Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Quebeck

2014. július 22.

Szóval, én is megvettem ezt a "csodát". Magamról annyit, hogy nagy Shiseido rajongó vagyok, elég sok terméküket használom (már amikor a pénztárcám engedi). Eddig sajnáltam rá a pénzt, de rájöttem hogy nem lehetek ilyen könyörtelen magamhoz, tehát megvettem. Hát, nem bántam meg, sokkal előbb kellett volna rá beruháznom. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, szinte alig vesz fel anyagot, könnyű használni és nem ragad bele az alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

backardi165

2014. július 14.

Sziasztok!

Több hét keresgélés után végre úgydöntöttem megrendelem ezt a fantasztikus alapozó ecsetet! Legjobb döntés volt amit hozhattam! Kiválóan eldolgozza a MAC alapozótol kezdve a BB krémen át az összes féle fajta alapozót . Nagyon elégedett vagyok vele! Kevés alapozó használatával is gyönyörűen el tudom fedni a bőrhibákat és egyáltalán nem szívja magába az ecset.Nem hullajta egyáltalán a szőrét sem, iszonyu kellemes érzés ezzel a puha szálakal eldolgozni az alapozót és nem kell szenvedni vele , hogy csíkos lessz az arcom vagy foltos! Szóval aki most keresgél és gondolkodik rajta , hogy meg e vegye hát én azt mondom ne keresgéllj tovább VEDD MEG!!!! Én a parfums.hu oldalon találtam rá 5790Ft-ért és 2 napa alatt megkaptam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Sziasztok!

vadike

2014. július 1.

Nincs összehasonlítási alapom, mert ő az első alapozó ecsetem ( eddig ujjal operáltam :)) , de az biztos, h imádom! Nagyon könnyű használni! Kb 1 éve használom, és semmi baja, egy szál sem jött ki még belőle! Egyedül az ára ami negatívum! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

baobe

2014. június 4.

Több mint másfél éve használom, s ugyanannyira elégedett vagyok vele, mint az elején.
Sőt, annyira nagy szerelem, hogy képes voltam beszerezni belőle egy másodpéldányt, DE nem ezt, hanem egy BöszEcsetet. A webshopjukban nézelődtem, mikor megláttam a 6047-es ecsetet. Már a kép alapján is azt mondtam, jé, ez a Shiseido "ecsetem". Elmentem a boltba (más ecsetekért), s megnéztem ezt is. Hosszabb a nyele, ott azt hittem, kicsit nagyobb a feje is.. s elcsábultam, megvettem, 4600 Ft-ért. Itthon összehasonlítva a kettőt... hát ... nagyon jó koppintás, s nem negatív értelemben. Ha valaki sokallja a Shiseido ecset árát, bátran ajánlom a 6047-es BőszEcsetet, kevesebb, mint féláron. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy netán hullik-e, de már évek óta van néhány ecsetem tőlük, s azokkal semmi probléma nincs.

2012. október:
A neten fellelhető vélemények alapján, meg a boltban történő alaposabb megszemlélés után, nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és megvettem. Pedig már volt teljesen jó minőségű alapozó ecsetem.
Nem csalódtam benne, tömör, puha, szépen lehet vele dolgozni. Mivel kicsi a feje, bárhova felvihető, egyenletesen eloszlatható vele az alapozó. Nemcsak folyékony alapozóhoz jó (azzal általában az összes jobb minőségű ecset megbírkózik), kipróbáltam kompakt alapozóval is - mivel elég tömör a feje -, azzal is boldogult. Elég pici az egész, a szára se túl hosszú, akár hordozható ecsetnek is ki lehetne nevezni, csak ahhoz kellene neki valami jó kis védőtok, amit sajnos nem adnak hozzá. (Ekkora összegért már igazán megtehetnék.)

{Benzines ecsettisztításhoz egy vélemény: Mivel a benzin az egyik legjobb oldószere a ragasztóknak, bármilyen - vízzel le nem mosható - ragasztót (üvegekről címkemaradványok, stb.) benzinnel szoktam eltávolítani. Bár én is sok helyen olvastam, hogy benzinnel kellene tisztítani a sminkecseteket, eszembe se jutott megpróbálni, hisz az ecsetszálak is ragasztóval vannak rögzítve, s akármilyen óvatosan is bánnánk a benzinnel, óhatatlanul bekerülhetne a ragasztott részhez, ami meg a szálak hullásához vezetne. Akkor már inkább az alkohol, az nem oldószer, vagy legalábbis nem olyan erős oldószer, mint a benzin, viszont fertőtlenít.
Én egyszerűen a folyékony kézmosó szappannal, majd tiszta vízzel tisztítom az ecseteket, s még annál is vigyázok, hogy ne folyjon a víz a foglalatba, vízszintesen, vagy ha lehet kissé lejtősen, fejjel lefelé szárítom őket.}

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

2012. október:

angi9207

2014. április 20.

