Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

Shiseido BB Cream LIGHT CLAIR
Ár: 2000.- ill. 2300.- , Eladó: illatvarázs*
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
jud

2016. február 2.

Szerettem, nagyon jó az állaga, az extra érzékeny bőröm is imádta. Annyi negatívumot tudnék csak mondani, hogy valahogy gyorsabban fogy, mint amiket eddig használtam (Bobbi, MAC), de a fedése és a tartóssága hasonló az előbbiekhez. Valamiért a három közül ezt venném újra, de ez ugye erősen szubjektív, mert még magam sem tudom miért ezt szeretem a legjobban. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Midnight Fairy

2016. január 15.

Szeretem a Shiseido-t, rengeteg termékem van tőlük, de ez nem jött be. A legvilágosabb árnyalatot birtokoltam, kellemes volt az illata és viselni is, de semmi extrát nem tudott. 30 euróért pedig azért ilyesmit ne tegyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Lills

2015. október 23.

Első Shiseido termékem, megmondom őszintén, nekem régebben nem volt túl szimpatikus a márka, nem tudom, miért. Itteni vélemények alapján találtam rá, szerettem volna egy jó bb krémet végre. Előtte használtam az Estée Lauder Daywear-t, Clinique Age Defense-t, utóbbiból még van bőven, mert konkrétan megutáltam idő közben.
Viszont ez tökéletes. Nekem a Medium pont illeszkedik a bőrömhöz, gyönyörűen mutat a krém, fedése nem erős még a többi bb-hez képest sem, de egységesít, hidratál és egyszerűen jó használni. Gyakorlatilag nem lehet belőle túl sokat felvinni, mindig természetes hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Mesi

2015. október 14.

Kellemes BB krém, mintát használtam belőle. Ami miatt nem ez lett a befutó végül, az a színskála, a legvilágosabb árnyalat is sötét rajtam. De ezért itthon hétvégente "eltesztelgettem". :) Szép, természetes hatású, rajtam tartós is volt. Fedésre nekem elég, szépen egységesíti a bőrképet, pici hibákra elég.
A színskála miatt nem pontozom le, de azért sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

A színskála miatt nem pontozom le, de azért sajnálom.

stellacadente

2015. június 17.

Részben az itteni vélemények hatására vettem meg, részben pedig azért, mert a fodrásznál ülve figyeltem egy nőt ahogy sminkel. Rengeteg hasznos, érdekes és számomra ismeretlen terméke volt (főleg mert eddig 90%-ban dm-müller-rossmann vásárló voltam), többek között ez is. Elámultam, mennyire illeszkedik az arcához a krém, aztán amikor itthon utánaolvastam és láttam, hogy igazi kis csodaszerként tartják számon, rögtön tudtam, hogy be kell szereznem. Nem csalódtam! Bár sokat javult az arcom, még mindig hajlamos a pattanásodásra, fénylésre, zsírosodásra, a színt is nehezen találom el... Alapozót télen is nehéz szívvel kenek magamra, hát még nyáron, ez a krém azonban vetekszik a legjobb alapozókkal az én szememben. A fedése nekem elegendő, nem zsírosodik tőle a bőröm, tökéletesen illeszkedik az arcszínemhez, a fényvédelem miatt pedig minimum +1 pont. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

illesjulia

2015. március 11.

Természetes hatású, jól hidratáló BB krém, a legjobb, amit eddig használtam.
Az ára miatt váltottam a Vichy Idealia-ra, de csalódnom kellett benne... Legközelebb ismét rá esik majd a választás, a bevált módszeren nem változtatunk elv miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Természetes hatású, jól hidratáló BB krém, a legjobb, amit eddig használtam.

Pr. Nóra

2015. február 16.

2015.02.
Azóta is használom, most fog elfogyni, és már meg van a következő tubus is. Nem szárít, nem fényes, nincs maszk hatás, nagyon megszerettem, 5 csillag!

2014.09.
Csodaszernek nem nyilvánítanám, de azt kell mondjam, hogy jó BB krém.
Amikor megvettem odáig voltam érte, hogy végre nem kell aláhidratálni, most is szeretem, de nem tudom ez szárítja-e a bőröm.. Még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

2015.02.

