Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vica85

2015. április 9.

Több, mint három éve használom és még mindig töretlen a szerelem. Főleg a szemem és orrom körül használom, de ha rászánom azt a plusz egy percet, hogy az egész arcom ezzel alapozzam, akkor tökéletes bababőrt varázsolok magamnak. A mosást picit macerásnak tartom a tömöttsége miatt, de bőven megéri, ráadásul semmit sem változott a minősége ennyi idő és rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

j.sule

2015. február 8.

Nagyon megszerettem, pedig csak rövid ideje az enyém :). Itt vettem, a piactéren, és igen jól dolgozik a kicsike. Nincsenek csíkok, az orromnál és a szemem körül is jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 8.

Wey1122

2015. február 3.

Már hónapok óta használom,bevallom kicsit skeptikus voltam vele kapcsolatban,hisz 20 éven keresztül mindig az ujjaimmal vittel fel az alapozót.
Na de gondoltam,ha ennyi pozitív vélemény van ez csak jó lehet és tényleg igaz! Double Wear alapozó amúgy elég nehéz szépen eldolgozni,mert baromi gyorsan szárad,de evvel egy álom.Szép egységes arcszínt ad,pedig már nem vagyok 20 éves!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Ewyca

2015. január 15.

most vettem egyet újonnan 70% os akcióban egy bolt bezáráson.egynelőre tesztelm,de 3300 ft-ot szerintem már most megért..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

fruzsinap

2014. november 2.

Fél éve van meg ,szeretem,mert ezzel szépen tudom felvinni az alapozót az arcomra,szépen,finoman dolgozza bele a bőrbe.Kézzel és Beauty Blenderrel sem értem még el ilyen eredményt.Nem hullajtja a szőrét,még egy szál sem hullott ki.De egyszerűen lehetetlen megtisztítani.Mindig marad benne kis festék,és az első mosás óta nem állt vissza az eredeti formájára,kicsit eldeformálódott,hiába csinálok vele bármit is és így veszít az értékéből,már nem működik olyan jól..:(( Így nekem csak három pontot ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 2.

juditviktoria

2014. november 2.

Már egy éve megvan és a beauty blender mellet őt használom a leggyakrabban!
Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Már egy éve megvan és a beauty blender mellet őt használom a leggyakrabban!
Imádom <3

Bajbus

2014. november 2.

Hype ide vagy oda, ez igen is egy nagyon jó ecset! Amennyi alapozót felvesz, szépen le is adja, a szálak felülete egyáltalán nem marad festékes! Az ecset belseje minimálisan megszívja magát ugyan, de ecsettisztítóval gyönyörűen kijön, mosást követően makulátlanul tiszta, origin állapotában tündököl. Az én alapozómat gyönyörűen teríti, nem csíkoz. Persze 10ezret nem adnék érte, de egyetlen egy ecsetért sem! :) 6ezret simán megért, én bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

p.patri92

2014. október 7.

Ahogy régebben írta valaki, én sem értem ezt a hatalmas hisztériát az ecset körül.. elolvasva a sok jó véleményt nem tudtam ellenállni neki, szerencsére """ csak """" 6000 párszáz FT-omba került (iparfumeria).
Már több mint 1 hónapja használom. Nem tudtam teljesen megtisztítani, valamiért mindig maradt rajta alapozó, hiába csináltam vele akrámit és mostam át többször. Nekem csíkoz. Tény, hogy puha, pici, egyszerű használni, de csíkoz. A teljes ára (10 körül) abszolút pénzkidobás szerintem. Ha nem lenne ilyen drága, az sokkal korrektebb lenne. Az ára, a csíkozása, és hogy nem lehet rendesen kitisztítani ( sebbenzinnel+alkohollal), emiatt nálam eléggé leszerepelt, ennyi pénzért szerintem vannak jobb ecsetek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

S.Merci

2014. október 4.

Jól körüljártam az ecset témát, mivel egy-két gagyi ecsetet és szivacsot leszámítva, még nem volt soha igazi alapozó ecsetem. Igazából kezdetektől kezdve szimpatizálok az ecsettel a kicsi mérete és az isteni puha szőre miatt. Névnapi ajándékként megkaptam a páromtól, és azóta is csak áradozok róla. Az alapozásom tartós, egyenletes és tökéletesen a bőrömbe olvad. Gondoltam, hogy szebb lesz majd az összkép, mint amikor a kezemmel ügyködtem, de ez túlszárnyalta az elvárásaim. :) Én a korrektort is ezzel dolgozom el, és annyira jó, hogy nem is látszik, hogy ott van. Legelső alkalommal volt benne egy kiálló szál, az ki is hullott, de azóta semmi. Remélem sokáig tudom használni, mert egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Pocok1972

2014. október 3.

Addig addig olvastalak benneteket, hogy beruháztam rá. Évek óta terveztem, most eljött az ideje. Hazarohantam, és izibe kipróbáltam. Azt kell mondjam, fantasztikus. Sokkal kevesebb anyaggal sokkal szebben ki tudom sminkelni magam. A végeredmény még engem is meglepett, ugye nem vagyok már mai csirke, nem is vártam ilyen hatást, de mint a photoshop komolyan :) előbb meg kellett volna vennem, kár volt ennyi ideig húzni. Én ajánlom mindenkinek, bár drága de nem is egy-két évre veszi az ember, ha mondjuk 5 évre elosztom már nem is vészes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 3.