Shiseido

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egy nem ragadós, öregedés-gátló krém alapozó. Exkluzív ragyogó fényvisszaverő púderrel lágy-fókusz hatást ad. Hidroxiprolinnal stimulálja a kollagén termelést, feszesítő hatást adva. Antioxidáns rózsa alma levél kivonattal hidratáló és ránctalanító hatású. Teljes fedést és SPF 15-ös UV elleni védelmet ad. Megemelt, sima, ragyogó és fiatalos arcbőrt biztosít. Ideális a normál és a nagyon száraz bőrre. Nem mitesszerképző, bőrgyógyász által tesztelt.

Ár: 5000 posta az árban! , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Clara

2015. július 18.

Csak szuperlatinuszikban tudok irni Rola.
Nyar van , nagy a meleg, en pedig nagyon izzadok, de o nem.
Gyonyoru a fedese, nagyon konnyu erzetu, leheletvekonyan is szupi.
Az uvegest jobban szerettem, most ez van, de milyen jo hogy van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Csak szuperlatinuszikban tudok irni Rola.
Nyar van , nagy a meleg, en pedig nagyon izzadok, de o nem.
Gyonyoru a fedese, nagyon konnyu erzetu, leheletvekonyan is szupi.
Az uvegest jobban szerettem, most ez van, de milyen jo hogy van! :)

gabriellaa

2015. július 3.

Erősen fed, szép selymes-mattos a finishe, tartós is (ha nem piszkálom az arcom obszesszíven), kényelmes viselni, nem szárít, de az alapból vízhiányos bőrömön nem működik 100%-osan. Kiemeli az összes kis száraz "pikkelyt", úgyhogy csak akkor tudom viselni, ha előtte rendbe hozom az arcom valami erősen hidratáló krémmel (Yves Rocher Hydra Vegetal száraz bőrre). A pirosító színét tényleg oxidálja, de ezen sokat segít, ha előtte megy rá egy réteg púder.
Amúgy meg egy darabig maradok ennél, nehéz olyan alapozót találnom, amitől nem húzódik a bőröm, nem ront tovább a szárazságon és matt a finishe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

gothmarypoppins

2014. május 26.

Nahát, nahát, egy flakonnal elhasználtam, és még nem írtam véleményt?
Nyári alapozónak tökéletes, kövezzetek meg, még strandra is használtam, és egész nap szépen kitartott. (Jól van na, félelmetesen karikás volt a szemem, és hála egy rossz napvédőnek tele lettem pattanásokkal...)
A legvilágosabb árnyalata is kicsit sárgás, lebarnultan szépen illeszkedett, púder nem kellett fölé, nagyon jól fed és a tartóssága valami csodás.
Este amikor lemostam, nem olyan "megkönnyebbült a bőröm, hogy megszabadult valami ragacstól" érzés volt, hanem "valami finom hidratálót kaptam."
A legtöbb színes púderre furcsán reagált, keveredve téglavörös színű lett, mintha farsangi indián akartam volna lenni, csak az áttetszőt szereti. A pumpás kiszerelés a kedvencem, nem bacisodik be, mint a többi, és ha hűtőben tartom sokkal tovább jó marad.
Miért nem vettem újra, ha ilyen szuper?
Világos-rózsás színt nagyon nehéz találni, kínomban vettem meg huszonévesen egy fiatalító terméket, ára a húbamegdedrága kategória, és a szín tényleg csak akkor passzolt, ha lebarnultam, azaz kb. egy évben három hónapot. Részemről tíz év múlva veled, ugyanitt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Nahát, nahát, egy flakonnal elhasználtam, és még nem írtam véleményt?
Miért nem vettem újra, ha ilyen szuper?

dobolank

2014. február 11.

Egy mintát kaptam belőle. Nagyon tetszett, hogy folyékony de púderesen szárad, és a színe teljesen passzolt, igazodott is, és szuper volt a fedése, egész elszoktam már ettől, és tulajdonképpen jól nézett ki.
De miután felkentem, ez a púderesség várt egy negyedórát aztán zsírszerűségbe ment át, elképesztően csúnya lett. Lehet, hogy ezt csak bebeszélem magamnak, de meg-megfolyatta a sminkem többi részét, az eddig problémamentesen használt padlizsán szemcerkám elpandásodott és más rémségek. Még jó, hogy már leszoktam arról, hogy élesben próbáljak ki dolgokat, és itthon voltam még...
Használtam a mintát más sminkszerek nélkül is, de minden alkalommal csillogó, zsíros lett a fejem, ami így 50 felé igen megtisztelő, de nem különösebben kívánatos fiatalító hatás... Nem vágyom teljesen matt bőrre, de ha ez dewy, akkor arra sem.
Olyasvalakinek lehet ez szuper, akinek komolyabb pigmentfoltjai vannak, és tényleg száraz a bőre, az nem elég hozzá, ha csak úgy normálnak mondható bőrrel korosodunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.

jibjab

2013. március 22.

Anyukámnak vettem, érett bőrre. Sajnos egy bizonyos kor után már minden beleül a ráncokba. Ez nem! Rendkívül erősen pigmentált, fényvisszaverő részecskék vannak benne. Anyukámnak egész nap fent marad és nem ül bele a ráncokba. Nagyon szép fedése van, nem fénylik tőle a feje, mint a diszkógömb, de nem is szárít. Ami érdekes benne, hogy a magas fedés ellenére sem maszkos egyáltalán, sőt nagyon természetes, egész közelről sem néz ki vakolatnak. Nem győzök csodálkozni, hogy mennyire jó. Én is kipróbáltam, bár az én bőröm még nem igényli, de elképesztően szép fedést adott. Korrektor nem kellett hozzá, pedig nekem elég sötét karikáim vannak. Sajnos nekem a T-vonalban pár óra után átfényesedett, de annak, akinek érettebb vagy kevésbé problémás bőre van annak jó lehet. Fotóhoz a fiatalabb korosztálynak is ajánlom, mert nagyon jól mutat és primer és korrektor nélkül is teljesít. Ami a legszebb benne, hogy ilyen erős fedés mellett is nagyon természetesnek tűnik! Ez nagyon ritka! Ja, és SPF 15 van benne. Csak az ára nagyon húzós! 13500 Ft volt a Douglasban januárban, amikor megvettem anyukámnak a névnapjára. Törzsvásárlóival 5% lejött belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Metabisulfite, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.