sós karamella, némi mikróból épp kivett, frissen kipattogott popkorn felhanggal. Megenni megenném szívesen, magamra nem fújnám, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

GeorginaH

2016. december 11.

2016.12.04

Nem tudok elmenni szó nélkül mellette.
Egyszerűen ez az illat... maga az Ünnepek illata.
A kezdeti sós fuvallat egyáltalán nem tolakodó.
Ami utána jön, na igen -az már valami.
Finom, édes -de nem tolakodóan -szinte harapni való.
Karamellás-krémes vaníliás sütemény. Imádom.
Most,a hideg évszakban igazán megmelenget,
Tavasszal szerintem elveszíti a varázsát, gondolom már nem is így működne.
Bár végül most nem Ő jött velem haza
De még idén biztos beszerzem.
Komolyan vagyom rá 😄

2016.12.11

Sajnos a lelkesedésem alábbhagyott..
1 hete tesztelgetem a kis mintácskámat.
Illatoltam amikor csak lehetett..
Idővel kialakul benne egy "karc"
Mely a végső lecsengése.
Ha nagyon mélyen belélegzem még érzem
a tengeri sót benne- de sajnos
A krémes karamellának hűlt helye.
Sós karamell- jaj nekem...
Varázsát vesztette ,kár érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

2016.12.04

Nem tudok elmenni szó nélkül mellette.
Egyszerűen ez az illat... maga az Ünnepek illata.
A kezdeti sós fuvallat egyáltalán nem tolakodó.
Ami utána jön, na igen -az már valami.
Finom, édes -de nem tolakodóan -szinte harapni való.
Karamellás-krémes vaníliás sütemény. Imádom.
Most,a hideg évszakban igazán megmelenget,
Tavasszal szerintem elveszíti a varázsát, gondolom már nem is így működne.
Bár végül most nem Ő jött velem haza
De még idén biztos beszerzem.
Komolyan vagyom rá 😄

2016.12.11

Sajnos a lelkesedésem alábbhagyott..
1 hete tesztelgetem a kis mintácskámat.
Illatoltam amikor csak lehetett..
Idővel kialakul benne egy "karc"
Mely a végső lecsengése.
Ha nagyon mélyen belélegzem még érzem
a tengeri sót benne- de sajnos
A krémes karamellának hűlt helye.
Sós karamell- jaj nekem...
Varázsát vesztette ,kár érte...

Donna

2016. augusztus 9.

A buszon azon imádkoztam, nehogy a lány mellettem rosszul legyen. Nagyon édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

A buszon azon imádkoztam, nehogy a lány mellettem rosszul legyen. Nagyon édes.

egyboszorka

2016. június 13.

Sós karamell illatú parfüm. Hát, jó, értem én a viccet és a niche fricskát ( bár sajna az a gyanúm, hogy komolyan gondolták ), meg hű, de szuper sóskaramellaként illatozni, biztos étvágygerjesztő, jó érzés lehet desszertként feltálalódni, de ez nekem nagyon, de nagyon kevés, abszolúte ingerküszöb alatti, érthetetlen valami. Mint Heston Blumenthal és a molekuláris gasztronómia. Annyira kifinomult, hogy már az alapokat is lebontja. Mindegy, a végén a szantál azért még ott van a maga enyhén szúrós akkordjával...Erőltetettnek érzem ezt az egész játékot mostanság...Vagy csak vaskalapos, konzervatív és maradi őskövületvénasszony vagyok, vagy bezavart a legeslegújabb misszióm... Inkább, mint ez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Kardvirág

2015. december 4.

Uramatyám! Uramatyám! Szerelmes vagyok! Nem hiszem el ezt az illatot. KELL! Most azonnal. (de legkésőbb a fa alatt ott lesz) Első szaglásra olyan volt, hogy hmm, hát jó, ez tényleg olyan, mint a sós karamella, le a kalappal, hogy valaki ilyet csinál, de miért akarna bárki ilyen illatú lenni? De utána....nem tudom mi történt, de egyre csak azt mondogattam, hogy nem hiszem el ez mennyire rohadt jó. Csak óvatosan próbáljátok ki, mert erősen addiktív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Aimet

2015. november 9.

Nekem Ő KELL :)! kis mintám van belőle, tudtam hogy tetszeni fog :) és így is lett természetesen :) Érzem rajta a sósságot is, de valóban inkább a karamell édessége dominál. Múltkor csináltam sóskaramell öntetet, na pont ilyen illat lengte be konyhámat, lakásomat :) Tartós illat, órák után is érzem magamon.
5csillag jár neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

5csillag jár neki :)

babyface

2015. október 21.

engem nagyon emlékeztet a montale vanilliás illataira (főleg a vanille absolue-ra) nekem nagyon átüt ez a dohos, száraz vanília, talán már jobban is mint a karamell maga. a sósság az én bőrömön csak elvétve fedezhető fel (sajnos) és bár a parfümök terén édesszájú vagyok nekem ez az illat valahogy nem üti meg a mércét. ha hozzám vágnának egyet (nagy kárt nem is tenne bennem, mert műanyag az üvege...) elhasználgatnám, de számomra semmi extra más sós illataim simán kenterbe verik szegénykémet. tartóssága azonban a többi shay&blue-hoz képest meglepően jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

2015. október 7.

Kilóra megvettek ezzel az illattal, pedig nem egy nagyon összetett, rafinált kompozíció. Alapvetően karamell, némi sóval, és 1-2 óra után rajtam megjelenik egy icipici füstös zönge is benne. Indításakor "poros", száraz jellegű, aztán fokozatosan krémesebb lesz. Őszi-téli szív-és lélekmelengető gourmand-ság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol