Signal

Ár:   330 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Family Herbal Fresh fogkrém olyan természetes eredetű, frissítő tulajdonságairól ismert növényi kivonatok gazdag keverékét tartalmazza, mint a menta, zsálya, mirha és eukaliptusz. Harcol a rossz lehelet ellen és hosszantartó friss érzést biztosít. Erősebb fogak fogszuvasodás elleni védelemmel.

josephine0506

2015. november 16.

Jó kis fogkrém, de nekem sokszor túl folyós, nem tudom, miért. Jól habosodik, az íze is finom, és külön tetszik, hogy kicsit zsibbasztja a számat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

lavalampa

2015. augusztus 18.

Mindig is dohanyzok szamara ajanlott fogkremeket hasznaltam de egyszeruen nem birta a szam, annyira marta a sok mentol.Igen tenylegesen befogta a fogkefet nekem os,de ezen kivul nincs hibaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

aukszflora

2015. június 10.

Azt hiszem ez lesz az első fogkrém amit véleményezek. És nem is lenne vele semmi problémám, ha nem lenne benne annyi színezék, hogy zöldre fogta a fogkefém fehér szálait... Minek egy fogkrémbe ennyi színezék? Az árával, az ízével, a habzásával meg ilyesmikkel nincs problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Klau7

2015. május 9.

Szeretem a gyógynövényes fogkrémeket, ez is jól teljesít, jó ára is van jó termék:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

katuska8

2015. április 29.

Annyira nem szeretem, de elvagyok vele. Az íze jó, nem marja a számat és habzásra is megfelelő, viszont fogmosás után nem vagyok maradéktalanul elégedett, nem érzem elég tisztának tőle a szám, csak két fogmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

hena

2015. április 26.

Elég sokáig ódzkodtam a növényi kivonatos fogkrémektől, de ez nagyon bevált. Jól habzik, épp erős mentolos íze van, de nem marja a számat és sokáig megmarad a frissesség is. Ára is szuper, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Vicus

2015. április 26.

Finom, friss íze van, ezen kívül egy átlagos fogkrém. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Finom, friss íze van, ezen kívül egy átlagos fogkrém. Megéri az árát.

Béatrice

2014. december 24.

Teljesen jó fogkrém, jól tisztít, jól habzik, jó az íze és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

Teljesen jó fogkrém, jól tisztít, jól habzik, jó az íze és olcsó.

-Juti-

2014. augusztus 16.

Meg vagyok vele elégedve, mert friss, jó az íze, a habzása és a tisztító hatása is megfelelő. A zöld-fehér színe is tetszik, az ára is rendben van, szerintem megveszem máskor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

melanie500

2014. július 30.

Meg vagyok vele elegedve. Jo az ize es az ara is, konnyen habzik, jol tisztit. A friss lehelletet biztosithatna hosszabb ideig is, ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!