2014.09.
Csodaszernek nem nyilvánítanám, de azt kell mondjam, hogy jó BB krém.

hettiking

2015. február 16.

jó termék,megfelel a célnak,természetes hatású,nem zsírosít,nem tömíti el a pórusokat,jól hidratál,fényvédője is kiváló,fed de nem vakolat,drága ugyan,de hétköznapi használatra tökéletes. nem fed sokat,de szép egységes tónust, szép árnyalatot ad az arcbőrnek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

scorpionqueen

2014. június 3.

Update egy tubus elhasználása után:

Megadom neki az 5 csillagot, részemről megérdemli. Mivel mindig mindenből a jobbat keresem, az utóbbi időkben vettem még 3 BB-t. A Shiseido közelébe sem érnek. Ez olyan könnyed, természetes hatást ad, amit semmi más. Lehet, hogy vannak olyanok, amik ennél jobban fednek (bár úgy vettem észre, hogy az erős fedésért bizony kompromisszumokat kell kötni hidratálás terén), de a végeredmény tényleg olyan egészséges, hidratált arcbőr, hogy nyugodt szívvel értékelem maximálisra.
______________________________________________________________________________

Az első BB krém, amit lehet, hogy újra fogok vásárolni. Az állaga folyékony, könnyed, éppen ezért nagyon egyszerű eldolgozni, hogy egységes bőrképet kapjunk. Olyan természetes hatást kelt, mintha fent sem lenne az arcon, elég nehéz elhinni, hogy szilikon van benne. Gyönyörűen alkalmazkodik a bőröm színéhez, észrevétlen viselet. Viszont ezt érzem a gyenge pontjának is, a fedése sajnos nagyon enyhe, ezért nem maximális pontszámú részemről.
Hétköznapokra nekem tökéletes viselet, nincs szükségem többre. Egészséges, életteli arcbőrt kapok tőle és nekem ez elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Update egy tubus elhasználása után:

______________________________________________________________________________

Milka

2013. november 10.

ma vettem meg, a közepes árnyalatot. elsőre sárgásnak tűnik, de szépen igazodik, valóban normál árnyalatú bőrtípusnak megfelelő. állagra szinte folyékonynak mondható, első körben azt mondhatnám, hogy alig fedett, viszont a ráncokba egyáltalán nem ült bele, ez - legalábbis nálam - hatalmas piros pont, plusz szépen építhető. nekem eléggé problémás, rozáceás, t-vonalban zsíros bőröm van, orrom tövében hajszálértágulat, egy hullásító nap után lilás-kékes karikák a szemem alatt. ezek egyikére sem nyújtott tökéletes megoldást, de nagyban javított rajtuk. tudom, egy bb-krémtől nem várható el, hogy betakarjon mindent, mint Moszkvát a hó / de zárójelben jegyezném meg, hogy találkoztam már jóval olcsóbbakkal, amik még korrektor nélkül is szinte tökéletes fedést nyújtottak / nekem az orca-részen semmi bőrhibám, ott valóban szép a végeredmény. az orromon viszont van pár ipari méretű pórus, azokon semmit sem javított. nem mattít, az én bőrömön van némi - igaz nem vészes - ragacsos hatása. ez most elmegy, nyáron biztosan nem. a harmadik réteg után viszont egészen szép végeredményt produkált. összefoglalva: ha korhatár nélkül nagyobb hibáktól mentes a bőröd, ő tökéletes választás lesz. nekem sajnos nem az, a felsoroltak miatt. viszont: még nálam sem váltott ki semmilyen allergiás reakciót sem, légiesen könnyed viselet. nyilvánvaló, hogy az én macerás bőrömnek ennél több kell, viszont ezért ezt a bb-t nem hibáztatom. ezért jár a 4 csillag.
up: a rozáceát nem igazán fedi, a t-vonalban zsíros bőrre sajnos, több, mint botrányos, nekem még ennyire diszkógömbös hatást eddig egyik alapozó/bb sem produkált. nem vonok le csillagot, mert tényleg csak az lehet a baj, h nem az én problémás bőrömre való...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.