Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Aaaudrey

2013. november 21.

Én mindig kézzel vittem fel inden alpozómat. Aztán az itteni vélemények meggyőztek, hogy érdemes lenne beruházni egy ecsetre. Sokáig filóztam kaidjak-e érte enynit, de végül kuponnal, akciósan megvettem ezt. Összehasonlítási alapom ugyan nincs, de nagyon szeretem! Kicsi, tömör sörtéjű, rövid nyelű, könnyű vele dolgozni. Lassan egy éve van meg, nem bántam meg, hogy beruháztam rá.
Azt én is nagyon sajnálom, hogy enyni pénzésrt nem adtak hozzá tokot. :( Én megőriztem az eredeti műanyag dobozát, abban tartom, viszem magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Avicky

2013. november 8.

Eddig kézzel kentem fel az alapozót, de most már soha többet! A korrektort is csak ezzel viszem fel és tökéletes a sminkem. Eddig azt hittem, hogy semmi nem hiányzik az életemből, mert nem ismertem ezt az ecsetet. :-)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

guccigirl

2013. október 14.

Csodálatos és mindent elsöprő szerelem. Tökéletes, bár ez a nevében is benne van, és ez ezúttal nem csak marketing, hanem tényközlés.Nagyon jól kézre áll, könnyű vele dolgozni, adja magát, hogy hogyan kell vele alapozni. Nagyon sűrű, tömött a feje, kissé ferde vágású. Még egy színezett hidratálóból is képes kihozni a maximumot, tényleg gyönyörű a végeredmény. Ha reggel használat után kimosom, másnapra tökéletesen megszárad (vicces, de volt olyan ecsetem, ami tovább száradt, mint a mosott ruha!). Nem kis beruházás, ez tény, de ha az ember osztogat, szorozgat, akkor rájön, hogy jobb egyszer egy jó, és tartós ecsetet megvásárolni, mint sok olcsóbbal kísérletezgetni. Én jó szívvel ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

fruzsicaaa

2013. október 1.

Hat, verzik a szivem, de ez az ecset NEM JO! :(
Tul kicsi, tul kemeny... A vilag osszes alapozo ecsetet kiprobaltam mar, es nem O nyert.
Evek ota megvan, de csak hever a sminkes borondomben, nem nyulok erte.
Sokkal olcsobban sokkal jobb (kabuki) ecseteket lehet kapni. ...mondom ezt ugy, hogy egyebkent rajongok a markaert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Hat, verzik a szivem, de ez az ecset NEM JO! :(
Evek ota megvan, de csak hever a sminkes borondomben, nem nyulok erte.

mig

2013. szeptember 5.

Sok hülyeséget megvettem már, szerintem egy afrikai ország GDP-jét vágtam már ki az ablakon azért, mert sóher voltam a tényleg minőségért kiadni pénzt, de többek között a Shiseido alapozóecset sokat változtatott ezen a beidegződésemen. Tudom, nagy beruházás, én sem vettem volna meg magamtól, nehogymár 10 e HUF egy ilyen kis gagyi izéért, sokszor nézegettem, bepakoljam a kosárba, ne pakoljam be. De azért mégis ez a 10 000 már az a pszichológiai határ egy 8 centis műanyagdarabért, műanyagszőrökkel, azért mégis eszembe jutnak az etiópiai gyerekek, szóval érted. Na, végül könyörületből szülinapomra megkaptam.
Pl. tégelyes színezett fényvédőt (bioderma, avene) addig csak alapozó/BB alá használtam, a párom állandóan kifejtette, hogy egy oldalon állunk, az a célunk, hogy szép legyek, de most csak annyi látszik belőlem, hogy idézem: "nem látod, valami SZÉT VAN KENVE A FEJEDEN"

Shiseidoval való felvitelkor nem lát semmit. Én sem, nem is kell semmi fölé, csak simán egy réteg és kész, egységes is, fényvéd is. Sunshine, happiness, stb stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Bunnyrage

2013. július 9.

Szuper termék! Nagyon puha, könnyű vele dolgozni és egyészen kevés festéket visz fel a bőrre. Szép, egyenletes lesz az eredmény :) megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Cirné

2013. április 25.

Hiperszuper minden tekintetben, puha, pici, praktikus, kevés alapozót vesz fel, tökéletes fedést biztosít és erős fényben is alig látszik, h van rajtam alapozó. A Váci utcai Douglasban lehet kapni 9000ért, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

médea

2013. március 9.

Végre sikerült megvenni. Most már nekem is van ilyen ecsetem. Eddig nem hittem, hogy számottevő különbség lehet a kézzel vagy ecsettel történő alapozás között, de tényleg látványos különbség van. Kifejezetten gyorsan el tudom tökéletesen oszlatni vele az alapozót a bőrömön, a szemem körül a korrektort is ezzel dolgozom el. Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem. Csak azt sajnálom, hogy nem egyből ezt vettem. Kb. 2 hete vettem egy lapos sminkecsetet az Ó utcai smink boltból, de az számomra teljesen használhatatlan, ez a kerek ecsetforma viszont tökéletes.
(Több helyen jártam és végül a West Endben lévő Marionnaudban sikerült megvennem az utolsó darabot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

csillabo

2013. március 1.

Kipróbáltam ugyanazt az alapozót kézzel, és ezzel a sminkecsettel. Ég és föld. Rajta van a kívánságlistán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

eyeye

2013. január 21.

Egy Shiseido sminkelésen találkoztam vele és egyből megfogott. Már akkor tudtam nekem lesz egy ilyenem. Kb. egy hónap múlva már nem tudtam visszafogni magam, így bementem a boltba és enyém lett az utolsó darab:D Nagyon szeretem, igazi szerelem. Valamivel több alapozót vesz fel, mint a régebbi ecsetem, ami "macskanyelv" formájú volt de szebben is bedolgozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.