Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

Blondyviki88

2017. március 21.

Legjobb BB krém amit eddig próbáltam. Ha nincs idom az alapozo felvitelével bajlódni mindig ezt kenem magamra. nem sargul be a bőrömön es nem fenyesedik ki olyan hamar mint a többi bb krém. Szépen egységesíti a bőrt es a legvilagosabb árnyalat tökéletes nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Aquariusgirl

2016. november 7.

Tavaly tavasszal vásároltam az első tubust. Nagyon bírom, a szörnyen hisztis bőröm+szemem is bírja, ami elég kivételes eset, mert általában semmit sem bírnak. Szóval jól hidratál, kezdő-kétbalkezesek is tudnak vele bánni, mert hihetetlen könnyen felvihető. Nem ül bele a pórusokba, redőkbe, nem allergizál, nem maszkos (a fedése nekem tökéletes, mert nem szeretem a vakolatot). Jó az illata, 30-as a fényvédője. Nap végére nem mondom, h nem fénylik a homlokom (de kicsit letörölgetem, átpúderezem) de ez senkit ne riasszon el, mert nekem az ultragigahyper mattítóktól is fénylik, tehát vszeg nektek nem fog. Miután elfogyott, keresgéltem másikat, de nem jött be egyik sem, uh újravettem. Szerintetek lejárt szavatosságú termékeket miért hírdetnek????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

angelcare

2016. október 27.

Medium naturel szín birtokosa vagyok ami tökéletesen passzol a sárgás-olivás bőrszínemhez. Nagyon kellemes viselet,szépen terül és egyáltalán nem emeli ki sem a szárazabb részeket sem pedig a pórusokat. Az illata valóban kicsit erős de engem ez nem szokott zavarni. Fedése nem túl sok van inkább csak egységesít,de személy szerint jobban preferálom a természetes fedést mint a lárvaarcot. Szívfájdalmam hogy elég gyorsan kifényesedik rajtam,de minden BB krémmel/ alapozóval így járok sajnos. Az egyik legjobb BB krémnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

doratakacs

2016. szeptember 10.

Nagyon imádom ezt a BB krémet, nálam mérföldekkel jobb a többihez képest. Igen, borsos az ára, viszont szerintem kijelenthetjük, hogy megéri. A felvitele, az állaga szuper, nem ragad, nagyon szépen hidratál, én egy kis hidratálót kenek alá, mert nagyon száraz a bőröm, de erre azért használok púdert, különben pár óra után azért fénylik. Az illatát egyszerűen imádom, a kiszerelése nagyon kevésnek tűnt, de 4 hónapja használom minden nap, és még nem akar kifogyni. Nyárra tökéletes volt, a fényvédője is szuperált, voltam kint sokat a napon, és sosem égett le az arcbőröm. Télre félreteszem majd, oda egy jobban fedő alapozót választok inkább, mert télen jobban igényli a bőröm. Ja igen, a fedése ugyan nem sok (egy BB krémtől nem is akarnék maszk hatást), de így tökéletes szerintem, a bőrhibákat és a pattanásokat halványítja, a bőrt egységesíti, és nekem ez kellett. Újravásárlós, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Manu78

2016. augusztus 29.