Megtörtént az, aminek már nagyon régen meg kellett volna... Most már totál biztos, hogy valami nincs rendben velem, hogy képes vagyok majd' 10 ezer Ft-ot kiadni ezért a micsodáért a kis minimálbéremből.
DE!
Hiába egyik szemem sír, a másik nevet, mert ennyiért nem engedhetném meg magamnak, hiszen a 4 ezer Ft-os BH púderecsetemet is sírva vettem meg, de hihetetlen boldog vagyok, hogy mégis landolt egy nálam, mert ezzel öröm lesz a sminkelés.
Megfogadtam az egyik hozzászóló tanácsát, így mielőtt eszetlenül rohangáltam volna egyik üzletből a másikba, körbetelefonáltam a Müllert és a Douglast. Mikor a Müllerben azt mondták, hogy elfogyott, teljesen összetörtem, na de még hátra volt a Douglas. Ott még éppen volt egy darab, félre is tetettem. Aztán meló után rohantam is érte. :)
Alig vártam, hogy hazaérjek, egyből kipróbáltam, és kb. az volt a reakcióm, hogy "Ez nem lehet igaz!" Eddig egy 1500 ft-os lapos fejű ecsetet használtam... Ég és föld a kettő között a különbség. Gyönyörű egyenletes, nincs csík, a kinyomott alapozót egy az egyben felhasználja, nem szívta magába. Olyan nagyon puha, hogy az elmondhatatlan! Az előző ecsetem (ami már a kukában landolt) szabályosan szúrta az arcom... Ő pedig valósággal kényezteti, minden egyes ecsetvonás isteni vele. :)
Igenis számít, hogy milyen ecsettel visszük fel az alapozót! És igen, ennek az ecsetnek ott a helye minden olyan nő táskájában, aki nap mint nap sminkeli magát. Szerintem alap darabnak kellene lennie ENNEK az ecsetnek.
Ha lehetne 100*-ot adnék a külső, a használhatóság, a végeredmény, és a puhaság miatt. Nagyon jól kitalálták! Ő AZ ECSET!
Úgyhogy csajok, vegyétek, vigyétek, kuporgassatok rá, mert NAGYON NAGYON megéri!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

DE!

Musil

2014. február 7.

Ez a "mindennap bejárok a Müllerbe megsimikézni a Shiseido ecsetet" valami irtó beteg dolog, de bevallom én is már egy jóideje űzöm! :D Na de végül én is megtörtem, lecsaptam rá, és jól megvettem, úgyhogy biztosan a sminkpokolban fogok rohadni érte!
Nem alapozóhoz, hanem púderhez vettem. Nagyon tetszik a kis mérete, szimpatikus hogy nem a megszokott ronda nagy bumszli ecset! Hát mit is mondhatnék még? A nevében is benne van, hogy perfekt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

rlathka

2014. február 6.

Kb 2 hónapja vettem és imádom, bár nem használok sűrűn alapozót... de mielőtt bárki azt hinné, hogy megbántam, hát nem! Csodás ecset, néha csak úgy végigsimogatom vele az arcomat, annyira jó érzés! Tudom, hogy ostobán hangzik, de előtte kb fél évig bejártam egy Müllerbe hazafelé és mindennap megsimogattam a teszter ecsettel a kézfejemet és most már a sajátommal simogathatom az arcom :3 Hülyeséget félretéve, én próbáltam több alapozót eldolgozni vele és a finish mindig tökéletes lett, nagyon sajnálom, hogy a siseidonak nincsenek ecsetei úgy mint a MACnek vagy a Bobbinak.... :( Mert ez az ecset TÖKÉLETES! (Talán lehetne hosszabb nyele, de a hosszú ecsetnyél hiánya nem von le az érdempontjából!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

dor1

2014. január 8.

Az itteni vélemények alapján ruháztam be ebbe az ecsetbe. És első pillanattól kezdve megszerettem! Megfelelő a szőrhosszúsága, tömöttsége, alakja, mértete. Szépen lehet vele dolgozni. Kicsit furcsa volt először, mikor a boltban a kezembe adták, hogy milyen rövid a szára, de nem okoz problémát, legalább könnyebben szállítható. Izgultam, hogy nehéz lesz beszereznem, mivel előttem sokan írtátok, hogy nehezen kapni, (főleg így ünnepek után) de még volt vagy négy a boltban :-) (Douglas)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Gabriella1979

2013. december 27.

Ez az ecset annyira jó, hogy nekem kettő is van belőle: egyiket folyékony dolgok elkenésére - alapozó vagy BB krém, néha korrektor is - másikat púder felvitelére használom.
Ezen kívül Armani, Mac, Bobbi Brown, Clinique és Sigma ecseteim vannak, de szerintem magáért beszél, hogy ebből kétszer ugyanazt megvettem és a többi labdába sem rúg mellette...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

ancsibancsi

2013. december 21.

Ezt hozta a a kedvesem személyében a Mikulás! Jajj mindjárt ki is próbálom!!! *.*

Megérett az idő a véleményezésére. Nem szeretném nagyon ragozni, leírtátok már előttem részletesen.
Egyszerűen tökéletesen láthatatlanul eloszlatja az alapozót. Gyorsan és szépen lehet vele dolgozni, kényelmesen kézreálló a kialakítása és nem túl hosszú a nyele. Egy szála sem hullott még ki és nagyon finom puha ecset. Fényévnyi különbség van ezzel felrakni egy alapozót vagy ujjal/szivaccsal.
Szerintem TÖKÉLETES!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Szerintem TÖKÉLETES!