Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

andrea.horvath79

2013. január 12.

Annyi jót hallottam róla, hogy pár napja én is megvettem.
Életemben egyszer próbáltam ecsettel alapozni, de az nagyon macerás volt, az arcom meg csíkos...
Ezzel azonban szépen, egyenletesen fel lehet vinni az alapozót, kicsi mérete kézrefekvő.
Nem mondom, hogy szebb az ecsettel készült arcom, én kézzel is nagyon ügyesen felviszem, de aki nem tud kézzel szépen alapozni, annak feltétlenül ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Annyi jót hallottam róla, hogy pár napja én is megvettem.

Anck-Su-Namun

2013. január 5.

Szerintem minden nő sminkkészletében ott a helye. Minden szempontból tökéletes, nem találtam még nála jobb ecsetet, de már nem is keresgélek. Nem kell profinak lenni ahhoz, hogy tökéletes alapozást kivitelezzünk vele. Én csak ajánlani tudom minden hölgynek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

vanett

2013. január 4.

A sok-sok jó vélemény után nekem is be kellett szereznem egy ilyet. Nem bántam meg. Viszont az előttem szólók már minden jót elmondtak róla. Érdemes rá beruházni.
Jó dolog, hogy a nők odavannak a formás, helyes tárgyakért és drágán is hajlandóak magukénak akarni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Jazz Juice

2012. november 13.

Eddig csak kompakt alapozóval használtam, de azt kell mondanom: JUHÚÚÚ! Az ecset szuper! Kicsit húzós az ára, de ezért nem fogok pontot levonni. :)
A Marionnaud weboldala szerint aktuálisan bármely Shiseido termék vásárlásakor ecsetkészletet adnak ajándékba - ámbár én semmit nem kaptam (pécsi üzlet), grrr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

bapo

2012. október 18.

Nálam új értelmet nyert az alapozás ezzel az ecsettel! Hihetetlen könnyedén, lehet vele dolgozni, egységesen felvinni az alapozót. Eddig egy lapos hosszúkás alapozó ecsetem volt (Dougles), de azzal nekem csak profi sminkes tudta szépen eldolgozni az alapozót, nekem nem igen sikerült ill. sokáig pemecseltem vele, olyan ide-oda húzogatás volt az érzésem, inkább kézzel dolgoztam el. Nagyon finom puha a feje, és srég vágással, minden helyre be lehet férni, pl a szemhéjamra is simán felteszem az alapozót, ahova eddig nem igen, a különbség drámai!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

rachelsteiner

2012. szeptember 20.

ma vettem a Douglasban 8500ft-ért...kipróbáltam nagyon tetszik :))) remélem megéri az árát! :) úgy néz ki könnyen és gyorsan tudom majd felvinni vele az alapozót....a végeredmény nagyon TERMÉSZETES :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

jkrisztie2

2012. augusztus 22.

Tegnap megvettem végre a Douglasban, ráadásul ugyanilyen márkájú púderecsetet adtak hozzá ajándékba! Hát, azt hiszem, az eddigi alapozó ecseteimet akár el is felejthetem! EZ AZ ECSET!! Összehasonlíthatatlanul jobb minden eddiginél! A végeredmény egyszerűen tökéletes! Megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Mesi

2012. április 24.

Akkor én leszek az első, aki szerint ez az ecset inkább 4* mint 5*. :) De inkább 4/5* és akkor így vagyok korrekt. :)
Mindennel egyetértek, amit mondtatok, szuperpuha, tömött, nagyon kézreálló (nekem alap a travel size), természetes hatást produkáló, gyors munkát biztosító minőségi ecset. Jól kidolgozott a fej, minden hajlathoz hozzáférek. Eddig nagyon klassz!
De: nekem a folyékony alapozót annyira beszippantja, hogy sokkal többet használok el belőle ezzel az ecsettel, mint a sigma F50-nel. Krémesebb állagúnál ez egyáltalán nem igaz, de a tényleg folyékony, majdhogynem vizes állagú termékekkel nem biztos, hogy kifizetődő.
Összességében ajánlom, nagyon jó darab, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

Összességében ajánlom, nagyon jó darab, megéri az árát!

pöttipanka

2012. április 23.

Glamour napokon vettem a Müllerben mert legalább lejött az árából 20%, meg még volt mülleres kuponom is, és így kibírhatóbb lett az ára. A Marionnaud-ban több hónapos hiány cikk, a Douglasban még fel lehet egy-egy darabot lelni, az utóbbi két helyen olcsóbb is valamivel ez az ecset.
Az itteni ajánlások miatt is esett erre az ecsetre a választásom, meg hogy travel size méret, és nem is bántam meg! Azóta csak ezt használom, és IMÁDOM! Nagyon tömött az ecsetfeje, és tényleg úgy el tudja dolgozni az alapozót mintha nem is lenne rajtam! Nagyon cuki kis ecset legszívesebben én mindenhova magammal vinném! Azon is gondolkoztam már, hogy esetleg pirosítóhoz lehetne használni. Még egyszer mondom, hogy nem olcsó még kuponokkal sem, de kitűnő minőségű ecset(ek) nagyon sokáig örök társunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

BabyDoll

2012. március 23.

Most már muszáj volt kipróbálnom, egy sminkes barátnőm áradozik róla, meg az itteni pozitív vélemények is kíváncsivá tettek.
Mit mondhatnék? Az első gondolataim: ennyire kis picike lenne? Mindenesetre a méretéből (travel size) előnyt kovácsol, ugyanis a nehezen hozzáférhető helyeken (orr, szemkörnyék) remekül teljesít.
Az ecset maga jó minőség, nem hullik, megfelelő karbantartás mellett hosszú évekig hű kis társ lehet. Az alapozás csíkmentes, sima lesz, sőt, krém állagú termékek (pirosító, bronzosító) felvitelére is tökéletes. Összességében nagyon-nagyon elégedett vagyok, remek befektetés!

Megj.: Úgy tűnik, rendkívül népszerű (nem csodálom), én több helyen is kérdezősködtem, végül megrendelték nekem, szóval aki megspórolná a felesleges köröket, annak mindenképpen javaslom, hogy telefonáljon előtte a kívánt parfümériába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.