Már olyan sok BB és CC krémet kipróbáltam és egyik sem volt az igazi, ezért úgy gondoltam, teszek vele is egy próbát, főképpen a sok pozitív vélemény hatására. Az ára nagyon borsos!!!! 10.000.- től is többet fizettem érte, de úgy gondoltam, hogy egye a fene, egyszer élünk! A medium árnyalatot választottam. Az állaga kellemes, könnyen eldolgozható, de sajnos azt kellett megállapítanom, hogy kb. ennyiben ki is merülnek a jó tulajdonságai.
Magasan túlárazott terméknek tartom. Az illata rettenetesen tolakodó, még órákkal később is érezni lehet. A színe elmegy, amolyan bőrszínű, de valahogyan mégsem tökéletes, a világosabb meg túl világos. A fedése gyakorlatilag a nullával egyenlő, ettől bármelyik drogériás alapozó és BB többet nyújt, pedig én őszintén bevallom, hogy azért ilyen összegért nagyságrendekkel többet vártam volna tőle. Még csak azt sem fedte el, hogy egyik nap picit megkapott a nap és pirosas lett a arcom. Tragédia!!! Mindamellett mattnak sem igazán nevezném. Az én bőröm kombinált, de diszkógömb voltam tőle már 11 óra után. (7 körül kentem föl)
A bőrömet valahogyan nem olyannak látom a használata után, amilyennek szeretném, túlságosan kiemeli az apró, mimikai ráncokat is, elég öregnek tűnt tőle az arcom, pedig ilyesmit még BB-nél sosem tapasztaltam. Az egyetlen pozitívuma az az, hogy hidratál, nadehát ezt olcsóbb termék is tudja! A fényvédelmét nem teszteltem. Összefoglalva: ettől még a Garnier olajmentes BB-je is nagyságrendekkel szebb végeredményt produkál, pedig az kb. negyedannyiba kerül. Nagyon csalódott vagyok. Csillagot csakis a fényvédelem és a hidratálás miatt tudok adni neki. Száraz bőrűeknek mindazonáltal jó lehet! Egyszer próbált állapotban eladóvá vált: 7.000.- -ért. Miskolcon lehet személyesen átvenni, de csak augusztus 15.-től, postázni is csak ekkor tudok. Aki érdeklődik iránta írjon.

Update: Extrém körülmények között vettem őt elő a Balatonnál: viharos szél, tűző napsugárzás, magas UV és megállta a helyét, egész nap jól hidratált és a fejem egyáltalán nem égett meg, még hajózás közben sem! Ami egyedül zavar a krémmel kapcsolatosan az a színe, nekem ez a medium árnyalat pár óra elteltével rendesen megsötétedik és elüt az arcomtól. Ha valaha újraveszem, csakis a legvilágosabbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Mindy

2016. július 17.

Nemrég kaptam, imádom! Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Nemrég kaptam, imádom! Újra fogom venni.

odra

2016. április 27.

Szeretem, inkább csak nyáron használom. A legvilágosabb árnyalatával rendelkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

viola78.varga

2016. április 2.

Nagyon sok bb krémet tesztelek mostansàg keresem az igazit.Azt hiszem megtalàltam!Hasznàlom màr pàr hete kicsi színt ad az arcomnak egységesít,fedi a hibàkat.Nagyon könnyű felkenni nem hasznàlok ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Balibi

2016. március 12.

Szuper kis BB krém. Hétköznapokon használom, néha az egész arcomra, de általában csak a szemem körüli karikákra (ill. szemhéjpúder alá bázisnak) és egy keveset az orcákra, hogy legyen miben megtapadnia a pirosítónak.
Sokkal hígabb, folyékonyabb az állaga, mint a legtöbb BB-nek, ezzel összhangban pedig a fedése is elég halovány, de nekem ez a mindennapi viseletre, főleg nyáron a hőségben, tökéletesen megfelel. Szép, üde, egészséges bőrszínt és összképet eredményez. Szerencsére már nincsenek pattanásaim sem egyéb bőrhibáim, csak kicsit fakó és egyenetlen az arcszínem, erre pont ideális.
Összességében mivel az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel, így csak pozitív dolgok jutnak eszembe róla. A Guerlain-el vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

jud

2016. február 2.

Szerettem, nagyon jó az állaga, az extra érzékeny bőröm is imádta. Annyi negatívumot tudnék csak mondani, hogy valahogy gyorsabban fogy, mint amiket eddig használtam (Bobbi, MAC), de a fedése és a tartóssága hasonló az előbbiekhez. Valamiért a három közül ezt venném újra, de ez ugye erősen szubjektív, mert még magam sem tudom miért ezt szeretem a legjobban. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.