Shiseido

Ár:   17 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   17 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatjegyek: lótusz, jázmin, bolgár rózsa, narancsvirág, gardénia, sylkolide, hinoki fa, pézsma

Shiseido Ever Bloom EDP 90 ml teszter
Ár: 9 500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: kép szerint kb 90/55 ml, Helyszín: Budapest, Újbuda-Allee vagy Örs vezér tere, fizetés: személyes átvétel vagy utalás után Foxpost, MPL csomagautomata
Shiseido Ever Bloom EDP kiadó
Ár: 2200.-/4000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

szeliger

2016. január 7.

0,8 ml kisfújós minta. Kifújáskor is már vegyes virágos illat, dominálóan rózsa és narancsvirág. Ettől az illat friss, könnyű és világos, jókedvű és játékos. Az én bőrömön a parfüm jellege alig változik, viszont elég gyorsan csendesedik, tartóssága kb. 4 óra. Lehet, hogy csak az orrom szokja meg nagyon gyorsan, de pár óra múlva tényleg nem érzek belőle semmit, csak ha megdörzsölöm a bőrömet. Igaz ez a hatósugarára is, kifújáskor csak úgy ontja magából az illatot, de a buborék nagyon gyorsan zsugorodik. Ez az oka annak, hogy a minta két nap alatt el is fogyott, állandóan rá kellett fújkálnom. Kényelmes, komfortos illat, ugyanakkor szerintem elég jellegtelen, nem hiszem, hogy felismerném. A derűs hangulata miatt jószívűen négy csillagot kap tőlem, de a minősége és az ára nem jogosítja ennyire sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

Visine

2016. január 1.

Soha nem gondoltam, hogy valamelyik rózsaszín illat tetszene, eddig! Van benne rózsa, jázmin, kevés narancsvirág (szerencsére), s a végén egy puha, púderes, meleg illattá alakul a bőrömön. Meglepetés! Szeretem! :-) Ja, és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 1.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2015. november 27.

Én eddig még csak kóstólgattam,teszteltem a bőrön is.Már a látványa elsőre megfogott, majd kíváncsivá tett, mi lehet az üvegben?! Számomra, ez egy csodálatos érzéki, női illat. Nagyon kifinomúlt, bájos nő illata ez. Olyannak akinek a társasága kellemes, vonzó. Jó vele lenni. Ez az illat még csak rásegit,hogy az ilyen nő aurája még erőteljesebb legyen. Ez egy shiseido! Ez nem "Barbi "lánykák illata... És nem is tiniknek készült....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 27.

Timi8

2015. november 14.

Nekem pedig kellemes meglepetés volt beleszippantani! Nem preferálom a virágillatokat, de ez jòl sikerült tiszta édesen friss, krémesen lágy. Szerencsére a sablonok közül semmi citrusos, vagy émelyìtő fehérvirágos (na jò, a jázmin is fehér virág, de finoman van jelen) se besavanyodòs ròzsás stich-et nem véltem benne felfedezni ìgy számomra kellemes, bőrömön finoman bontakozik ki, viszonylag lineáris, fás leszáradással. Megvenni nem fogom, de szìvesen illatolnám a közvetlen környezetemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Villango

2015. november 14.

Nekem sajnos nagyon nagy csalódás :( semmi kifinomultság nincs benne, nagyon drága és inkább egy középkategóriás kissé proli (elnézést!!) parfümnek mondanám csak az illata alapján, pedig a márkát magát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

rekag

2015. október 27.

Nekem nagyon tetszik, bár én elfogult vagyok a jázminos virágillatokkal. :) Az elején egyébként egyértelműen fehér virágos illat, aztán ahogy leszárad már egy fáradt, kissé fás, pézsmás virágos illattá szelídül, amit én nem neveznék sem unalmasnak, sem barbisnak (attól kifejezetten messze áll), sem szintetikusnak. Persze ez egyéni ízlés és főképp bőr kérdése, mindenkin másképp viselkedik, rajtam nagyon különleges volt. A tartóssága meglepően jó, általában a virágos illatok nem szoktak túl tartósan megmaradni a bőrön, de ezt még jópár óra múlva is éreztem. Számomra tökéletes őszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

borntobe

2015. október 25.

A rózsával és pézsmával nálam nem lehet mellélőni, de ez elég gyenguszra sikerült, bájos, könnyű kis valami, agyonvágja a jázmin, barbikirálylányoknak ajánlom. Nem rossz, mert nem az, de borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Wacskamati

2015. október 25.

Szerintem nagyon finom illata van. Már többször teszteltem, és a tartóssága is rendben van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

senskin

2015. október 13.

Csábító az üvege, ezért is vettem le a polcról. Nem hittem benne, hogy tetszeni fog. Ám, megtörtént a lehetetlen és mégis megtetszett. Nem tehetek róla, de egyből szerelembe estünk ami tőlem a rózsaszín parfümök terén szokatlan. Egyszerűen édesen lágy volt, mint a csók, ami körbeöleli a lelket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

nyarigabi

2015. október 13.

Na ez az a narancsvirágos borzasztóság, amit nem tudok elviselni. Akinek tetszik ez a parfüm, feltétlenül szagolja meg a Baba narancsvirágos tusfürdőjét, ugyanez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.