Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ciprus

2016. július 5.

Hát én imádom alapozáshoz használom már vagy 3 éve a tisztítása igaz az nehézkes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

gyeneserita14

2016. június 11.

ha valamivel lehet alapozni akkor ez az !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

ha valamivel lehet alapozni akkor ez az !

leila0803

2016. május 30.

Ezzel, illetve kézzel vagy rosszabb minőségű ecsettel felvinni az alapozót, hát kérem, nem ugyanaz! Nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, teljesen más a fedés. A Dougles-es eladónő megrovó nézése megmaradt bennem, amikor azt mondtam, hogy a másik ehhez képest nem tud semmit. :):P
Update: szuper tenyleg! a kezzel felvitelhez kepest szerintem kb. 8-10-szer tovabb tart az alapozom, szoval miota megkaptam ajandekba szerintem sporoltam vagy 20ezer Ft-ot. ES olyan idot allo, mintha tegnap vettuk volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

umpalumpa

2016. május 15.

16.04.09: Már régóta szerettem volta egyet magamnak.Drágálltam nagyon, így amikor egy kedves KM-esnél olyan áron láttam, hogy vétek lett volna kihagyni, lecsaptam.
Első reakcióm rá, hogy milyen kis aranyos, pedig láttam Dögleszben, de kézben más.
Nagyon kedvelem az RT alapozóecsetet, de ez még annál is szebben teríti ugyanazt az alapozót. Kicsit kellemesebb is a simogatása. Hasonló a tapasztalatom (pár napos, de sztem ez nem fog változni), mint az előttem íróknak, hogy kicsit több anyagot nyel el, mint szeretném és alaposabb mosást igényel, mert nehezen adja ki a festéket. Ez a leglassabban száradó sminkeszközöm. A törülközőtartóra gumizom fejjel lefelé, mint a többit is mosás után, és majdnem 18 óra szükséges a teljes száradásig. Emiatt nem lesz minden nap bevethető. Pozitív tulajdonsága még a kicsi feje, mert szem körül, orrnál is jól odafér.
Nem tökéletes, de amennyiért vettem, jó üzlet volt és szeretem használni.
05.15: Kedvenc lett. Megelozte az RT alapozoecsetemet. A tisztitasa tovabbra is nehezebb, de a leheto legtokeletesebben teriti a bb-t es alapozot. Ha tonkremegy eselyes, h ujra beszerzem. Csillagos 5-osre javitom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Nem tökéletes, de amennyiért vettem, jó üzlet volt és szeretem használni.

Isabelle

2016. március 12.

2 hónapja használom és szeretem. igaz eddig nagyobb ecsettel dolgoztam, de ezzel precízebb az eldolgozás a szem és orr környékén. Nekem nem szív be sok alapozót, ugyanannyit használok, mint más ecseteknél. A tisztítás sem komplikált és 1 perc alatt tökéletesen tiszta lesz. Sima mosószappant használok minden ecsethez, jól tisztít és a szálak puhák maradnak. Utazáshoz is tökéletes, a 2 hónapos használat után sem látszik egy karcolás sem a nyélen sem kopottság, így maximális csillagot kap tőlem.Igaz, eredeti áron nem vettem volna meg, féláron viszont jó befektetésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

pannid

2016. január 31.

Akciósan vettem, nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódást okozott.. Nagyon sok alapozót vesz fel, szinte "eszi", és tisztítani is nehézkes volt (most már könnyebb, sebbenzinnel). Én egy olcsóbbra cseréltem, és csak akkor használom, ha utazom, mert akkor praktikus a kis mérete miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Zsoleszka

2015. december 10.

Nemrég kaptam, de mar imádom, alap felszerelés lett!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Nemrég kaptam, de mar imádom, alap felszerelés lett!:)

Trixi

Korcsoport: >54
2015. december 1.

Amíg nem ismertem ezt az ecsetet, fogalmam sem volt, milyen a tökéletes ecset. Perfect.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 1.

dendi

2015. november 8.

Legkedvesebb alapozóecsetem. Mérete pont megfelelő. Kb. 3 éve használom, soha egy szőrszálat sem hullajtott. Könnyen tisztítható. Nagyon puha, és tökéletesen dolgozik, nem hagy csíkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Vikcike

2015. október 30.

Kedvenc alapozóecsetem, imádom, hogy ilyen kis bumszli, nagyon könnyű vele dolgozni, tökéletesen el lehet oszlatni az alapozót, ezáltal az kevésbé fogy! Nem csíkoz, nem lesz foltos a végeredmény, hanem egyszerűen tökéletes!! Minden fillért megér! Tisztántartani is könnyű, sebbenzin, vagy ecsetmosó-folyadék pikkpakk kiszedi a bent maradt alapozót, nem kell órákig sikálni! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.