Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

Shiseido BB Cream LIGHT CLAIR
Ár: 2000.- ill. 2300.- , Eladó: illatvarázs*
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
Avicky

2013. november 8.

Nagyon szeretem, a Shiseido márkát is nagyon szeretem, de... nem vagyok maradéktalanul elégedett. Szép fedés, szépen idomul az arcszínemhez, tartós is, de nagyon fényesedik a homlokomon, pedig normál bőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Veronika

2013. október 2.

Szerettem volna egy minőségi BB krémet (rengeteg drogériás után).. bementem a Marionnaud-ba,ahol mindig nagyon kedvesek,segítőkészek! 3 BB krémet raktunk fel az arcomra (Clinique,Erborian,Shiseido).. Hát...a Clinique-t első pöccre kivettem a sorból!- borzalmas,száraz,darabos...szörnyű!! Az Erborian nem volt rossz,de végül a Shiseido mellett döntöttem! És nem bántam meg!!! Imádom! Végre az első BB krém,aminapvégéig az arcomon marad! Púderrel 5-6órát kibír, míg átfényesedik PICIT a homlokon,de mattító papír és estig semmi! :)
Megérte tényelg! Az ára igaz,hogy húzós,de legalább nem ócskát kenek magamra és kipihent tőle a bőröm is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

cirmok

2013. augusztus 10.

Két szín (közepes és sötét) közül lehet választani, tehát hóka bőrűek elfelejthetik. A közepes elsőre sárgásnak tűnhet, de szépen alkalmazkodik. Folyós, könnyed állag, de azért van fedése, és nagyon egyenletesen terül. Olajmentes, ez zsíros bőrűeknek jól jöhet, viszont (talán a fényvédő miatt) nem matt a finishe, hanem "bőrfényű", ez az én fakó bőrömnek jó hír, zsíros bőrön lehet, hogy csillog. Kellemes, könnyű hidratálást nyújt.

Napokig teszteltem, szívtam a fogamat az ára miatt, aztán megvettem, amolyan terápiás vásárlásként, "rosszkedvem telét" kívántam vele elűzni. Sikerült. Nagyon szeretem, nem okoz mitesszereket (a fényvédőkre gyakran így reagálok). Szép, egységes, üde bőröm van tőle, a pórusaim egyáltalán nem látszanak (pedig elég tágak néhol). Nekem megérte. Ráadásul a Müllerben elhalmoztak remek Shiseido termékmintákkal (alapozó + hidratáló + bronzosító fényvédő + neszesszer), köszi, kedves Ismeretlen Pénztáros!

Ideje frissíteni (07.11.): Ahogy nézem, ez lesz az első BB krém / alapozó, amit teljesen elhasználok. Mióta márciusban megvettem, ez a krém az összes itthon lévő alapozót kiütötte a nyeregből, csak ezt használom és továbbra is imádom. Betartja, amit a leírás ígér, és most, hogy végre nyár van és napsütés, a fényvédő hatását is tudom tesztelni: nem hagyott cserben. Továbbra is azt szeretem benne legjobban, amit a pórusaimmal csinál (mintha nem is lennének), illetve azt, hogy egészséges fénye van a bőrömnek. Nem folyt le a hőségben. Rendszeresen használom, a bőröm is szereti. Csodaszer és kész.

Újabb frissítés (08.10.): A következő fontos megfigyelést tettem: ha viselem ezt a krémet, akkor tegeznek, ha nem viselem, magáznak. No comment. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

csillabo

2013. március 1.

Napok óta szemezek vele, próbálgatom, és nem látok benne hibát. Könnyed textúra, szép, egyenletes fedés. Mindenképp beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.