Sierra Bees

Ár:   0,95 dollár   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   0,95 dollár
Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Teljesen organikus ajakápoló méhviasszal és kakaóvajjal.

500 Ft/db vegyes Sierra bees Organic Lip Balm
Ár: 500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő , fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Doree1991

2015. április 22.

Ár/érték arányban verhetetlen! Imádom! Az egyik legjobb ajakápoló a világon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Ár/érték arányban verhetetlen! Imádom! Az egyik legjobb ajakápoló a világon!

Lora

2015. január 6.

a hidratálása nem rossz, a carmexem még mindig sokkal jobban hidratál, viszont ez a fura kakaós íz és szag nagyon kellemetlenné, sőt, lehetetlenné teszi számomra a használatát... :S tudom, szemétség ennyi miatt lepontozni egy terméket, de amikor már a használatot veszélyezteti, akkor jogosnak érzem. az émelygés tör rám tőle mindig sajna, így nem tudom mi lesz a sorsa. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

fodornoncsi

2014. november 17.

Én is iherbrôl rendeltem a nagy imádat láttán szinte az összes féle ízben. Jó az állaguk, puhává varázsolják a szám, de ettôl a kakaós ízétôl én rosszul voltam, nagyon nem tetszik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

Luciciana

2014. október 19.

Csak 1 napja használom, de már előre tudom, hogy ez lesz a jövőben a kedvenc ajakápolóm! Hidratál, tartós, nagyon jó illata van, és az, hogy csak természetes összetevőket tartalmaz, felrakja a *-ot az 5-ösre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

adrikanemeth

2014. április 26.

2013. december 7. Imádom!! Hónapok óta csak ezt használom. Mióta egyszer megrendeltem az iHerb-en, azóta már csak ezt rendelem! Imádom a csokis illatát, sőt komolyan én még a csokis ízét is érzem. A szám pihe- puha lesz tőle. Remélem még sokáig elérhető lesz! Az ára pedig nevetségesen alacsony.

Update: 2014. április 26. Talán már a tizediket használom. Soha többet Labello, meg a társai!!!!! Egyszerűen imádom!!! No és 85 centért.....nevetségesen alacsony ár ezért a szuper termékért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

miomio

2014. január 24.

A mostani tél sztárja nálam. Szeretem a hatását, az ízét és az illatát. Mindent. Újra fogom venni, tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

anastasia

2013. október 31.

Talán az egyetlen szájápolóm, ami valóban hosszan hidratál és segíti is a felszakadt ajkak gyógyulását. Nagyon puha és könnyen kenődik, csúszós és zsíros érzetet kelt a többi drogériás labellóhoz viszonyítva, viszont számomra ez nem zavaró. Érezni az ember torkában a kakaó aromát, amit én imádok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

csill87

2013. augusztus 31.

Nem olvastam itt utána, csak bedobtam a kosárba az iherb rendelésnél, ingyen volt:) Azt hittem, semmit sem fog érni, mert a rendes ára is nagyon alacsony, 2 $. Nagyon kellemes meglepetés volt, szuper termék, bőven megéri az eredeti árát is.
Főleg az után volt furcsa, hogy évek óta már csak Carmexet és Blistexet használtam. Olyan puha, kellemes érzés, engem most nagyon elvarázsolt! Kicsit szokatlan még nekem, hogy valami nem csíp, bizserget, vagy mentolos és mégis használ! Az már csak ráadás, hogy az illata is kellemes, az összetevők pedig nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

orchidea8627

2013. július 20.

Nagyszerűen ápol, nem ragacsos, természetes és nagyon olcsó.
Ez a kakaóvajas pedig valami mennyeien puha és selymes érzés az ajkakon, ez hidratál a legjobban azok közül amiket eddig próbáltam. (Gránátalmás, vaníliás, kakaóvajas)
Ez kell az állandóan száraz és hámló ajkaimnak, nem mellesleg filléres tétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Nagyszerűen ápol, nem ragacsos, természetes és nagyon olcsó.
Ez kell az állandóan száraz és hámló ajkaimnak, nem mellesleg filléres tétel.

Dana

2013. június 26.

Nekem vaníliás és gránátalmás van imádom mindkettőt. Hamarosan érkezik a kék testvére is. Jelenleg ingyen is hozzá lehet jutni ha vásárolsz és ezt választod ki a free product-nál. Én mindegyikhez így jutottam de természetesen az eredeti nagyon olcsó árát is megéri a termék. .)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol