Shiseido

Ár:   17 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   17 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatjegyek: lótusz, jázmin, bolgár rózsa, narancsvirág, gardénia, sylkolide, hinoki fa, pézsma

Shiseido Ever Bloom EDP 90 ml teszter
Ár: 9 500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: kép szerint kb 90/55 ml, Helyszín: Budapest, Újbuda-Allee vagy Örs vezér tere, fizetés: személyes átvétel vagy utalás után Foxpost, MPL csomagautomata
Shiseido Ever Bloom EDP kiadó
Ár: 2200.-/4000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

HDR

2016. március 11.

1/1-ben Impulse dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

1/1-ben Impulse dezodor.

banyadék

2016. március 10.

Amikor megjelent és megszaglásztam, beleszerettem. Jó párszor próbálgattam még, mikor parfüméria közelben jártam és elhatároztam, hogy ő lesz a tavaszi illatom. Szerencsére találtam egy kisebb kiszerelést belőle és boldogan fújtam magamra, de sajnos mostanra elmúlt a varázs. Tartósságát jónak értékelném, az illat is szép, virágos, tényleg tavaszi, de úgy érzem nem illik hozzám. Eladó a mini példányom, arra tökéletesen megfelel, hogy kipróbáld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

leila0803

2016. március 9.

Kellemes virágillat. Friss. Nem bántó. De semmi extra az én számomra. Ezt el tudom képzelni irodai illatnak, ha valaki nem akar kitűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

skin

2016. február 24.

Első szippantásra finom aztán jön a borzalom, valami locsolókölni utóhatásasl. A csomagolás szép csak ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 24.

miko02

2016. február 24.

Nekem egy 8 ml-es mintám volt belőle, de ezt is hónapokig tartott elhasználni. Nem azért, mert annyira tartós, hanem amiatt, mert kizárólag az "otthon ülős" napokon jutott eszembe, amikor csak azért parfümöztem, hogy az agyamban ki legyen pipálva ez a napirendi pont is. Ha társaságba megyek, eszembe sem jutna magamra fújni ezt a parfümöt. Az illata nagyon hasonlít azokra a lötyikre, amiket húsvét előtt locsolókölni címén találni a hipermarketek polcain, 300 forintért. Pénzt sosem adnék érte, és több mintának sem örülnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

gina82

2016. január 26.

Hűha,nagyon durva.De jó értelemben.Múlt héten kedden megszaglásztam és teljesen elbűvölt.Rendkívül tartós,délelőtt 11-kor fújtam egyet a csuklómra és este még kilenckor is olyan intenzív illata volt,hogy folyamat a férjemnek mutogattam :) Nem hagyott nyugodni,így meg vettem szombaton.Mintha 3 óránként változna az illata,először friss virágos,aztán kicsit édeskés beütése lesz.Tegnap reggel elmentem dolgozni 5-kor fújtam be magam és este 11-kor mikor haza értem a munkából még mindig nagyon érezni lehetett.Imádni való.Azt mondtam a férjemnek meg a barátnőmnek:"Érzed ahogy nyílnak a virágok? " Én így tudom leírni,ez jut eszembe ha megszaglászom vagy használom.Csak ennyi,hogy nyílnak a virágok és az olyan csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

zsebibaba

2016. január 26.

Az első pár pillanat mennyei......megszagoltam, és uhhh. Később azonban, az én bőrömön átalakul egy "öreges" illattá. Pedig, mint írtam is, a kezdés az mennyei. Annyira sajnálom.....:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 26.

astarta

2016. január 25.

Huhh, meglep hogy sokan ennyire leértékelték. Nálam szerelem volt elsö szippantásra. Douglasban találtam rá, véletlenül. A Zen-t akartam megszagolni, mert sokan dicsérték, de nekem nagyon nem jött be. Ö meg ott állt mellette, gondoltam hátha. Ès rögtön elbüvölt. Annyira hogy haza mentem, és nem hagyott nyugodni, másnap rendeltem egy 50 ml-s üveggel belöle. Tiszta, virágillat, de van benne valami ami különlegessé teszi, a legjobb szavam rá az elbüvölö. Imádom. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

anett9

2016. január 23.

Ez a parfüm rajtam csodálatos.
A vélemények és az üvegből szaglászás miatt egy kicsit kételkedtem benne, de szerencsére hallgattam a szívemre és megvettem.
Használat közben derült ki, hogy ez az illat nem csak tartós, szép és különleges, de ráadásul csodálatosan passzol is hozzám. Diszkrét, elegáns. Én munkába használom, eddig még csak dicséretet kaptam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Ez a parfüm rajtam csodálatos.

vaczkor

2016. január 15.

Karácsonyra parfümöt kaptam és (több nap alatt) megszámlálhatatlan végigszimatolt minta után ezt választottam. Szerelem. A friss tavaszi virágos rét mellett van benne egy édesebb, mélyebb illat, ami nekem mangós, de valszeg a rózsa benne ilyen. Őrjítően finom illata van. Díszdobozos kiadásban kaptam a Kari miatt, egy testápoló és egy tusfürdő van mellette, ugyanilyen illatúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.