Shiseido

Ár:   17 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   17 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatjegyek: lótusz, jázmin, bolgár rózsa, narancsvirág, gardénia, sylkolide, hinoki fa, pézsma

Shiseido Ever Bloom EDP 90 ml teszter
Ár: 9 500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: kép szerint kb 90/55 ml, Helyszín: Budapest, Újbuda-Allee vagy Örs vezér tere, fizetés: személyes átvétel vagy utalás után Foxpost, MPL csomagautomata
Shiseido Ever Bloom EDP kiadó
Ár: 2200.-/4000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

despoina

2017. május 8.

2016. május 2:
Névnapomra kaptam ajándékba szettben ami tartalmaz egy 50 ml. parfümöt, egy tusfürdőt és egy testápolót.
Érdekes, eddig soha nem került a kezembe a parfümériákban igy számomra ismeretlen illat volt. Annyira nem rajongok a Shiseidoért de egy kimagaslóan jó márkának tartom igy a minőség garantált. Kellemes, virágos, tavaszias illat csak a tartossága nem a legjobb. 1-2 óra után alig érezni és nekem picit gyenge. Visszavinni nem szerettem volna igy megtartottam. Ha én választottam volna akkor egy testesebb, erősebb illatra esett volna a választásom.

2017.május 8. : Imádom, Imádom és Imádom! A lehető legjobb parfüm. Nagyon finom virágos-édes illata van, meleg illat. Igazi tavaszi-nyári parfüm de télen is szívet melegítő illatkombináció. Nagyon örülök hogy megvan mert nagyon szeretem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

2016. május 2:

Cintia04

2017. március 28.

Nagyon, nagyon akartam ezt az illatot szeretni. Már egy jó ideje próbàlom, használom, tesztelem de rajtam egy tömény narancsviràgos illatfelhő lesz. Lágyság, virágözön sajnos elmarad. Egy az egyben Roberto Cavalli eau de parfum narancsvirág... csak a Roberto rajtam sokkal jobban, szebben tisztul le. Pedig pontosan a szőlő asszociáció miatt vettem belőle mivel sokan írtàk, hogy nagyon finom virágos, szőlős illata van. Rajtam sajnos ebből semmi sem érződik. Tartóssága viszont nagyon jó. Most 3 csillag mert vannak nála sokkal rosszabb, pocsékabb illatok ő legalàbb narancsvirág de az nagyon. Még nem adom fel de kicsit szüneteltetem talán lesz belőle valami később a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

szilva82

2017. március 20.

Nomen est omen.
Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Nomen est omen.
Ennyi.

senskin

2016. szeptember 23.

Csábító volt az üvege, ezért is vettem le a polcról. Nem hittem benne, hogy tetszeni fog. Ám, megtörtént a lehetetlen és mégis megtetszett. Nem tehetek róla, de egyből szerelembe estünk ami tőlem a rózsaszín parfümök terén szokatlan. Egyszerűen édesen lágy volt, mint a csók, ami körbeöleli a lelket...
UP: Sajnos nem veszem meg, mert közbejött egy másik parfüm. Ő csak plátói. :)

UP: Na, na. Valami fura utóillata van, ami nem tetszik. Ez hat túl kommersznek.Sajnos, tényleg csak egy enyhe villanás volt, de messze messze van attól amilyet én szeretek.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

UP: Sajnos nem veszem meg, mert közbejött egy másik parfüm. Ő csak plátói. :)

EvilQueen

2016. június 27.

Elsőre kedvelem, meglátjuk mennyire tartós és mennyire lesz az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Elsőre kedvelem, meglátjuk mennyire tartós és mennyire lesz az én illatom.

rowan

2016. június 2.

Hát, olyan kis aranyos illat. Első fújásra nem túl meggyőző, de aztán megszelidül, és édes cukorbaba lesz belőle. Inkább bájaikat felfedező tinilányoknak tudom elképzelni, mintsem érett nőknek. Kicsit olyan "gyere, ronts meg!" üzenete volt a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

ladora1004

2016. április 29.

Múlt hétvégén anyával a Douglasban nézelődtünk, majd nagy boldogan ezt a kis parfümöt hozta oda hozzám, hogy szagoljam meg, milyen jó illata van. Ez eddig nem is lenne baj, ha nem ezt az illatot használnám már hónapok óta.... ez is csak azt a sejtésemet erősítette meg, hogy mások abszolut nem érzik rajtam, pedig alapvetően tetszik az illat :( ezt még elfújkálom magamra de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

nagyheni92

2016. április 8.

Nekem nagyon tetszik! Először tömény, de párperc után sokkal jobb lesz az illata. A munkahelyemen is észrevették, hogy új a parfümöm. Számomra ez vmi más és különleges, igaza tavaszi különleges illat amit kerestem. Na de lehet, hogy ha el fog majd fogyni nem ezt veszem meg legközelebb. Ettőlfüggetlenül nekem nagyon bejönn. Fiatalos és erőskarekterűeknek ajánlom. Bár mások először egy régebbi pacsulira emlékeztették ezt a parfümöt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

aidanne

2016. március 31.

Ertetlenul allok a velemenyek elott! Ez a parfum elragado! Igaz, nem tartom mar olyan jelentos termekek ek a 2012 utan gyartott illatokat ( lehet tevedek s ez korabbi) de en egy igazan jo minosegu illatot erzek ebben a csodaszep uvegben!
Elso illatolasra egy finom igazan noies illatokban gazdag parfumot ereztem, es a borproban sem bukott meg. Elegge tartos, de az en boromon linearis illat, semmi csavar de nekem pont ez tetszik. Hozza amit kell, igy nem kezdek el arrol irogatni, mikor mi jon elo belole... Fantasztikus illat. Fantasztikus uvegben. Beszerzem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

andrea91

2016. március 14.

Az fogott meg benne elsőre, hogy kifujaskor megcsapott egy isteni műszőlő illat (elfogult vagyok, szamomra ellenállhatatlan illat:)) - nem tudom miknek a fura összjátéka ez, de kellemes meglepetés volt! Aztan eltelt egyetlen perc, ez eltunt teljesen, és ugyanolyan lett rajtam mint pl a zen sun - Hasraütés szeruen össedobott gyomorforgatóan szintetikus tingli tangli valami, ami max egy avon kategoria... Ekkora már kifejezetten borzalmas volt, es nagyon hányingerem lett. Eszeveszettül siettem levakarni magamról...
Nem is értem amúgy mit gondoltak amikor ezt piacra dobták... Nekik ez rendben volt? Érdemes volt a shiseido név alatt dobpergéssel debütálni? Maximum azt tudom elképzelni hogy összeültek hogy Hmmm valamit piacra kéne dobni, kell a pénz...
Remélem a környezetemben sem fogja használni senki soha. Ámen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Remélem a környezetemben sem fogja használni senki soha. Ámen.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.